Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Sešiem Starpbanku Clearing, Zürich, ir vieta, kur Šveices vienība speciālistu uztur sarakstu pasaules valūtu kodiem. Un viņi vienkārši darīja vislabāk tie varētu par Bitcoin, piešķirot tai kodu XBT un padarot to "oficiālā".

Stāsts ir teicis Džons Matonis, direktora Bitcoin fonda un Coindesk publicēta. Pārstāvis devās uz iestādi, kas faktiski savieno visas Šveices finanšu iestādes, un vairākas bankas ārpus valsts, lai izklāstītu Bitcoin vairākām banku amatpersonu e-komercijas konferenci. Un rezultāti bija pozitīvi, jo mēs varam redzēt.

Pēc Matonis, šo kodu, ievērojot ISO 4217 standartam valūtas kodi ", ir nozīmīgs tomēr, jo tā ietekmi uz attīstību matemātikas balstītas valūtām".

Viņš piebilst, ka "ārpus noteikumiem un valdības apstiprināšanu, kas tik bieži ir pamatā diskusijām par likumību Bitcoin, cita veida likumību ir emergingand tā ir iespēja ārpus izdzīvot ievēlētos administrācijas jurisdikcijā".

Šīs izmaiņas tiks noteikti atvērt daudz durvīm kriptonauda. Tāpat Jon Matonis saka: "XBT var pārstāvēt sākumu par Bitcoin standartiem un tirgus instrumentiem balstītu likumību, bet tas noteikti nav beigas". Un tur ir vēl viens izaicinājums priekšā: Unicode simbolu Bitcoinwith zīme? kā viens no galvenajiem sāncenšiem.

Via coindesk.comBitcoin grupa apmeklē septiņas federālās aģentūras, lai runātu par regulējumuBitcoin kopiena gatavojas par to, kas varētu būt vēsturisks notikums. Septiņas federālās aģentūras tikšanās reprezentatīvo Bitcoin groupto apspriest noteikumus. Vākšana ir iestatīts notiks šī pirmdiena (26).

Patrick Murck gatavojas pārstāvēt Bitcoin Foundation, tās vispārējā padomdevējs. Viņš gatavojas veikt prezentāciju un atbildēt uz jautājumiem no vairākām iestādēm: Federālā rezervju, kases departamentam, Federālā Depozītu apdrošināšanas, birojs kontroliera par valūtu, Internal Revenue Service, Federālā Izmeklēšanas biroja un slepeno dienestu. Tas nav skaidrs, vai pārstāvji no banku jomā piedalīsies sanāksmē.

Murck drošs viņš ir apmierināts ar iespēju sniegt papildu informāciju iestādēm ", lai mēs varētu gan virzīties uz priekšu, tādā pašā drošā normatīvo vidi". Saskaņā ar pārstāvi nodibinājuma "mēs saprotam, ka ir īpašas problēmas, kas iet kopā ar Bitcoin un tur ir daudz potenciāla, un mēs gribam strādāt ar viņiem [iestādes] diagramma drošu kursu".

Saskaņā ar Wall Street Journal, šī tikšanās liecina thatthe federālās varas iestādes veikt pasākumus, lai noskaidrotu, kā regulatethe savdabīgu pasauli virtuālo valūtu. Līdz šim vienīgie darbības ir sastāvēja no uzrauga un konfiscējot līdzekļus no dažiem Bitcoin apmaiņu, piemēram, Mt. Gox.

Šogad Valsts kases departamenta Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN) izdevusi dažas pamatnostādnes, kas novietotas cryptocurrencies un tās apmaiņu saskaņā ar tiem pašiem pret naudas atmazgāšanu noteikumiem, ņemot vērā Bitcoin saistītās tirdzniecības platformas, kā naudas pārsūtīšanas uzņēmumiem.


Bitcoin ir ieradies Irānā ar jaunu tīmekļa vietni un forumuCoinAvais nosaukumu uz jauno platformu, kas ir celt kriptonauda uz Irānu! Bez tam mēģina izplatīt vārdu par Bitcoin valstī, šī platforma ļauj lietotājiem pirkt un pārdot virtuālo valūtu, izmantojot darījumu partneri Austrālijā.

"Bitcoin ir valūta nākotnē. Un mēs uzskatām, ka Irāna ir jāiesaista arī nākotnē", ir iespējams izlasīt mājas lapā, kas ir izvietots ASV, drošības apsvērumu dēļ.

No šī brīža, cilvēki Irānā var pirkt un pārdot Bitcoins, kā arī uzzināt vairāk par kriptonauda ar palīdzību CoinAva komanda.

Un, turklāt platformas, tur ir vairāk ziņas: Irāna ir arī jaunu forumu veltīta cryptocurrencycalled persiešu Bitcoin Talk, kuru jūs varat apmeklēt šeit. Izskatās Bitcoin ir patiešām ēkas savu ceļu uz valsti!


Bitcoin beidzot ir ieradies britu krogosUrā! Tas jau ir iespējams tobuy Jūsu pintes ar Bitcoins par britu augsnē. Vismaz tas, kas notiek ar ārdītāji krogā, kas atrodas uz High ielā, Chesterton, Cambridge.

Andrew Bower bija viens no pirmajiem, lai samaksātu par savu alu ar digitālo valūtu. Viņš paņēma savu telefonu un skenēt QR kodu, vienkārši, kā to. Pēc dažām sekundēm viņš bija samaksājis 0.0202 BTC viņa pusi pinti, kas ir vienāda ar £ 1.55.

"Es domāju, ka tas ir interesants eksperiments ciparu valūtās, un tas bija mazliet jautrības, lai varētu izmēģināt sistēmu Kembridžas krogā. Man nav nekādas īpašas intereses Bitcoins, es tikai uznes uz kroga uzņēmuma mājas lapā ka tie tika atbalstīti, un domāju, ka būtu jautri izmēģināt tehnoloģija tā ieguva nelielu summu tieši šim nolūkam, "paskaidroja lapene.

Saskaņā ar šo drosmīgs briti, process bija ļoti gluda. Tomēr, lai Andrew Bower, tas nav visekonomiskākais veids, kā iegādāties pārtiku un dzērienus (pagaidām). "Bitcoin ir ļoti interesants, no tehniskā viedokļa vien - tas patiešām var nebūt patiesa vērtība, bet tas ir aizraujoši mehānisms," viņš piebilst.

Cambridge tagad ir pilsēta ar kriptonauda. Bet tas palīdz, ka direktors un līdzdibinātājs uzņēmuma, kas darbojas šo krogs ir bijušais Kembridžas Universitātes datoru zinātnieks. Tā bija Stephen agri ideja uzstādīt pirmo Bitcoin sistēmu pilsētā: "Es biju mazliet garlaicīgi, un bija tur manu acu par Bitcoin uz pāris gadiem, darot kaut ko ar tā šķita lieliska ideja.".

Viņš pat uzskata, ka ierašanās šo jauninājumu Kembridžas nozīmē, ka viņš ir atbildīgs forthe pirmais krogs darījumu, izmantojot Bitcoin jebkur Apvienotajā Karalistē. Anyway, kāda nozīme ir tā, ka tagad, Cambridge iedzīvotāji un apmeklētāji var iegādāties dzērienus ar digitālo monētu!

Via cabume.co.uk

Saistītās ziņas


Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas