Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Autors John Delono no Bitcoin Reviewer

Bitcoin ir novērtēšana ir laužot visu laiku kāpumi kā digitālās valūtas piesaista investorus, it īpaši no Ķīnas.

Daudzi cilvēki pirmo reizi tika ieviesti, lai Bitcoin 2013. Gada aprīlī, kad digitālās vietējās valūtas novērtēšanas sasniedza visu laiku augstāko līmeni 260 $. Pēc cenu krituma, investori sāka šaubīties, vai Bitcoin kādreiz sasniegt to pašu maksimumu. Bitcoin nesen uzstādīja jaunu rekordu, tirgots par 750 $ par Japānas bāzētā Mt. Gox.

Ir skaidrs, ka Ķīna ir viens no galvenajiem iemesliem cenu kāpuma. Uz BTC Ķīnas, kas ir lielākais Ķīnas Bitcoin apmaiņu, Bitcoin tirgojas ap 6780 CNY (vairāk nekā $ 1000 USD). Tas ir gandrīz divas reizes cena par ārpus Ķīnas apmaiņu, piemēram, Mt. Gox vai Bitstamp.

Bitcoin ir pacelt tvaiku pavisam nesen Ķīnā. Ķīnas interneta gigants Baidu ir paziņojusi par plāniem akceptēt Bitcoin dažiem saviem pakalpojumiem. Jauna ēra tiešsaistes Bitcoin azartspēļu ir izstrādāts, ļaujot spēlētājiem izmēģināt savu veiksmi online pokera istabās, un kauliņu spēles ar vieglumu. Bitcoin ir pat reklamē Ķīnas valsts palaist televīzijas kanāliem.

Tātad, kāpēc ir Bitcoin tik populārs Ķīnā? Valdība ir sašķelts leju virtuālo valūtu pagātnē, piemēram, Tencent QQ monētas.

Šķiet, ka Ķīnas valdība vēlas, lai aptvertu Bitcoin, nevis to noraidīt. Bitcoin ir laista klajā ar pseidonīmu, un decentralizētā būtība ir ārkārtīgi grūti valdībām regulēt. Nevis virtuālo valūtu regulēt, tas ir skaidrs, ka Ķīna ir citi nodomi.

Nākotnē Bitcoin varētu būt masveida finansiālas sekas pasaules ekonomikai. To var izmantot, lai tirdzniecību starp valstīm, kā vērtību uzkrāšanas, vai pat aizstātu esošo fiat valūtām, piemēram, ASV dolāru. Valsti, kas kontrolē lielu daudzumu valūtas varētu beidzot būt milzīga ekonomiska ietekme.

Rezultātā Ķīnas investori sāk saprast, cik noderīgs Bitcoin patiesībā ir. Kā digitālo aktīvu, to var izmantot kā veikalu vērtības vai ieguldījumu instrumentu. Tas var būt ļoti ienesīgs tirdzniecības Bitcoin par peļņu, neskatoties uz to, ka valūta ir ļoti nestabils un neprognozējams.

Daudzi Ķīnas patērētāji izmanto Bitcoin veikt tiešsaistes darījumus, kā alternatīvu PayPal. Tas ir ļoti viegli setup un sākt izmantot Bitcoin, jo tas neprasa personisku informāciju vai bankas kontu.

Jau Bitcoin padara masveida izmaiņas visā pasaulē. Digitālās maksājumu sistēmas, piemēram, Āfrikas M-Pesa mobilo naudas platformu, kas ļauj patērētājiem visā pasaulē, lai ņemtu kontroli pār savām finansēm. Ķieģeļu un javas veikali un restorāni ir pat sāk pieņemt Bitcoin kā veidu, lai izvairītos no kredītkaršu apstrādes maksa.

Bitcoin noteikti ir spēja mainīt to, kā cilvēki izmanto naudu. Valdībai, kas ņem priekšrocība no valūtas agrīnā stadijā, var būt milzīga finansiālas priekšrocības nākotnē. Nākotne noteikti ir spoža Bitcoin, un tās lietotājiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

10 Maz zināms Features Hidden Inside Blockchain.info

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi