Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Noklausījusies par iespējamo izveidi Bitcoin vēstniecības Montrealand par to, ka Kanāda bija valsts ar lielāko Bitcoin programmatūru downloadsat 2013. Gada sākumā, tagad ir pienācis laiks, lai pārbaudītu kriptonauda biznesa ainu valstī. Uzņēmumi lielajās pilsētās, piemēram, Vankūverā sāka aplūkot Bitcoin kā inovatīvu un izdevīgu maksājuma systema, bet atpakaļ, un izskatās, ka šī mīlestība stāsts vēl ir tāls ceļš ejams.

Bitcoin tendence nes valsti, piemēram, viļņu, padarot vietējos uzņēmumus kļūt patiesi kaislīgi par digitālo valūtā. "Bitcoin bija tiešām dzimis no banku glābšanai. Tā ir nākotnes naudas, nav šaubu," saka Maikls Bliss, līdzdibinātājs no Bitcoin Co-op, lokālā tīkla cilvēkiem interesē, kas nodarbojas ar Bitcoin.

Tāpat kā citur, Kanādas tirgotāji pieņemot kriptonauda, ​​jo tas ir viegli, lēti (zemas izmaksas), un ātri. Tas ir iemesls, kāpēc Global News bija Vankūverā runāt ar vairākiem entrepreneursthat izvēlējās lietot Bitcoin. Pārbaudiet to, ko viņi bija teikt:

1. Sweet Zobu Café

Šis uzņēmums ir bijis, izmantojot Bitcoin uz gadu tagad. Īpašnieks, Ganji Malerba, saka kaut viņa zina maz par to, kā Bitcoin reāli darbojas, viņa novērtē ideju par zemāku transakcijas maksu. "Man bija pissed off laikā pie finanšu institūcijām. Mēs nevaram dabūt prom, nemaksājot nodevu, un mēs visi esam vergi viņiem," viņa saka.

2. Blenz Kafija

No franšīzes Blenz Coffee Vankūverā, Wayne Taylor, īpašnieks uzsver, ka Bitcoin ir droša, paļaujoties uz šifrēšanu un publiskiem datiem. "Lielākā daļa no noziedzniekiem ir vērsta uz nemazinot savu personīgo bankas kontu. Tas notiek katru dienu. Drošība ir problēma visā. Cilvēki, kas salikti kopā ar Bitcoin ir ārkārtīgi par drošību," Taylor skaidro.

Par šo uzņēmējs, zemās darījumu maksas un relatīvi zemā iespēja krāpšana ir labākās īpašības kriptonauda, ​​kā arī tas, ka monēta nav saistoša pa noteiktām valdība. "Tas ļauj cilvēkiem mazliet vairāk brīvības darīt to, kas viņiem ir jādara," saka Teilors, piebilstot, ka "cilvēkiem ir nepieciešams, lai sāktu savu brīvību atpakaļ, un es domāju, ka Bitcoin ir viens veids, kā to darīt".

3. Bitcoiniacs - The Bitcoin Store

Mitchell Demeter, līdzdibinātājs Vankūveras pirmo fizisko Bitcoin apmaiņu, protams mīl Bitcoin. Pēc viņa teiktā, "ir daudz sekas tā visā pasaulē, kas mums patīk, tāpēc mēs palīdzam attīstīt ekonomiku lokāli, un redzēt, kur tas notiek." Pie Bitcoiniacs cilvēki var ne tikai mainīt naudu Bitcoins un otrādi, bet arī iegūt kādu no saviem jautājumiem atbildēja.

"Tas ir ļoti sarežģīta sistēma. Ir daudz uz to. Tas aizņem dažas reizes, lai cilvēki to dzirdēt, un cilvēki vienmēr ir daudz jautājumu," apgalvo Demeter.

4. India Gate

Tas indiešu restorāns, kas pieder Gurmeet Gupta, ir pieņemot Bitcoins kopš maija. "Manuprāt, tas ir eksperimentējot ar jaunu tirgu. Mēs esam tādā tūristu zonā, lai mēs iegūtu ASV dolāri daudz, un tas ir tikai vēl viens naudas. Bet mēs esam piesardzīgi, arī, jo mēs nezinām, cik ilgi šī valūta ir būs ap "saka uzņēmējs, kurš satrauc visvairāk par nepastāvību,

"Kā restorānu, mums ir diena ikdienas izdevumus. [Mūsu konts] ir izveidots tā, ka tas pārveido atpakaļ Kanādas dolāru, un dodas uz mūsu bankas kontā. Mums nav turēt Bitcoins", Gupta piebilst.

5. Centrālā Bistro

Atšķirībā Gurmeet Gupta, Centrālās bistro īpašnieks Doug Teilors saka viņam nav nekādas steigas, kā atbrīvoties no Bitcoins viņš saņem no saviem klientiem: "Es esmu gatavojas, lai saglabātu to kā ieguldījumu tagad, un redzēt, kas notiek ar vērtību". Tomēr viņam nav daudz klientu, kas maksā ar Bitcoin. "Tas ir diezgan mazs darījums. Jūs varat pārvērst to naudu diezgan viegli... Ja tas ieguva līdz vietai, kur 50 procenti no mūsu ienākumiem nāk no Bitcoin, es varētu būt nedaudz vairāk piesardzīgs," viņš piebilst.

Saistītās ziņas


Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk