Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Ir daudz cilvēku šajā pasaulē, kas vēlas un ir nepieciešams pienācīgi izglītoti par Bitcoinand jēdzienu virtuālā valūta. Ikreiz, kad kāds mēģina izskaidrot šīs lietas, tehniskie termini bieži izmanto, bet tas nav pareizā pieeja zīmēšanas cilvēkus.

Zīmēšanas salīdzinājumus starp Bitcoin un reālās dzīves situācijās, no otras puses, ir daudz pārāka metode streikot pat viedo saruna par virtuālo valūtu. Tomēr kaut kādu iemeslu dēļ, gandrīz visas izglītības centieniem šajā telpā ir vērsta uz ASV tirgu, nevis vietās, kur Bitcoin varētu dot milzīgu ietekmi.

Bitcoin ir globāla, bet trūkst izglītības jomā

Galvenais piemērs izglītības centieniem Bitcoin telpā nonāk veidā virtuālo valūtu konferencēm. Lai gan katru gadu ir vairākas konferences, vairāk nekā puse no tiem tiek turēti ASV augsnē.

Piešķirts, daži no tiem ir Āzijā, un tur ir daži, kas notiek Eiropā, bet kas par tādām jomām kā Dienvidamerikā un Āfrikā? Bitcoin varētu būt liela ietekme uz ikdienas dzīvi iedzīvotāju šajās galvenajās jomās, kurām ir potenciāls kļūt par pasaules nākamo Bitcoin mezgli, spiežot globālo pieņemšanu virtuālās valūtas maksājumu jaunus augstumus.

Ir vēl viens svarīgs negatīvie Bitcoin konferences, diemžēl. Pat ja šie notikumi ir jautri, kas piepildīts ar daudz informācijas un sniedz lielisku veidu, kā veidot kontaktus ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, tie ir arī smieklīgi dārgi. Tas nav noslēpums, ka organizējot Bitcoin konferenci nav viegls uzdevums, jo ir loģistikas un novietojumsignāli rūpes, kā arī milzīgas izmaksas, lidojot skaļruņiem no visas pasaules. Tajā pašā laikā, šķiet negodīgi gaidīt iesācējs lietotājs maksāt $ 600 vai vairāk par biļeti uz divu dienu Bitcoin konferenci.

Lielākā daļa cilvēku, kas ir patiesa interese par Bitcoin nav daļa no "elites", un nevar atļauties tik lielu biļešu cenu. Uz augšu, ka šie cilvēki ir ceļot diezgan attālumu apmeklēt pasākumu. Papildus viesnīcas izmaksas plus vietējie izdevumi padara visu pieredzi neticami dārgas, bez jebkādām garantijām, kā iegūt kaut ko vērtīgu pretī.

Lai gan man patīk apmeklē Bitcoin konferencēs tikpat daudz kā nākamā persona, ir ļoti maz pūles notiek ziņā izglītot iesācēji virtuālo valūtu. Lielākā daļa no sarunas un paneļi grozās ap tēmu, kas prasa sava veida iepriekšējās Bitcoin zināšanas, vai vismaz nāk no tech-savvy fona. Turklāt lielākā daļa Bitcoin konferences glabāt kalšanai par to, ka Bitcoin ir jauna veida naudas ikvienam būtu izmantot no šī brīža.

Kamēr es redzu priekšrocības tādiem apgalvojumiem kā Bitcoin turētājs, tur ir daudz vairāk, lai šo virtuālo valūtā, kas nav tikai naudas aspekts. Pamatproblēma ideoloģija ir bieži aizmirst, kad runa ir par šiem notikumiem veidiem, jo ​​tur būs prezentācijas un paneļi nu finansiālo aspektu vai tehnoloģisko aspektu. Tas būtu izdevīgi apmeklētājiem redzēt vairāk koncentrēties uz "kāpēc" aspektu Bitcoin un virtuālo valūtu, un ne vienmēr "kā" un "Ko darīt, ja" aspektus. 

Atpakaļ, kad Bitcoin bija samērā zināms, ir vienīgais veids, kā uzzināt vairāk informācijas bija sameklējot informāciju pats. Nebija Bitcoin konferencēm, ne tiešsaistes prezentācijas un pat ne Bitcoin ziņu portālos. Atklātu jaunu sadriskāt informācijas bija sasniegums pats par sevi, un tas jutos labi, lai būtu daļa no Bitcoin kopienai. Bet izskatās, ka lielākā daļa sabiedrības locekļu, tostarp Bitcoin nozares eksperti, ir pieaudzis pašapmierināti nesenā yearsand tiek rūpīgi bauda zināšanas viņi nest nemēģinot dalīties tajā ar citiem kopienas locekļiem.  

Risināšana Bitcoin PR problēmu caur izglītību

Tā rezultātā šīs ceļošanas faireattitude, Bitcoin ir gājusi cauri dažiem aptuvenu laiku ziņā sabiedrisko attiecību. Īpaši, ja vairums mainstream mediju ir bažas, jebkurš izstrādājums, kas var likt Bitcoin negatīvā uzmanības būs izdarīt daudz lasītāju, pat ja raksts ir faktiski nepareiza vai nepilnīga. Lielākā daļa no mainstream mediju žurnālists, kas raksta par Bitcoin ir, neskatoties uz to tehnoloģiju fona, nav pareiza izpratne par to, kas virtuālā valūta ir visu par.

Bitcoin ir ne tikai nauda, ​​kā arī tas ir tikai tehnoloģija. Bitcoin ir ideoloģija, kas vēlas, lai dotu ikvienam cilvékam tiesības dzīvot savu dzīvi tā, kā viņš vai viņa to vēlas.

Vienīgais veids, kā šo problēmu var atrisināt, ir nāk klajā ar radošu mācību risinājumiem, gan žurnālistiem un ikdienas patērētājiem. Pārvarot šo šķērsli prasīs daudz ieguldījumu un pūles no visas Bitcoin sabiedrībā, bet tad, kad mēs visi apvienot, mēs varam padarīt Bitcoin ekosistēma pieaugs eksponenciāli laika gaitā.

Atpakaļ pirmajās dienās interese Bitcoin eksplodēja sakarā ar cenu nepastāvību un arbitrāžas iespējas. Tagad, ka Bitcoin ir aptuveni sešus gadus vai ilgāk, tas ir laiks, lai virtuālo valūtu uz nākamo līmeni, un parādīt pasaulei, kādas ideoloģijas un tehnoloģijas spēj. Pat tad, ja ir finanšu ieguvums jāveic ikvienam uz planētas, nav jēgas apspriest šo aspektu nav cilvēki pareizi izprast, kāpēc ir nepieciešams Bitcoin un citi virtuālās valūtas.

Ir arguments jāveic ka virtuālās valūtas adoptētājiem nav nepieciešams pilnībā izprastu to pamatā tehnoloģiju rīkus, lai viņi izmanto, kas ir kaut ko es pilnībā piekrītu. Tomēr pārliecinoši kādu izmantot jauna veida naudas vai tehnoloģijas neizprotot pamatojot to darīt, ir gandrīz neiespējami. Ne visi būs ieinteresēti precīzu specifiku no pirmās dienas, un tas ir tikai normāli. Pagāja vispieredzējušākie Bitcoin lietotāju mēnešus, ja ne gadus, lai iegūtu izpratni par to, kā visu Bitcoin ekosistēmas darbiem. Bet vēlme mācīties parādījās tikai tad, kad kāds izdevās pārliecināt šos lietotājus par to, kāpēc Bitcoin un virtuālās naudas ir tik daudz potenciāla.

Featured attēlu pieklājīgi Haikudeck.

Saistītās ziņas


Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Bitcoin iekļauta nākotnes stratēģijās 60% ASV organizāciju

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu