Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Tā vien izskatās, ka Winklevoss dvīņi zaudēs sacīkstes uzsākt pirmo publiski tirgo Bitcoin fondu. Un uzvarētājs šajā skrējienā visticamāk būs Berijs Silbert un viņa Bitcoin Investment Trust (BIT).

Silbert fonds tikko saņēmu apstiprinājumu no FINRA

Lielākais neatkarīgu vērtspapīru regulators ASV. Finanšu nozares galvenais pašregulācijas struktūra arī piešķirta biržas simbolu uzņēmumam.

Saskaņā ar Silber, FINRA piešķīra savu pieprasījumu galīgai izmantošanai svārsts simbols GBTC, kas "ir paredzēts, lai būtu efektīvs tuvākajā laikā."

Tas nozīmē, ka BIT ir gatavs kļūt par pirmo publiski tirgoti kriptonauda fundin tuvākajā nākotnē, tirdzniecības, izmantojot elektronisko platformu, ko vada ārpusbiržas tirgos Group, Wall Street Journal ziņo.

Uzņēmums sākotnēji tika uzsākta 2013. Gadā, un kopš tā laika ir sacīkšu pret pretinieku fondu izveidoja Cameron un Tyler Winklevoss, kas joprojām gaida apstiprinājumu no Vērtspapīru un biržu komisija. BIT sākās kā privāta fonda akreditētas investoriem ar gada ienākumiem vairāk nekā $ 200,000 vai aktīvu vērtība ir vairāk nekā $ 1 miljonu.

Bet kā gan BIT izdodas fastforward šo procesu, kamēr Winklevii joprojām gaida SEC? Šķiet, ka Barry Silbert ir fonds "ir veikusi backdoor maršrutu, lai publiskajā sarakstā," WSJ piebilst.

Bitcoin Investment Trust ir izmantojot nepilnības, kas ļauj īpašniekiem privātā fonda pārdot savas akcijas publiski pēc 12 mēnešu nedzīvais perioda un nākamā mazāk grūts apstiprināšanas process ar FINRA. Saskaņā ar noteikumu, daži mazliet sen notika akcijas drīz būs pieejamas jebkuram investoram.

Fonds tiek sponsorē vienību Silbert Digital Valūtas grupas sauc Pelēktoņu Investīcijas. Uzņēmums ir arī atsevišķi "darba apstiprināšanas procesu, lai nodrošinātu bitu akcijas tiks kotētas zem alternatīvu pārskatu standartiem par OTCQX, top tirgū darbojas ar ārpusbiržas tirgos Group".

Par Winklevoss dvīņi nav komentēja šo jautājumu līdz šim. Bet tas ir zināms, ka bez SEC apstiprināšanas - kas Tailers un Kamerons ir izmisīgi cenšas iegūt -, Silbert s fonds formāli nevar uzskatīt par ETF. Tomēr, kad fonds sāk darboties un pārdot akcijas, tas darbosies kā viens.

Bet, kad būs tirdzniecība sākas BIT? "Lai gan mēs esam piešķirts biržas simbolu, nav garantijas, var tikt dota, kad vai, ja šāda tirdzniecība sāksies, vai ka aktīva sabiedriskā sekundārā tirgus BIT akcijām būs attīstīt vai jāsaglabā," Digital Valūtas Group teica.

Saistītās ziņas


Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin pilsoņu karš smirdošs: kas, kas, kāpēc, kad un kā

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)