Bitcoin ir Agorist primer | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ir Agorist primer

Bitcoin ir Agorist primer

Ir teikts, ka Bitcoin tur nekādas ideoloģijas un nav politisku motīvu. Tas nolūku Satoshi Nakamoto bija radīt valūtu un virsgrāmata bez centrālā punkta iestāde. Tomēr es apstrīdēt, ka sākotnēji mērķis Bitcoin bija daži, un joprojām ir ideoloģisko intentionsin pašiem definīcijām atbildes ekonomikā.

Protams, tas ir mans viedoklis un pārstāv pats savus ideoloģiskos uzskatus manos subjektīviem vērtējumiem. No Bitcoin skaistums ir tas, ka tās pārstāvība var būt daudzas uzskatiem, neskatoties uz šo faktu. Es joprojām uzskatu, ka Bitcoin ir neformāls apmaiņa pretdarbību pret finanšu sistēmas šodien.  

[Tweet_box dizains = "box_02"] Bitcoin ir neformāls apmaiņa pretdarbību pret finanšu sistēmas šodien. [/ Tweet_box]

Mēs zinām, ka labu daļu no valsts vienībām nav aizliegt izmantot Bitcoin, lai gan dažos reģionos, piemēram, Krievijā kriptonauda ir sarauca pieri. Neskatoties uz dažiem legalities noteikti valdības valūta nav darboties kā sava veida counter ekonomikā, vai cilvēki apskatīt to, ka veidā, vai ne. Regulētais un centralizēti autoritatīvs ekonomika, kas pārrauga un reglamentē neviļus ir veids spaidiem. SEK3 piekrīt savā dokumentā "AN Agorist Primer", sakot:

"Nav nekas pozitīvs ko teikt par regulējumu. Regula ir spaidi. Tas novērš subjektīvās vērtības tiek apmierināts, "aizsargāt", tikai tiem, kuri nevēlas, lai aizsargātu un sodīt tikai likumpaklausīgām. Regula iznīcina iniciatīvu un kavē inovācijas. Regula nepalielinās tirgos. "

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorism ir brīvdomātājs doktrīna rada SEK3 1975. Gadā, kas aizstāv veidošanu konkurētspējīgu sabiedrību ar tādiem līdzekļiem kā counter ekonomikā. Termins Agorism nāk no grieķu tulkojumā "Agora", kas nozīmē "atvērto tirgū". SEK3 ticēja, ka visi piedalījās terorisma ekonomikā līdz pakāpei, kas var nozīmēt nesankcionētus darījumus, bartera un nontaxable darbu parasti sauc par "zem galda". Lielākā daļa cilvēku darīt šīs lietas, diezgan daudz, pat neapzinoties, tie konkurē ar regulēšana un kontrole ekonomiku. Vienkāršs apmaiņa tirdzniecības mārciņu sviesta diviem maizes klaipiem var uzskatīt par skaitītāju ekonomiku, ko, kas darbojas ēnu ekonomikā.

Ar šiem piemēriem iepriekš, Bitcoin manuprāt ir "Agorist Catalyst" vai subliminal ziņu par dabas autonomo cilvēka progresēšanu. Darbības tirdzniecības un ekonomikas jomā, izmantojot ēnu ekonomiku, nevis izveidotajiem systemmakes kriptonauda neatkarīgu finanšu sistēmu. Šī sistēma darbojas mierīgi un ir pietiekami daudz iespēju, lai ļautu mūsu cilvēka pamatvajadzības un turpmākās ekonomikas zelt citu vienošanos. Bitcoin nejauši un dažreiz tieši konkurē ar noteiktajiem valsts organizācijām un jebkuru centrālo izsniegšanu par šo jautājumu.

"Tirgus ir ne viena vieta vai centru. Preces un pakalpojumi tiek apmaiņa pie stūra veikala, biržā, pie mijmaiņas atbilst, savā pagalmā, vai pa internetu. Spēlējot spēli ar draugu nav tirgus darījums, bet atsakoties laiku, lai katrs no jums varētu pavadīt strādāt vai pirkšanas vai pārdošanas ir tirgus darījums. "

Samuel Edward Konkin, III 1986

Agorist kopienas padarīt upinformal tīklus brīvprātīga actionunder sega ar ēnu ekonomiku. Ēnu ekonomika nav jābūt tumši noziedzīgu darbību, kas darbojas melnajā tirgū, bet tie ietver to.

Melnajā tirgū šodien, vai ēnu ekonomika būtībā darbojas paralēli ar noteikto finanšu sistēmai. Jāatzīmē, ka teorijas liecina, ka ēnu tirgi sastāv no liela majorityof pasaules ekonomiku. Tas, savukārt, ekonomika ir dzinējs, kas darbojas pasaules tirdzniecības ciklus līdzās pelēkā un baltā krāsā tirgos.

Bitcoin darbojas arī šo ceļu, ir gan ēnu tirgus instruments, un vienu, kas darbojas ar baltu. Tomēr tas joprojām ir konkurētspējīgs token apmaiņas un tā mērķis ir izveidot jaunu ekonomikas sistēmu visā pasaulē. Vienalga, vai jūs strādājat ietvaros melnajā tirgū, vai strādā ar baņķieriem baltajās finanšu jomās jūs joprojām nejauši radot jaunu konkurējošu tirgu. Sacenšas dekrēta nauda, ​​centralizētu piedāvājumu un tiešām kaut kas nāk no centralizētas iestādes.

No agorism mērķis ir apiet valdības un izveidotas finanšu sektorā, nevis izmantojot savus pakalpojumus. Ar Bitcoin un cryptocurrencies jūs patiesībā darbojas ar alternatīvu maiņas. Digitālās valūtas atribūti ir atvērtā pirmkoda un decentralizētā pēc savas būtības piedāvā finanšu sistēmu, šodien daudz nepieciešams reformu. Counter ekonomika dabiski progress ekonomisko sistēmu šādā veidā tā konkurence, un tas rada uzņēmējdarbību un individuālo pašpietiekamību.  

Jaunajā brīvdomātājs Manifestoand Agorist Primer, SEK3 apraksta agorism kā vienkārši esošās. Tādā pašā veidā, Bitcoin ir vienkārši izveidots un pastāv tās spontāni veidojot atbildes tīklā. Agorists kondensēt savās mazos sabiedrību, un valsts atbalstītāji nu apskatīt tos kā draudu vai atdarināt savu uzvedību. Jo kriptonauda pasaulē, tas ir savstarpēji izslēdzoši, kā arī to finanšu bojātājvielas. Nu strādāt ar bojātājvielas vai beidzot tiks pārtraukta: vairums izvēlas pēdējo.  

"Agorism var definēt vienkārši: tas ir domāts, un darbība saskan ar freedom.The brīdi viens darījumus ar" domāšanu "," darbojas "," konsekvence ", un jo īpaši" brīvība ", lietas iegūt vairāk un sarežģītāka."

 Samuel Edward Konkin, III 1986

Bitcoin pieder spēku skaitītāja ekonomikas tiem, kas izvēlas vadīt to un tiem, neapzināti to izmanto. Lielākā daļa cilvēku zina, ka Satoshi atstāja 2008. Gada finanšu krīzes rakstu dēļ. "The Times 03 / Jan / 2009 Chancellor par sliekšņa otro glābšanas bankām" bija plānotā laikspiedolu pievieno Bitcoin blockchain ar Nakamoto, atklājot pieskārienu, kāpēc viņš mūs atstāja protokolu.

Manuprāt, tas, visticamāk, tāpēc, ka Bitcoin tika izveidota, lai gāzt šo korupciju, kas ir izveidota, gan valsts un privāto finanšu vienību saistīts ar tiem. Bitcoin tur ideoloģiju radīt jaunu ekonomisko situāciju, kas ir iekļaujoša visiem. Tas nav gadījumā ar pašreizējo ekonomikas fokusēšanas savu bagātību tikai vienu procentu no cilvēka dzīves. Agorism, piemēram Bitcoin ietver ikviens visā pasaulē strādā, lai izveidotu labāku formu brīvību. Finanses un nauda padara pasauli iet turp, lai, konkurējot pret precedentu, cryptocurrencies var mainīt paradigmu finanšu tirānijas par labu.

Saistītās ziņas


Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Toolkit, lai maksimāli palielinātu jūsu Bitcoin peļņu

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus