Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem

Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem

Tas ir lielisks veids, kā ļaut ātri maksājumus ar kuru izmantot kredītkartes, un tas ir arī pārsteidzošs veids, kā piesaistīt tech-savvy klientiem. Šie ir tikai divi ļoti labi pazīstami iemesli, un jaunajiem uzņēmējiem ir šodien, pieņemt Bitcoin sākumā savu dzīvi. Bet tur ir arī daļa, ka klienti varētu nezināt: uzņēmumi arī sāk izmantot kriptonauda lai maksātu algas un balvas.

2012. Gadā Somijas programmatūras kompānija SC5 kļuva par pirmo uzņēmumu maksā saviem darbiniekiem ar decentralizētu valūtu. Bet tie bija tikai pirmie! "Paying algas, ka Bitcoin bija šāds eksperiments bez citu betona mērķim, nevis mācīties par Bitcoin caur praksi. Mums ir izdevies veikt šāda blāvi lieta kā" maksā algas ", daudz interesantu un aizraujošu," skaidro saka vadošo arhitekts sc5, Lauri Svan.

Kriptonauda ir ne tikai labs veids, kā uzlabot aktu maksāt algu, tas ir arī veids, kā piesaistīt talantus. "Recruiting šeit ir karš, un panākt, talantīgi cilvēki piesaista jūsu uzņēmumam ir grūti. Jums ir jādara viss iespējamais, lai mēģinātu uzvarēt. Mēs gribējām kaut ko, kas parādīja, mēs esam tālredzīgā, riska uzņemšanos, jautri uzņēmums, un mēs domāju, tas bija Bitcoin ", saka līdzdibinātājs Darby Smart, Nicole Shariat FARB.

Protams, visi zina par risku un daži uzņēmumi apgalvo, ka viņi nevar darīt to, galvenokārt sakarā ar nepastāvību. "Es uzskatu, ka tas ir pārāk agri, lai būtu kompensēt darbiniekiem ar digitālo valūtu", nodrošina dibinātājs tiešsaistes finanšu-konsultāciju platformas BIDaWIZ. "Vienkārši sakot, tas ir bezatbildīgi jebkuram darba devējam darīt no riska atlīdzības perspektīvas", Ryan Himmel piebilst.

Bet ir vēl daži drosmīgi cilvēki, kas tur. "Kā tehnoloģiju uzņēmums, mūsu darbinieki ir labi informēti par riskiem tīri digitālo valūtā, un mēs zinām stāstus par cilvēkiem, zaudē Bitcoin glabātavām. Par laimi, mums nav bijusi šāda veida incidentu tik tālu," saka Lauri Svan. Saskaņā ar svina arhitekts sc5 "svārstīgums, iespējams, bijis daļa no sulas, izmantojot Bitcoin".

Via youngentrepreneur.comBitcoin ir pārāk nestabils - lai tas būtu pastāvīgs risinājums lieliem noziedzniekiemMēs jau zinām, ka Bitcoin ir galvenais valūta mājas Silk Road, kur var iegādāties gandrīz visu, kas ir nelikumīga, piemēram, smago narkotiku, tabletes vai ieročiem. Mēs runājām par šo tīmekļa vietni pirms, gan platforma ir tālu no normālas tiešsaistes bizness, tas nav spēle uz naudas atmazgāšanas shēmām, piemēram, vienu, kas diktē beigas Liberty Reserve.

Silk Road varētu būt regulēta un pārdot nelikumīgas preces, bet mājas lapā nodarbojas ar salīdzinoši nelieliem darījumiem, tāpēc mēs nevaram īsti runāt par lielu noziedzīgu darbību, ko atbalsta Bitcoin. Un tas ir labi! Vienu reizi, daudzi trūkumi digitālās valūtas var uzskatīt par pozitīvu.

Bitcoin ir gaistošs un neregulētas. Ar šī viedokļa, tas ir skaidrs, ka Bitcoin nav piemērota izpatikt liels priekšniekiem virtuālo noziegumu. Vēl viens Bitcoin iezīme ir fakts, ka šodien, kriptonauda ir augsta profila un ir labi pazīstams ar valdībām un pašvaldībām.

Saskaņā ar Alphonse Pascual, analītiķis Javelin stratēģijas un pētniecības, "lielie laika noziedznieki uzņēmēji, tāpēc viņi vēlas, lai aizsargātu savas investīcijas, aizsargāt savu peļņu, un Bitcoin ir pārāk nestabila, lai to izdarītu."

Cilvēki vienmēr var strīdēties un teikt, ka Zīda ceļš ir gotten ap šo svārstību problēmu, piedāvājot riska ierobežošanas pakalpojumu: šajā gadījumā, pazemes tiešsaistes tirgus aptver zaudējumus. Par laimi, līdzīga sistēma nedarbojas uz lielā krimināllietas uzņēmums.

Via csoonline.com


Vai horizontā ir Bitcoin Isle? Džersija plāno radikāli pieņemt kriptvulāciPar "Bitcoin Isle" jau ir daudz vairāk nekā tikai ideja. Ir nepārtraukts tiešsaistes kampaņa organizēta ar jauno mājas Bit.coin.jethat plāno pārvērst Džērsi pašpārvaldes salas atrodas Lamanšam, uz kriptonauda kapitālā.

Jersey šobrīd uzskatāms par nodokļu paradīzi, bet sala vēlas paplašināt savus finanšu pakalpojumus ārpus Fiat valūtā. Tiny sala ir ambīcijas kļūt par pionieri, izmantojot digitālo naudu: tas nozīmē, Jersey būs pieejama pieņemt Bitcoin kā aizstājējs fiat valūtas samaksātu par mazajiem expenseslike autobusu biļetes, saskaņā ar Engadget.

Saskaņā ar karti, var iepazīties Bit.coin.je, jau ir vairāki uzņēmumi, Džērsijā, kas pieņem Bitcoin, no bāra uz grāmatvedības biroja.

Salas kases ministrs, senators Philip Ozouf, ir pat dalījās plāniem izveidot Bitcoin banku sectorthat varētu izmantot Džersijas "infrastruktūras pasaules klases finanšu pakalpojumiem", kas galu galā varētu kļūt "centrālais Džersijas nākotnes labklājībai ".

Senators piebilda, ka tas ir "nozare, kas varētu būt nozīmīgas iespējas Jersey. (...) Mēs labprāt atbalstīt vietējos uzņēmumus, palīdzot radīt labi regulētu un atsaucīgu vidi ieguldījumiem šajā nozarē".

Pēc sākotnējās panākumiem kampaņai, Channel Island informācijas drošības forums (CIISF) paziņoja, šī pirmdiena (23), ka tie tiks strādā "uz papīra, kurā aplūkotas iespējas cryptocurrencies kanālā salās", saskaņā ar atklāja emuāra ziņu publicēto par Bit.coin.je. No "Bitcoin Isle" kampaņa veicinātājiem arī paziņoja, viņi būs strādāt ar CIISF šajā projektā.

Featured attēlu no Bit.coin.je

Saistītās ziņas


Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin kopiena atsvešina Mt. Gox sakarā ar kļūdu attaisnojumu: saraksts ar 10 reakcijām