Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli

Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli

Vai mēs patiešām saprotam naudu? Un, ja mums nav, kā mēs varam saprast tās trūkumi?

"Nesenās diskusijas ap Bitcoin ir radījis mūs izskatīt visas dažādās daļas mūsu finanšu infrastruktūras, kas patiesībā ir ļoti maz cilvēku saprot. Un mēs nesaprotam, jo ​​nauda ir mums visapkārt, un cilvēki saka, ka" Pēdējā saprast būtību no ūdens ir zivis "," Zvaigžņu attīstības fonda izpilddirektors teica, ka šogad ir runāt pie MIT Media Labs laikā. Tāpēc mūs iedvesmo ar vārdiem Džoisa Kima un ir zivis, kas faktiski saprot ūdeni.

[Tweet_box dizains = "default"] Pirmā lieta, jums ir nepieciešams saprast, ir tas, ka mūsu pašreizējā finansiālā struktūra ir kļūdains un primitīva. Tomēr Bitcoin ausma un tās pamata tehnoloģija tagad ir tiesības mainīt visu. [/ Tweet_box]

"Šodienas finansiālā struktūra ir iepriekš internets, lai gan mums nav jādomā par to, ka veidā. Tas nav efektīvi un vienlīdzīgi strādāt," Kim saka.

"Lai sasniegtu pasaules finanšu infrastruktūrai jābūt atklātam un tīklā. (...) Slēgtas sistēmas nesasniedz pietiekami tālu, lai kalpotu pasaulei." Pasaulei ir vajadzīga infrastruktūra, kas pieder visiem, un tā būtu pieder neviens. Tas būtu sabiedrisks labums visai pasaulei. "

Lēmums ir mūsējais. Vai mēs vēlamies saglabāt mūsu slēgta un lineāra uzbūve runned galvenajiem dalībniekiem, piemēram, Visa un Western Union? Vai mēs vēlamies blockchain-iedvesmoja demokrātiskāku un tīklveida struktūra?

Ir trīs galvenās kļūdas, kas ietekmē tradicionālo finanšu struktūru, kas varētu mainīt, ja mēs būtu jāpieņem atklātu tīklu.

Ikviens varēs noguldīt un ietaupīt naudu

"Kā tu vari paveikt, ja jums ir tikai naudas un tālrunis savā kabatā?", Joyce Kim jautā. Aptuveni divi miljardi cilvēku visā pasaulē nav bankas konta, lai kā viņi var ietaupīt naudu? Bez bankām dažās valstīs ir savi vairāk tradicionālās sistēmas, bet tas nav universāls risinājums, kas pasaulei vajadzīgs.

Lai ļautu ikvienam ir krājkontu, mums ir nepieciešama atvērtā tīklā, ka ikviens var droši un viegli piekļūt. Ar 2,5 miljardi cilvēku dzīvo ar mazāk nekā $ 2 dienā, tas ir svarīgi, lai nākt klajā ar risinājumu, kas ļauj viņiem iemaksāt nelielas summas, piemēram, 10 vai 20 centi laikā.

Ikvienam būs iespēja sūtīt un saņemt naudu

Nemaksājot milzīgas maksu, protams.

Saskaņā izpilddirektors Zvaigžņu ", sūtīt naudu, pat tad, ja jums ir piekļuve internetam, joprojām ir dārga. Vidējās izmaksas ir 10 līdz 20 procentiem maksu, ja jūs nodarbojas ar attīstīto pasaules ekonomikā. Par mazākām summām, parasti sauc par mikro darījumus, tarifi ir augstāki: jūs varētu tērēt $ 5 nosūtīt $ 10 ". Tas nozīmē, ka cilvēki ar neattīstītām valstīm jāmaksā augstāku maksu nekā cilvēki attīstītajās valstīs. Tas izklausās dārgi visiem, bet it īpaši netaisni, ja kam nav darījumu konta.

Pagājušajā gadā vien, izmaksas par naudas sūtīšanu starp valstīm bija $ 500 miljardiem. Labā ziņa ir tā, ka aconnected infrastruktūra varētu samazināt berzi un costof lekt no viena slēgtā tīkla uz citu (piemēram, katras valsts finanšu struktūru un banku nozarē), veicot naudas pārvedumu daudz vieglāk un lētāk.

Ikviens varēs aizņemties naudu

kredītu nedarbojas tādā pašā veidā visā pasaulē. "Ja jums bija tikai tālruni un naudu, kā jūs pierādīt savu kredītspēju, lai kāds jūs nezināt?", Kim jautā.

Mikrofinansēšanas organizācijas ir atraduši tīklam veidu, kā padarīt šo darbu, sniedzot aizdevumus cilvēku grupu tajā pašā ciematā, kas zina viens otru. Tas, ka kāds iesaka radiniekam vai draugam, kas ir arī aizņemties naudu no tās pašas organizācijas padara tos mazāk ticams, lai vienkārši ņemt naudu, nemaksājot atpakaļ.

Tomēr, tas nav risinājums, mēs meklējam ar līdzdalību sistēmā. Pasaulei ir nepieciešama sistēma, kas spēj nodrošināt pareizo izmēra kredītu uz visiem un peer-to-peer aizdevumu ir atbilde.

Joyce Kim pilns prezentācija ir pieejama šeit.

Saistītās ziņas


Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

2014 Bitcoin St. Petersburg Bowl: Bitcoiners saņem ekskluzīvu piekļuvi pirmspārdošanas biļetēm

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus