Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Šodienas post ir viesu pastu Chris Grundy no Bitbond.

Ar Goldman Sachs paziņoja savus plānus ielauzties tiešsaistes patērētāju kreditēšanas telpā, tēma "privātpersonu aizdevumu" kļūst karsts temats vēlreiz.

Par Bitcoin loma kreditēšanas telpā ir visur ignorēta mainstream presē. Tomēr kriptonauda spēlē arvien svarīgāku lomu pasaules tiešsaistes patērētāju kreditēšanu. Uzņēmumi, (piemēram Bitbond) sadarboties ar Bitcoin kopienu, lai palīdzētu mazo uzņēmumu īpašniekiem un uzņēmējiem saņemt finansējumu viņi citādi nevar saņemt no bankām, ieguldījumu sabiedrībām vai valdības.

Līdz ar to, ņemot vērā nesenos notikumus, ir svarīgi, lai izceltu daļu Bitcoin varat atskaņot un priekšrocības patieso uz tehnoloģijām, kas jums nebūs lasīt mainstream medijos. Šī raksta mērķis ir parādīt iespējas raksturīgi Bitcoin aizdevumiem, izjaukt tradicionālo banku nozari, un revolucionizēt aizdevumus un ieguldījumus, kā mēs to pazīstam.

Kritēriji # 1 - Volatility

Ir kopējā nepareizs, ka Bitcoin aizdevumi ir ļoti nepastāvīgas, un iesniegt pārmērīgi daudz risku gan investoriem un aizdevējiem. Arguments iet ka Bitcoin aizdevumu 2000 $ šodien varētu rasties atmaksu par $ 4000 rīt, nekaitējot aizņēmējam un tikai labumu investors. Pretēju arī ir regulāri apgalvots. Kredīti nominētie Bitcoin noteikti rada zināmu risku attiecībā uz nepastāvību, tomēr lielākā daļa Bitcoin kreditēšanas platformas piedāvā valūtas kurss piesaistīts aizdevumiem. Lūk, ikmēneša maksājumus izmanto ASV dolāru kā pamata pamatvalūtu, kas nozīmē, ka kriptonauda riska, ir samazināts. Tādējādi, valūtas kurss piesaistīts Bitcoin aizdevumi lielu ātrumu un zemu izmaksu bez nepastāvību.

Vēl viena kopīga problēma visā Bitcoin aizdevumiem ir trūkums naudas un juridisko atbildību. Uz forumu lieta bieži ir, ka kredītņēmēji varētu vienkārši palaist prom ar savu aizdevumu, atstājot investorus no kabatas. Kā jau tika pierādīts Kentucky, ņemot ārā Bitcoin aizdevumu veido juridiski saistošu darījumu. Nespēja atmaksāt izcilu Bitcoin aizdevums ir radinieks ne atmaksāt par Fiat aizdevumu, un Bitcoin kreditēšanas platformas sniegs investoriem pilnīgu atklātību par aizņēmēja informāciju, ja neatmaksas, lai viņi varētu veikt tos pilnā apjomā no likumu.

Kritēriji # 2 - pieejamība

Saskaņā ar businessnewsdaily, tikai nedaudz vairāk nekā 20 procenti no bankām saņemto aizdevumu pieprasījumus ir apstiprināti, padarot tradicionālos aizdevumus ļoti grūti iegūt. Tas padara pieejamību aizdevumu galvenais faktors diskusijā pār privātpersonu aizdevumu, jo mazo uzņēmumu īpašnieki un uzņēmēji var vienkārši nevar atrast finansējumu, kas vajadzīga, lai darbā jaunus darbiniekus, nopirkt jaunu inventāru un augt savu veikalu. Problēmas sakne ir fiskālais monopols pieder bankām, kas centralizē varas rokās ļoti maz, izvairās no riska, korporatīvo 1%.

Bitcoin ir dabas alternatīva šāda veida monopola, jo tehnoloģija aiz tā ir iestigusi filozofiju decentralizāciju. Tādējādi Bitcoin kredīti ir gandrīz pilnībā vienādranga tīkls, ar cilvēkiem no visas pasaules finansējumu un investīcijām otru nepārtraukti.

Kritēriji # 3 - Pārrobežu aizdevumi

Bitcoin spēja ļauj ātri un ekonomiski pārrobežu kreditēšanu ir vēl viena būtiska priekšrocība pār kredītu Fiat valūtās. Ja ir interneta pieslēgums, var būt Bitcoin aizdevumu, kas nozīmē, ka miljoniem potenciālo aizņēmēju un aizdevēju ar maz-to-nav piekļuves banku iespējām tagad var gūt finansējumu viņiem ir nepieciešams, lai augt savu uzņēmējdarbību. Tas ir ievērojams uzlabojums par fiat p2p aizdevumiem, kas ir ierobežotas strādā vienā valstī, pateicoties augstiem starptautiskiem darījumu un apmaiņas maksu par Fiat valūtās.

Avots: http://stats.areppim.com/ressources/internet_fcst_2012x25_800x574.png

Turklāt ar globālo interneta izplatība pastāvīgi pieaug, un iniciatīvas, piemēram, Google Project Loonoffering solījumu labākas lietas nāk nākotnē, finanšu pakalpojumi vienīgi atkarīga stabilu interneta pieslēgumu kļūs vairāk un vērtīgāku. Bitcoin aizdevumu un ieguldījumi ir tāpēc gatavojas saņemt ātrāk, vienkāršāk un starptautiskā.

Bitcoin Kredīti ir zema maksa

Fiat aizdevumi nepieciešams izmantot bankas kādā stadijā. Bankas parasti darbojas uz nelokāma un novecojušiem infrastruktūru, ar lielu pieskaitāmās izmaksas, kas tam maksāja lielu naudas summu, lai saglabātu. Šīs izmaksas tiek vēlāk jūtama aizņēmējiem, kuri ir spiesti maksāt augstu maksu, lai samaksātu par bankām čīkst uzņēmējdarbības modeli.

Tā Bitcoin var lietot neatkarīgi no trešajām personām, nav nepieciešams izmantot banku kā partneris Bitcoin kreditēšanas platformas, kā rezultātā mazāku infrastruktūrā un ievērojami mazāku samaksu par klientiem.

Tas attiecas ne tikai salīdzinājumā ar bankām, bet arī salīdzinājumā ar galvenajām fiat P2P aizdevumu spēlētājiem. LendingClub un Prosper ir galvenie iniciatori šajā telpā, neskatoties Forbes, norādot, ka procentu likmes attiecībā uz šīm platformām vidēji stāvas 40% līdz 60% gadā. To var salīdzināt nelabvēlīgi 10% līdz 35% no Bitcoin aizdevumu platformām. Kā var satvert no tabulā, Bitcoin tehnoloģija ir arī pozitīva ietekme uz maksas summām, jo ​​darījumi ir gandrīz bezmaksas.

Atrašanās vieta un kredītspēja

Real aizdevumu procentu likmes ievērojami atšķiras no valsts uz valsti, ar Brazīliju un Indiju, kam ļoti straujš reālās procentu likmes līmeni. Bitcoin aizdevumi nav jutīgi pret ģeogrāfisko atrašanās vietu, kas nozīmē, ka procentu likmes tiek aprēķinātas saskaņā ar kredītspēju aizņēmēju.

Šis kredītspējas novērtē ar analīzi attiecībā uz aizņēmēja tiešsaistes klātbūtni, kā arī iepriekšējos biznesa asa uztvere, faktori, kas parastās finanšu iestādes nolaidība. Konkrēti, tiek uzskatīti dati, bet ne tikai uz, eBay atsauksmes, un PayPal darījumiem.

Lai šo faktoru perspektīvā, kāds ar pierādītiem sasniegumiem un tūkstošiem pozitīvas atsauksmes par eBay vai Amazon, iespējams, nevar saņemt aizdevumu, izmantojot banku vai fiat P2P aizdevumu platformām, jo ​​bargas kredīta score, neskatoties uz to, iespējams samaksāt atpakaļ mazo uzņēmumu aizdevumu. Tādējādi Bitcoin aizdevumu platformas piedāvāt cilvēkiem iespēju veidot to uzņēmējdarbības garu un veidot savu biznesu,, izmantojot modernas alternatīvas novecojusi kredītu pārbaudes.

Secinājums

Ar bankas piedāvā novecojusi, bieži pieejama pakalpojumu, un Fiat P2P aizdevumu uzņēmumi piedzīvo difficultiesin nesenos laikus, Bitcoin aizdevumi var arī baudīt vietu viņi ir pelnījuši kā līderi šajā finanšu pakalpojumu nozarē, ātrāk nekā vēlāk.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin ir jaunums, kas ir vajadzīgs jaunajiem uzņēmumiem

Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju