Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Kalifornijas štats rīko vairākus juridiskus epizodes iesaistot Bitcoin. Tagad, trīs prasītāji ir iesniegusi prasību pret E-Sports Izklaide asociācijas (ESEA), jo ir kaitīgs atklājumu: kriptonauda saistītu ļaunprātīgu tika konstatēts Kopienā populārajā anti-krāpšanos klientu.

Tērps tiek iesniegts ar Kevin Gallette, Jackson Smith un Roy Han, un tie ir pieprasīt zaudējumu atlīdzināšanu. Trīs prasītāji ir stumšanas par zvērināto tiesu, saskaņā ar "Kalifornijas patērētāju aizsardzību pret Computer spiegprogrammatūru aktu, negodīgu konkurenci, krāpšanu, Conversion un produktu Atbildības" aktu.

Tas viss gāja uz leju, pagājušā gada maijā. Tajā laikā, spēlētāji tika izmantojot ESEA klientu, jo īpaši spēles, piemēram, "Counter Strike", "StarCraft 2" vai "Team Fortress 2", kā anti-apkrāptu ierīci. Tomēr daži lietotāji sāka pamanījusi, ka klients bija līkumos neparasti lielu daudzumu sistēmas resursus. Nu, tik daudz, ka vismaz šie trīs nelaimīgs dalībnieki ziņoja zaudējumus savos GPU.

Pēc ātra izmeklēšanas atklājums tika veikts: klients tika hosting gabals ļaunprātīgu, kas tika kapitalizēt par lietotāja dīkstāves laika, lai raktuves Bitcoins. Acīmredzot, malware palīdzēja radīt pārsteidzošu apjomu 3,713.55 $.

Eric Tunbergs, ESEA direktors, apgalvoja malware bija tikai eksperimentāls kods, kas tika noņemts. Tomēr, pēc paplašinātā izmeklēšanas patiesā seja ļaunprātīgas programmatūras ir pakļauts, un ESEA bija spiesta atzīt šo jautājumu. Pakalpojums ziedoja divreiz līdzekļus novāktās kodu uz American Cancer Society, bet tas nav, lūdzu visiem nodarīts kaitējums spēlētājiem. Visbeidzot, darbinieks bija vainoja kodu atbrīvošanu.

Via vg247.comBitcoin Meetups Cīrihē un BuenosairesāMēs uzzināju par regulāru Bitcoin tikšanās laikā, kas notiek regulāri pilsētā Cīrihē, Šveicē. Grupa ir aptuveni 50 biedri, un viņi pulcējas ik pēc divām nedēļām, svētdienā, bet tas strauji pieaug.

Tikšanās vieta ir pie Starbucks pie Bahnhofstr 39, 8000 Zürich. Saskaņā ar organizācijas, tā ir lieliska iespēja runāt ar citiem Bitcoin entuziasti, kā arī izstrādātājiem un kalnračiem. Jūs varat atrast oficiālā lapa Bitcoin Meetup Zürich hereand apstipriniet savu klātbūtni.

Arī Meetup Fundación Bitcoin Argentina organizējot regulāras meetups Buenos Aires. Pārbaudiet ieplānotus notikumus šeit.

Iepriekš mēs teicis jums par regulāru sanāksmju laikā Ņujorkā, kas notiek katru ceturtdienu. Ja jūs zināt par citu pilsētu, kur šie veida sanāksmju laikā ir notiek, sūtiet mums ziņu un dalīties ar kādu informāciju.


Bitcoin varētu būt Edvards Snowden jaunais labākais draugsPēc brīdinājuma visai pasaulei par ziemeļu-amerikāņu megalomaniac spiegošanas sistēmu, Edvards Snowdenis iespējams lemta. Bijušais CIP un VDI analītiķis pašlaik dzīvo krievu lidostā, gaidot ielūgumu, piemēram, vienu, ko Venecuēla un izlemjot, kur viņš iet meklēt patvērumu.

Uz 23. Jūniju, viņš lidoja no Honkongas un nolaidās Maskavā, pie Šeremetjevas lidostā, kur viņš vēl joprojām, it īpaši tāpēc, ka viņa pase atsauca ASV iestādes.

No šī brīža, viņš nevar būt bankas kontu, pase vai kredītkarti. Tātad, ko atstāj uz Edward Snowden? Varbūt Bitcoin... Pasaulē slavenākā kriptonauda par pasaules slavenākajiem (un tagad visvairāk apbrīno) spiegs un arī nodevējs, saskaņā ar ASV valdību.

Pieņemot, ka viņš zina pamatus par Bitcoin un ņemot vērā, ka viņš ir dators eksperts, virtuālo valūtu, var būt daži no viņa problēmu atrisinājums, kad viņš apmetās. Bitcoin sniegtu viņam dažas brīvību un anonimitāti viņam vajag, bez labvēlīgs ASV iestādēm vienmēr meklē pār viņa plecu.

Tagad, Edward Snowden iespējams palikt Krievijā. Bez Venecuēla, Bolīvija un Nikaragva ir arī piedāvāja patvērumu spiegu, bet pirmā valsts, šķiet Snowden labāko iespēja, vismaz saskaņā ar pazīstamā Krievijas parlamenta locekli. Aleksejs Puškovs, vadītājs Starptautisko attiecību komitejas Krievijas parlamentā, publicēja čivināt, sakot "Venecuēla gaida atbildi no Snowden. Tas, iespējams, ir viņa pēdējā iespēja saņemt politisko patvērumu".

Tajā pašā laikā, tā kā ASV valdība nav laimīgs, protams. No Apvienotās vadītāju Personāls priekšsēdētājs ģenerālis Martin Dempsey, nesen teica, ka informācija par valsts uzraudzības programmas, grauj attiecības starp Ameriku un vairākās citās valstīs, kas ietekmē "nozīmi uzticības" starp nācijām.

Tas ir kauns, ka Argentīna nav aicinot Snowden palikt ar viņu. Viņam būtu daudz palīdzēt ar Bitcoin pasaulē tur, jo meetups Buenos Aires ir veiksmīga, ar vairāk nekā 180 cilvēkiem.

Via coindesk.comand cbsnews.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas