Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN

ASV Finanšu noziegumu apkarošanas tīkla (FinCEN) publicēja divus jaunus administratīvus lēmumus paziņojot, ka Bitcoin kalnračiem un investoriem netiek uzskatīti naudas raidītāji.

Dokuments atbrīvo ceturtdien (30) ietver divus lēmumus. Pirmais teikts, ka ", ciktāl lietotājam rada vai" mīnu "kabriolets virtuālā currencysolely uz lietotāja paša vajadzībām, lietotājs nav naudas raidītājs ar BSA [Banku noslēpuma likums]." Otrs apgalvo, ka "uzņēmums pirkšanas un pārdošanas konvertējamo virtuālo valūtu kā ieguldījumu vienīgi uzņēmuma labā, nav naudas raidītājs".

BSA noteikumi definē terminu "naudas raidītājs", lai iekļautu personas, kas sniedz naudas transmisijas pakalpojumi, vai jebkura cita persona, kas nodarbojas ar naudas līdzekļu pārskaitījumu.

Vadlīnijas skaidri noteikts, ka "lietotājs, kas iegūst konvertējamo virtuālo valūtu, un to izmanto, lai iegādātos reālas vai virtuālas preces vai pakalpojumus, nav MSB [naudas raidītājs] saskaņā FinCEN noteikumos". Šajā grupā lietotāju ietilpst kalnračiem un pircējiem, saskaņā ar iestādei.

FinCEN saprot, ka Bitcoin ieguves uzliek nekādas saistības par Bitcoin lietotājam sūtīt iegūst Bitcoin jebkurai citai personai vai vietā par labu citam. Tā vietā, lietotājs var brīvi izmantot mazinājusi virtuālo valūtu vai tās ekvivalentu uz lietotāja paša vajadzībām, piemēram, lai iegādātos reālas vai virtuālas preces un pakalpojumus lietotāja paša lietošanai.

Ciktāl lietotājs ir mīnas Bitcoin un izmanto Bitcoin tikai lietotāja paša vajadzībām, bet ne par labu citu, lietotājs nav MSB zem FinCEN noteikumos, jo šie pasākumi ir saistīti ne "pieņemšanu", ne "pārraide" no konvertējamas virtuālā valūta un nav pārraides līdzekļu izpratnē noteikuma.

Kalnrūpniecības kopiena tika apmierināta ar jaunumiem. "Mēs esam priecīgi, ka FinCEN ir precizējusi, ko mēs uzskatām viņu nolūks viss kopā un ka Bitcoin kalnrači tagad var turpināt ieguves pārliecinoši", Jeff Ownby, viceprezidents mārketinga pie aparatūras ražotājs Butterfly Labs, pastāstīja CoinDesk.

Abi spriedumi ir izstrādāta interpretācija FinCEN saistītā vadībā izdots 2013. Gada martā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti