Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Ziņas nav gluži pārsteidzoši, bet šonedēļ federālā tiesnesis pagriezās iespēju realitātē. ASV bankrota tiesnesis Dennis Montali apstiprināja izsoli gandrīz visi aktīvi joprojām pieder Hashfast, ar Bitcoin ieguves iekārtu ražotāja, kas ir parādā vairāk nekā $ 40 millionto kreditoriem, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, Eiropā, Austrālijā un Jaunzēlandē, Indijā un Kanādā. 

HashFast tagad ir atļauts pārdot tūkstošiem mikroshēmas, ieguves dēļiem un citu aprīkojumu joprojām uzņēmuma rīcībā, lai atmaksātu naudu parādā. Arī solītāji varēs iegādāties "prasības un iemeslus prasības pret Simon Bārbera, līdzdibinātājs un galvenais tehnoloģiju virsnieks no Parādnieku, ieskaitot izvēles, krāpniecisku nodošanu un pārkāpumu uzticības nodokļa atgūšanas prasību," ArsTechnica ziņo.

Tomēr izskatās, ka tiesas documentsdon't pateikt, kas notiek ar uzņēmuma kriptonauda saimniecībām.

HashFast s izsole notiks pie 10: (Klusā okeāna piekrastes laika) 4. Decembrī, 17. Stāvā Four Embarcadero centrā, Sanfrancisko. Neskatoties uz to, ka uzņēmuma websiteis joprojām dzīvo un paziņojot par HashFast Golden nonce, kas BTC kalnrūpniecības mikroshēma pārdošanu.

HashFast tagad ir tikai vēl viens izdevies Bitcoin pūlēties atgādina gadījumus Butterfly Labs vai CoinTerra. San Francisco balstītas starta ir skārusi ar pieaugošo tiesas prāvas un citu prasījumu skaits, lai gan tās izpilddirektors, Eduardo de Castro, paziņoja atpakaļ maijā ka HashFast "nav scammers".

Mēs neesam scammers. Mēs esam tik slikti, kā baznīcas pelēm.

Eduardo de Castro 2014. Maijs

Bet drīz pēc šo paziņojumu, uzņēmums tika cirta ar aninvoluntary bankrota lūgumrakstu, kas noveda starta failu par 11 nodaļā bankrota aizsardzību Amerikas Savienotajās Valstīs. Tagad gala ja tuvākajā par HashFast: ar desmitiem nelaimīgs klientiem, un tikai "pieci Bitcoins" savā kontā, saskaņā ar kreditoru advokāta Ray Gallo, nav daudz, ka uzņēmums var darīt, lai ieslēgtu šo situāciju apkārt.

"Es domāju, ka uzņēmums no naudas, tāpēc es domāju, ka gala darbinieki atkāpās. Jā, kāds varētu nopirkt pretenzijas pret Bārbers. Es neesmu pārliecināts, ka tiem ir kāda vērtība, lai gan," Ray Gallo pastāstīja ArsTechnica, piebilstot, ka viņš varētu būt pārsteigts, ja kreditoriem ir iespēja iegūt kaut ko no uzņēmuma.

Gallo mums atgādina, ka, lai gan tiesas skaidas iepazīšanās no 2014. Gada septembra liecina, ka HashFast bija vairāk nekā $ 7 miljoni aktīvu "tikai" vairāk nekā $ 14 miljoni saistību un $ 124,000 skaidrā naudā, uzņēmums tagad ir parādā $ 40 miljonus kreditoriem. Problēma ir tā, ka starta neizdevās rezervēt dolāra vērtību BTC kompensācijas parādā.

"August 2013 pircējiem bija pienākums maksāt Bitcoin. Parādi tiek rezervēti augusts 2013 dolāra vērtībai Bitcoins klientiem faktiski samaksāto. Bet līgums prasa Bitcoin kompensāciju, un ka uzkrātos 1.janvārī, 2014. Gadā, kad Bitcoins bija atmaksas tiesības vērts aptuveni $ 770 katram -. Daudz vairāk, nekā tas bija augustā HashFast paņēma valūtas risku un nav nodrošinātos to tad viņi nevar samaksāt kompensācijas "..

Attēlu avots: Hashfast

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību