Bitcoin Mining - pārskats | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Mining - pārskats

Bitcoin Mining - pārskats

Bitcoin ir visas dusmas tiesības tagad. Inovatīvais un jaunu all-ciparu valūtas apstrīd būtību nacionālo valūtu. Tātad, kā var izveidot Bitcoin? Bitvoins tiek radīti, izmantojot procesu, ko sauc par "ieguves". Domājat, ko tas nozīmē un kā var kāds mans gabals digitālās informācijas? Turpini lasīt.

Ieguves process ir iespējams, visvairāk radikālu jauninājumus Bitcoin. Īsāk sakot, cilvēki un organizācijas var izmantot datorus, lai atrisinātu ļoti sarežģītus vienādojumus. Pēc atrisināt vienādojumu, par "bloķēt" ir izveidota, un apmaiņā Solver tiek apbalvoti ar 25 Bitcoins. Ik pēc četriem gadiem daudzums BitCoins atalgoti, lai pabeigtu bloku pārgriež uz pusēm, tāpēc 2009. Gadā kāds saņēma 50 Bitcoins. Un vēl pāris gadus, tad atlīdzība tiks samazināta uz pusi vēlreiz.

Kā ieguve turpinās, "grūtības" metrika palielinās sarežģītību, padarot katru jauno Bitcoin blockharder raktuvē. No grūtības matricas mērķis ir pārliecināties, ka jaunais bloks Bitcoins ir jāizrok aptuveni ik pēc desmit minūtēm. Tas palīdz nodrošināt stabilu un prognozējamu plūsmu jaunu Bitcoins ieviešanu tirgū. Svarīga lieta saprast, ir tas, ka šie vienādojumi nav līdzīgi tiem, jūs sastopas savā High School Algebra klasē. Vienādojumi ir ļoti sarežģīti, un tagad prasa milzīgu daudzumu datora jaudu, un līdz ar elektrību, kas jāatrisina.

Kad Bitcoins tika uzsākta, grūtības bija tik zema, ka būtībā ikviens ar datoru varētu mine Bitcoins. Kā grūtības, paaugstināts arī aparatūras prasības. Pēc neilga laika vienkāršs PC procesors vairs nebija pietiekami spēcīga, lai mine Bitcoins. Miners konstatēja, ka tie varētu izmantot jaudīgu grafikas kartes, tomēr, lai turpinātu raktuves.

Elektrības izmaksas un apstrādes jaudas prasībām, turpināja pieaugt, tomēr, un drīz vien aparatūras speciālisti veidojām lauka programmējamas vārtu masīvi (matricas). Matricas būtībā pasūtījuma būvēti aparatūru radīta speciāli ieguves Bitcoins. Tie ir aprīkoti pietiekami daudz jaudas, bet patērē nelielā daudzumā enerģiju. Pat tā, FPGA ir ātri kļuva nepietiekama, un galu galā datortehnikas uzņēmumi sāka ražot Bitcoin ieguves īpašas mikroshēmas, sauktas par ASICs, ar vienīgo mērķi kalnrūpniecībā. ASICS pārstāv teorētiskā robeža Bitcoin kalnrūpniecības hardwareand ir izstrādāta no zemes līdz būt spēcīgs, bet patērē maz elektrības. Abi šie gabali aparatūras ir grūti izskaidrot, bet tas ir pietiekami, lai teikt, ka tie ir spēcīgi un energoefektīvas elektrība.

Viena no svarīgākajām funkcijām Bitcoin miningis ka tā saista valūtu faktisko vērtību. Pašlaik lielākā daļa valūtas veido tikai papīra vai lētu metālu bez zelta, sudraba vai cita veida atbalstu. Ne tikai tas, bet centrālās bankas var radīt jaunu naudu gribas. Savā ziņā, lielākā daļa valūtas ir tikai vērtība, jo mēs uzskatām, ka viņi dara. Sasaistot Bitcoins atrisināt sarežģītus vienādojumus, ieguves instills noteiktu piemīt vērtība nepārsniedz monētām. Vismaz, Bitcoin ieguves nodrošina to, ka monētas ir faktiski izveidots, izmantojot procesu, kas prasa pūles un ieguldījumu, bet centrālās bankas var vienkārši radīt tik daudz naudas, kā viņi vēlas.

Turklāt, ir tikai 21 miljons Bitcoins pieejami jāizrok. Šobrīd eksperti lēš, ka aptuveni puse no visiem Bitcoins ir veiksmīgi jāizrok. Kalnrūpniecības sistēma ir izstrādāta, lai ļautu vienādojumu, kas jāatrisina desmit minūtēs vidēji. Ik pēc četriem gadiem, tomēr skaits Bitcoins piešķirtas par veiksmīgu bloku jāizrok tiks samazināta uz pusi. Tas būs lēns plūsmu Bitcoins vērā tirgū būtiski.

Tātad, ja jūs iesaistīties Bitcoin kalnrūpniecības? Patiesi, ja jūs plānojat ieguldīt tūkstošiem dolāru tagad prasa, lai iegādātos atbilstošu aprīkojumu, ieguve, iespējams, nav vērts. Šajā posmā, tikai nopietni uzņēmumi un privātpersonas ar lielu uzkrājumu kapitālu būs līdzekļu, lai nopirktu spēcīgu un energoefektīvu aprīkojumu, kas nepieciešams, lai risinātu sarežģītus vienādojumus.

Un, ja jūs domājat par investīcijām aprīkojumu, jums jābrīdina: tā ir augsta riska ieguldījums. Pareizu aparatūras tagad var maksāt 20000 dolāru vai vairāk, un konkurence mīnu monētām pieaug. Ne tikai tas, bet Bitcoins ir tik jauna veida valūtu, neviens nav īsti pārliecināts, cik daudz viņi ir tiešām vērts. Bitcoin valūtas tirgi ir redzējuši savvaļas šūpoles, straujš vairāk nekā 250 dolāriem par monētu, pirms plummeting atpakaļ līdz mazāk nekā $ 100 dolāru, kas dažu dienu laikā. Tātad, pirms jūs ieguldīt savas dzīves ietaupījumus, jums vajadzētu aizņemt kādu laiku, lai veiktu tālāku izpēti.

Saistītās ziņas


Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

5 Ievērojami Bitcoin video jums vajadzētu skatīties

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk