Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī

Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī

Tas ir bijis aizraujošu dažas nedēļas, lai būtu Bitcoin tirgotājs, lai neteiktu vairāk. Cenas sasniedza vairāk nekā $ 900 dolāru pirms šūpošanos atpakaļ par $ 450 dolāru. Cenas tad atkal līdz $ 780 dolāru. Daži eksperti uzskata, tas ir saistīts vairāk spekulācijas, nevis kaut kas ir ietverti pašā Bitcoin. Ārpus ziņas, kas bieži brauc Bitcoin cenas, ir samērā mierīga, pat Bitcoin cenas ir pagriezta uz augšu un uz leju Putnu.

 Sākotnējās ziņas par TechCrunch

FEC Noteikumi Pret Ļaujot Bitcoin, kas jāizmanto vēlēšanu Ziedojumi

Jo trieciens Bitcoin uzticamību, Federālā vēlēšanu komisija ASV ir atzinusi, ka politiskās organizācijas nevar pieņemt ziedojumus Bitcoins. Šis lēmums nāca pēc tam, kad Konservatīvais Rīcības fonda pieprasīts, lai varētu pieņemt digitālo valūtu. FVK bija apsīkusi ar 3-3 balsojumā, taču norādīja, ka tā pārskatīs šo jautājumu nākotnē. Lai gan lēmums var ietekmēt Bitcoin cenas, tas, šķiet, ir kāda būtiska ietekme uz Bitcoin cenām.

 Sākotnējās ziņas par ABC News

University Pieņemt Bitcoin kā Maksājumu

No Nikosijas Universitāte ir paziņojusi, ka tā pieņems Bitcoins tās galveno Campus Kiprā un tās satelītvalstīs pilsētiņās visā pasaulē. Universitātes saka, ka tas ir devis zaļo kā par Bitcoin, lai palīdzētu skolēniem, kā ir nepatikšanas maksājumu sakarā ar to ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Universitāte arī uzskata, ka Bitcoin piedāvā potenciālo izaugsmes nozari, lai valstij kopumā.

Sākotnējās ziņas par Forbes 

ASV Senāts kā veikt divās uzklausīšanās, lai uzzinātu vairāk par Bitcoin

Tas bija saistīts notikt kādā brīdī. Bitcoin beidzot vērsusi uzmanību uz ASV federālo valdību, lai gan līdz šim valdības viedoklis joprojām nav zināms. ASV Senāts rīkos divas uzklausīšanas, lai uzzinātu vairāk par valūtu un tās skyrocketing vērtību. Īpašu interesi būs Bitcoin nozīmi atbalstot vietās, piemēram, Silk Road, kas atbalstītu nelikumīgu tirdzniecību narkotikām un alkohola.

Sākotnējās ziņas par Bitcoin Magazine

Vai Bitcoin "Greenlist" Draudi ar Bitcoin ekosistēmas?

Trīs uzņēmēji Ņujorkā paziņoja "ambiciozo" ideja ar nosaukumu "Coin validācija." Visticamāk esat jau gotten priekšstatu par to, ko tas radoši nosaukts bizness ir visu par. Acīmredzot, īpašnieki vēlas izveidot "zaļo sarakstu" izsekojamu maksājumus, kas var izsekot fiziskām personām. No Bitcoin kopienas lielākā, tomēr maksa ka tas ir pretrunā ar visu punktu Bitcoin, kas ir, lai nodrošinātu anonimitāti. Jau dažas kopienas locekļi aicinot boikotēt.

Sākotnējās ziņas par Bitcoin Magazine

Bloomberg Magazine Prasības Bitcoin ir "lemta"

Ne visi ir lēciena uz Bitcoin bandwagon. Timothy Lavin no Bloomberg apgalvo, ka Bitcoin ir "lemta." Būtībā, Mr Lavin maksa, ka ASV valdība un citas valdības atbalstīs tikai valūtu, ko var kontrolēt un uzraudzīt. Bitcoin, no otras puses, ir grūti kontrolēt, kas novedīs valdība beidzot rīkoties pret to.

Sākotnējās ziņas par Bloomberg

Saistītās ziņas


Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bit4coin ļauj jums piedāvāt kriptvulāciņu kā dāvanu karti

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara