Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Lūk, kas notika šonedēļ Bitcoin 60 sekundēs

Otrā nedēļa 2018 redzēja lācīgs tendence izspēlē kriptogrāfisko tirgos. Bitcoin cena samazinājās no $ 17.000 dolāru līmeņa uz zemu ap $ 12.800. Tas iemērkšana bija pievienots pāris negatīvās ziņas, kas vēlāk izrādījās nepamatotas. Pretošanās lācīgs tendence bija Ethereum, kas slēgti ārpus nedēļu iepriekš 1000 $.

KFC Kanāda ir pieņemt Bitcoin! Uz ierobežotu laiku, jūs varat iegādāties "Bitcoin Bucket" par aptuveni 20 Kanādas dolāru atkarībā no valūtas maiņas kursa.

Pirmdien 8., Bitcoin samazinājās par vairāk nekā 2000 $. Citas cryptocurrencies arī samazinājās grūti, jo īpaši Ripple (biržas koda XRP). Ripple cena flash-avarēja par vairāk nekā 20%, izraisot nelielu paniku. Vēlāk izrādījās, ka šis solis izraisīja galvenokārt no CoinMarketCap s delistingof vairākos korejiešu Ripple tirgos. CoinMarketCap ir populāra vieta, lai uzraudzītu kriptogrāfisko cenu un tirgus cepures, pašlaik ranžēta kā 162ndmost populārajā vietnē internetā.

Baumas izplatīts nedēļas, kas būtu Dienvidkoreja aizliegt visa veida tirdzniecība ar crypto laikā. Kā Korejas tagad veido lielu procentuālo Bitcoin tirdzniecības apjoma, šis stāsts radījis nopietnas bažas. Tomēr pamats stāsts atklājies, ir nekas vairāk kā misquoteof valdības oficiāla. Patiesībā, Dienvidkoreja vēl regulēt šifrēšanas tirdzniecību, bet nav uzrādīts nodomiem aizliegt to.

Laba ziņa stāsts par nedēļu, bija paziņojums, ko VPN pakalpojumu, TorGuard, ka viņi sāks pieņemt Lightning tīkla maksājumus. Lai gan zibens Tīkla kods vēl nav pilnīgi uzticama, TorGuard ir teikuši viņi neatmaksā klientiem par jebkādiem līdzekļiem, kas iet apmaldīties. Šī ziņa ir īpaši laipni ņemot vērā, ka Bitcoin maksas ir palicis nemainīgi augsts gaitā nedēļā.Bitcoin uzliesmojums: kriptogrāfijas valūta pārsniedz 300 ASV dolārus un viss augstsTikai divas nedēļas pēc tam, pārsniedzot $ 200 barjeru, Bitcoin tagad svin jaunu pavērsiena punktu. Un tas viens ir vairāk nekā tikai "milzīgs" vai "great": tas ir patiešām milzīgi. No slavenākajiem digitālās monētas cena tikai gāja tālāk 300this $ ceturtdiena (7).

Tas nozīmē, ka Bitcoin vērtība ir pieaugusi 20 foldin pagājušajā gadā vien, saskaņā ar RT, laužot jaunu rekordu kā mēs rakstīt šo teikumu, ar augstu cenu ap 324 $ par Mt. Gox. Maiņas kas veikts virsrakstus šonedēļ, BtcChina, rāda mazāku vērtību ¥ 1,852, kas atbilst vairāk nekā $ 301. Tomēr, pieprasījums pieaug Ķīnā, nākotne izskatās vēl gaišāku.

Ievērojamais cenu palielināšana notiks vienu dienu pēc atbrīvošanas no jaunās versijas nelikumīgu tirgus Silk Road. 2,0 narkotiku tirgus uzsāka ar jaunu administrators ar pašu moniker Ross Ulbricht, iepriekšējā bīties Pirate Roberts, kurš tika arestēts pirms mēneša izmanto.

Labā ziņa ir arī atnāca vienu dienu pēc tam, kad rašanos nievājošā raksta par kriptonauda, ​​raksta Joe Weisenthaland ar Business Insider publicēto, kas kļūst vīrusu vidū kopienai. Par atzinumu gabals nosaukums ir "Bitcoin ir joks", un nes teikumus, piemēram, "Marka nav kļūda, Bitcoin ir valūta nav nākotnes. Tas nav patiesa vērtība" vai "Bitcoin ir pārsvarā tikai spekulatīvs transportlīdzekli".


Bitcoin Iespējams teroristu finansēšana un vai cena sasniegs 2000 ASV dolārus?Valdības un citi jau sen ir apnicis Bitcoin potenciālu, lai finansētu teroristu un citas nelikumīgas darbības. Cyrptocurrency ir grūti izsekot, un to var piltuvveidīgs visā pasaulē ar tikai dažiem klikšķiem uz pogas. Acīmredzot ISIS saistīta emuārs nesen tika publicēta līdz instruēt lietotājiem par to, kā izmantot Bitcoin lai finansētu organizācijas darbību ar programmu, ko sauc par "Dark Wallet", kas padara to ļoti grūti izsekot Bitcoin darījumus. Kā vēl neviens nav apstiprinājusi identitāti blogger vai ISIS ir patiešām izmanto Bitcoin.


Bitcoin prognozēšanas platforma Predictive uzvar 1000 reģistrēto lietotāju un ir jaunas funkcijasPēc divu mēnešu darba kopš tās uzsākšanas jūlijā, tad Īrija balstīta Bitcoin prognozes tirgus Predictious ir sasniedzis nozīmīgu pagrieziena punktu: 1000 reģistrētie lietotāji un apmēram $ 40,000 Bitcoin deponēts tīmekļa vietnē. Un tur ir vairāk, kā platforma ar uzņēmuma Pixode izdevās tagad paziņojot vairākas jaunas funkcijas starp interfeisa uzlabojumiem un jauniem līgumiem.

Saskaņā ar paziņojumu presei, "Predictious ir pārskatījusi savu izmaksu struktūru, un maksa par ļoti iespējams vai ļoti mazticamu notikumu ir samazinājusi par 50 procentiem, no 0.0001 Bitcoin par akciju 0.00005 Bitcoin vienu akciju."

Bez tam, katrs līgums šobrīd ir diagrammu, kas parāda attīstību akciju cenas, kā arī pasūtījumu grāmatu. "Tie ir ļoti noderīgi instrumenti tirgotāju, kā viņi vēlētos, lai būtu tik daudz datu, cik vien iespējams, ja tirdzniecība", piebilst presei. Predictious ir arī jaunu iespēju, kas ļauj parādīt akciju cenas, pretrunā dažādos formātos - aiz komata, dalītas vai MONEYLINE, cita starpā -, kas "cilvēki pazīstami ar sporta derību patiks daudz".

Dažādas citas interfeisa uzlabojumi ir īstenoti. Piemēram, tagad lietotāji var parādīt datumus vietējā laika zonu, un kārtot līgumus dažādās pasūtījumiem.

Platforma ir pievienots daudz jaunu līgumu, jo, uzsākot, "ar šobrīd vairāk nekā 300 līgumi, kas var būt katra tirgot īss vai garš". Starp tiem, "ir vairāki līgumi par cenu Bitcoin, kas ir populāra ierobežošanas risku, pērkot Bitcoins". Bet Predictious kļūst lielāks par sportu, kā arī, ar vairāk nekā 38 līgumi tikai par NFL sezonu. "Likmes uz Super Bowl ir ļoti konkurētspējīga", pārliecina presei.

Visbeidzot, Predictious ir arī iebūvēts tirdzniecības API un "aktīvi meklē tirgus veidotājiem", piedāvājot 20 procentu atlaidi par maksu jebkuram tirgus līderis. Flavier Charion, dibinātājs Pixode, saka, ka "tikai divus mēnešus, mēs esam redzējuši milzīgu interesi no bijušajiem INTRADE tirgotāju, daži no tiem ir pat gatavi sākt izmantot Bitcoin tikai izmēģināt Predictious".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas