Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Kopš sākuma mēneša Bitcoin ir pieauga no $ 223 dolāru, lai tikai $ 250 dolāru, tā maksimums pie 257 $. Tas iezīmē vienu no labākajiem trašu nesenā atmiņā un, šķiet, ir veicinājusi palielinot bažas pār Grieķijas izeju, vai "Grexit", kā tas dažkārt sauc.

Grieķijas centrālā banka ir brīdinājusi Grieķiju, ka tā burtiski varētu tikt izmests no gan Eurozoneand Eiropas Savienībā, ja tā nesasniedz vienošanos ar saviem kreditoriem ātri. Tas iezīmē pirmo reizi, centrālā banka ir atbrīvota šādu dire perspektīvas, uzsverot pieaugošo situācijas nopietnību.

Grieķu ir palikušas piesaistīt 1,6 miljardus eiro, lai SVF maksājumu tikai divas nedēļas. Kā tieši tagad, Grieķijas valdībai nav naudas, un cenšas piesaistīt citu kārtu aizdevumu apmaiņā pret vairāk koncesijām un reformām.

Sarunas, tomēr, nav iet labi, lai farwith gan Grieķijas valdība un tās kreditori atsakās pakustēties par galvenajiem jautājumiem.

Grieķija ir paziņojusi, ka tās valsts pensijas, kuru apmērs pēriens 16 procentiem no valsts IKP, nav par sarunu galda. Grieķijas kreditori, tomēr, ir uzstāja, ka Grieķijai vajadzētu samazināt pensijas vismaz 1 procentu no IKP. Kreditori ir noteikuši priekšlaicīgu aiziešanu pensijā, nevis individuālām pensijām, kā to mērķi.

Kreditoriem ir arī meklē, lai palielinātu Grieķijas PVN nodokli, īpaši attiecībā uz elektroenerģiju, gan citas preces nodokļu pieaugumu arī tiek uzskatīti. Grieķijas valdība ir paziņojusi, ka tā nebūs paaugstināt nodokļus par elektroenerģijas vai medikamentiem.

Ar laiku ātri darbojas, un abas puses paliekot tik tālu viena no otras, ņemot vērā viņu cerības, tad par Grieķijas izeju no eirozonas risku un, iespējams, pat Eiropas Savienība kļūst iespējams ar katru dienu.

Kamēr vēl ir laiks, lai vienošanās būtu panākta, izņemot gadījumus, kad tiek veikts sasniegums, Grieķija var atrast pats nepilda savus aizdevumus.

Ja tā, tad finanšu tirgi varētu būt skāris vilnis nestabilitāti. Eiropas tirgi visticamāk uzņemties triecienu slogu, taču, pateicoties arvien sapīšanās pasaules finanšu tirgos, neviena valsts būs drošībā.

Apvienotā Karaliste ir publiski paziņojusi, ka tā jau gatavojas "Grexit", lai gan lielākā daļa citu centrālās bankas atlikušo mammu. Katrā ziņā, investori ir aizvien vairāk jāuzmanās no finanšu nestabilitāte, un globālie tirgi jau ir skāris kādu turbulence.

Vai Bitcoin kļūs par galīgo "drošs patvērums" valūtu?

Ar 2008. Gada finanšu krīzes ASV dolārs kļuva drošs patvērums valūta ar investoriem no visas pasaules velkot savu naudu no krājumiem, precēm, un ārvalstu valūtu novietot savu bagātību ASV dolāru. Amerikāņu Dolāra jau sen ir de facto drošs patvērums naudas dēļ izmēra un relatīvo stabilitāti ASV ekonomiku.

Tagad Bitcoin var parādīties kā alternatīvu drošs patvērums valūtu, kā tas ir redzams ar digitālās valūtas neseno pieaugumu. Kā Bitcoin ir saistīta ne konkrētai valstij vai prece, tas nebūs tik nosliece uz jebkuru ekonomikas vājajām jebkurā konkrētā valstī, vai lejupslīdi tirgus cenu par preci.

Jebkura centrālās iestādes trūkums nozīmē arī to, ka Bitcoin nevar nepareizi apsaimniekoti ar centrālās bankas, un nebūs tik tendētas uz "cilvēka kļūdas."

Valūta ir neatkarīga un nav jāsaskaņo statuss, varētu padarīt to liels drošs patvērums valūta. Add to, ka valūtas regulē plašāku sabiedrību, un ir peer-to-peer valūta un Bitcoin izskatās vēl pievilcīgāku.

Šie faktori palīdz izskaidrot, kāpēc Bitcoin ir bauda tik dramatisku pieaugumu pēdējo nedēļu laikā, viegli apsteidzot galvenos akciju tirgus indeksi un ieguvumus lielākajai daļai preču.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Turpiniet savu Bitcoin! Kaspersky uzsāk bezmaksas atšifrēšanas rīku, kas atslēdz ransomware

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti