Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Galvenais informācija amatpersona Bitcoin apmaiņu un sniedzēju ieguves pakalpojumu CEX.IOhas paziņoja, ka uzņēmums ir apturot mākoņa ieguves dēļ zemo peļņu, kas tiek radīts brīdī.

Jeffrey Smithsaid uz Twitterthat ", ņemot vērā Bitcoin cenu kritumu, un pieaugums grūtības, mēs pauze mākonis ieguves pēc nākamās grūtības pieaugumu." No pasaules slavenākajiem kriptonauda cena bija mazliet virs 268 $ brīdī rakstiski.

Lēmums netraucēs pārējiem operācijām. CEX.IO ir pārliecināti, ka turpinās darboties kā pilna servisa maiņas platformfor tirdzniecības cryptocurrencies un dekrēta nauda.

In blog post, Smits citēts 11,5. Daļa no platformas lietošanas noteikumiem, lai attaisnotu lēmumu. "Mining ar izmantojot Lietotāja Gigahashes var apturēt CEX.IO ja summa uzturēšanas izmaksas pārsniedz atlīdzību katram iegūst bloku vai ja ieguve ir ekonomiski nelietderīga," skan dokumentu.

Tas nozīmē, ka uzņēmumam ir tiesības uz laiku alt kalnrūpniecības darbību. "Visi GHS ar CEX.IO lietotāji agrāk iegādājies paliek to absolūtais īpašumu, ar atbilstošiem skaitļiem atspoguļots lietotāju profila līdzsvaru. Papildus lietotāji varēs manuāli iespējot ieguvi ar Gigahashes pēc savas izvēles," post piebilst.

"Apturēšana CEX.IO mākonis kalnrūpniecības pakalpojums ir tikai piespiedu pagaidu pasākums, rezultāts mākonis ieguves izmaksas pārsniedz ieguves peļņu. Pašlaik visas mākonis ieguves / uzturēšanas izmaksas ir vērsti uz aparatūras sniedzēju, tātad, mēs esam atvērti sarunām ar papildu ieguves aparatūras sniedzējiem, kuri var piedāvāt labvēlīgus nosacījumus. Un, tiklīdz mēs saņemam iespēju uzlabot ieguves aparatūru, vai nākt uz efektīvākiem noteikumiem, ar enerģijas piegādātājiem, mākonis ieguves process tiks automātiski atsākta, "Jeffrey Smith paskaidroja.

Suspensija tika paziņots pēc tam, kad daži no platformas klientiem ziņoja traucējumus viņu mākoņa kalnrūpniecības pakalpojumu. CEX.IO piešķīrusi problēmu thrid pušu komplikācijas, Coindesk ziņojumus, un apgalvo, ka abas situācijas nav saistīti.

Attēla avots: CEX.IO un Twitter

Saistītās ziņas


Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Bitcoin adopcija: 5 jaunattīstības valstis

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Bitcoin Afganistānā: divi uzņēmēji valstī veic pirmo kriptogrāfijas darījumu

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei