Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Īrija balstītas prognozes tirgus Predictious, sāka atkal jūlijā un ir atbildīga par apstrādes $ 300,000 BTC tiktāl, izrāda vēl iezīme: jauni līgumi par Bitcoin atvasinājumu.

Bez līgumiem dažādās kategorijās - sporta, politikas un izklaides, cita starpā -Un binārā iespējas par cenu Bitcoin, kas jau bija pieejami Predictious pirms, tagad platforma pabeigt savu pakalpojumu ar jauna veida atvasināto līgumu ar opciju pastas par priceof pasaulē slavenākajiem kriptonauda.

"Pēdējo pāris nedēļu laikā, Bitcoin ir bijusi ļoti svārstīga, un tas ir svarīgi, lai uzņēmēji varētu samazināt risku, un dzīvžogu savu Bitcoin stāvokli. Viņi tagad var darīt viegli un izmaksu efektīvi, izmantojot opciju spreads" saka Flavien Charlon, dibinātājs Pixode, uzņēmums, kas pārvalda Predictious.

Kaut kas piedāvā nelielu risku opciju likmju starpības joprojām ir ļoti universāls, kas nozīmē "bullish investors var izmantot vertikālo izplatību, lai gūtu labumu no Bitcoin pieaugumu, vienlaikus ierobežojot riskus, ja cena avarē. (...) No otras puses, rupjš ieguldītāji tos var izmantot uz īsu Bitcoin ", skaidro preses relīzi.

Tirgotāji ir acīmredzami ļoti ieinteresēti Bitcoin atvasinājumu, bet uzņēmumu skaits, kuri pieņem maksājumus Bitcoin ir sasniedza pēdējo pāris mēnešu laikā. Šiem uzņēmumiem ir izdevumi, ASV dolāros vai eiro, un ir nepieciešams, lai ierobežotu savu Bitcoin stāvokli. Atvasināto mēs piedāvājam veids būs ļoti noderīga tiem, kā arī.

"Pašlaik Predictious ir viens no visvairāk uzticamu veidu, kā darīt. Tā kā zaudējumi ir ierobežoti ar opciju pastas, ieguldītāji nav pakļauti darījumu partnera riskiem, piemēram, tie varētu būt, ja tirdzniecības nākotnes uz konkurējošiem pakalpojumiem", Charlon piebilst. Bez tirgotāju, tad Bitcoin ogļrači tur var izmantot arī izplatās uz Bitcoin grūtībām, lai mazinātu riskus, kas saistīti ar investīcijām ieguves aparatūru.

Saskaņā ar platformas dibinātājs, tad prognozes tirgus ir arī "sveiks likviditātes nodrošinātāji" un "piedāvā atlaidi par maksu jebkuram pierakstījies tirgus līderis". Turklāt tirdzniecības API ir pieejams algoritmisko tirdzniecību.

Bez kriptonauda, ​​Predictious piedāvā iespēju izplatās cita veida assetslike dārgmetālu un valūtu pāriem, visi apmetās Bitcoin.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Jauna Bitcoin Ponzi shēma? Exchange MyCoin izzūd kopā ar 387 miljoniem ASV dolāru

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru

Post ICO

Bitcoin London 2013: Eiropas mīlestība pret krājuma valūtu, jauna bankomāta mašīna un daudz jaunu uzņēmumu

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?