Bitcoin cenu prognozes 2018. gadam: ekspertu apkopojums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cenu prognozes 2018. gadam: ekspertu apkopojums

Bitcoin cenu prognozes 2018. gadam: ekspertu apkopojums

Savvaļas izaugsme un nesenās cenu svārstības, kas saistītas ar Bitcoin ir investoriem meklē cenu prognozes nākamajam gadam. Investori ir saprotams bažas par to, vai Bitcoin piedzīvos kropļojošas kursa korekciju, vai turpināt strauju izaugsmi. Tas varētu paveikt abiem.

Novembrī Bitcoin pirms strauji atguvās hit $ 10.000 cenu diapazons plunged gandrīz 30%. Šo neseno atsitiens ietver degvielas uzpildes tirgus trauksmi un bailes izlaižot (FOMO) starp jauniem investoriem.

Līdz ar to, Bitcoin cenas turpinās pieaugt, un apgalvojumi, ka Bitcoin ir noslēdzis burbulis teritorija neapšaubāmi intensīvāki. Tomēr, tā kā kriptonauda cenas nav balstītas uz ienākumiem, tirgus, visticamāk, saglabāsies ļoti spekulatīvs un nestabils. Neskatoties uz to, Bitcoin analītiķi dara visu iespējamo, lai noskaidrotu, kas ir veikalā, lai 2018. Gadā.

Piedāvājums un pieprasījums, kā noteicošais faktors Bitcoin cena

Dažiem analītiķi, prognozējot kriptonauda cenas vienkārši ir nepieciešams izskatīt pašreizējos faktorus, kas saistīti ar piedāvājumu un pieprasījumu. In intervija ar The Motley Fool, Deivids Drake, dibinātājs LDJ Capital, apgalvo, ka Bitcoin sasniegs $ 20,000 nākamgad. Viņš balstās šo numuru savā fiksētu piegādi. (Tikai neliels skaits bitcoins katru gadu iegūst.)

Patiešām, Drake atsaucas uz vienkāršu piedāvājumu un pieprasījumu ". Tur ir fiksēta piegāde no tā, bet augošo pieprasījumu, ja tas notiek cenu pieaugumu" Drake arī atzīmēja, ka jaunu bitcoins pamatā kods ir ierobežota līdz 21 miljoniem līniju, bet tikai 4,3 miljoni no tiem ir virs pašreizējo piedāvājumu.

Diemžēl, bez stingra pasākums, lai virzītu kriptonauda vērtēšanas, Bitcoin augstas izaugsmes tirgus atstāj analītiķi tieksme bieži prognožu pārskatīšanu. Piemēram, novembra sākumā, analītiķis Ronnie Moas (dibinātājs viedokļa Research, Inc.) pārskatīja savu 2018. Bitcoin cenu perspektīvas no 7500 $ līdz 11.000 $. Mazāk nekā mēnesi vēlāk, hetook lai čivināt, un pārskatīts summu atkal, lai palielinātu no 11.000 $ līdz 14,000 $.

Decembra sākumā viņš nostiprināja savu 2018 Bitcoin cenu prognozēšana trešo reizi: $ 20,000. Moas balsta savu optimismu par to, ka Bitcoin tirgus vāciņš ir salīdzinoši neliels ($ 130 miljardus), salīdzinot ar $ 200 trillioncurrently krājumu, naudas, zelta, un obligācijas.

Turklāt Moas atzīmē, ka Bitcoin investori sagaida vairākas pozitīvas tendences, kas rasties kriptonauda tuvākajā laikā. Tie ietver Square atbalstu Bitcoin mobilo paymentsand CME grupas plānu uzsākt nākotnes tradingfor Bitcoin. Viņš sagaida, ka tā ļaus būtiski palielināt Bitcoin ir tirdzniecības apjomu, lai tā varētu samazināt savu nepastāvību. Nesenā ziņojumā, viņš paziņoja: "Arguments var izdarīt, ka laba ziņa vēl nav pilnībā atspoguļoti pašreizējo cenu."

Bullish par Bitcoin

Tom Lee, vadošais partneris Fundstrat Global Advisors nesen pārskatīja savu 2018. Gada vidum Bitcoin prognozi no 6000 $ līdz 11500 $. Kā biznesa Insiderreports, bet Lī uzskata Bitcoin ir nolemti spēcīgu īstermiņa korekcija, viņš arī norāda, ka "Bitcoin ilgāka termiņa tehniskās tendence saglabājas pozitīva."

Viņa optimisms pastiprina īstermiņa vērtēšanas modelī, ka viņš radījis. Šis modelis ir balstīts uz Metcalfe likums, kurā teikts, ka vērtība tīkls ir proporcionāls kvadrāta skaita tīkla lietotājiem. Citiem vārdiem sakot, viņš uzskata, ka vērtība Bitcoin eksponenciāli palielinās citi investori nāk uz klāja. Kaut Lee sagaida īstermiņa korekciju, viņš cieši tic, ka Bitcoin ir ilgtermiņa perspektīvas ir spilgti.

Arī bullish ir Bitcoin entuziasts un drošības fondu pārvaldnieks Michael Novogratz. Parādās CNBC s "Fast Money", Novogratz norādīja, "Bitcoin varētu būt $ 40,000 beigās 2018. Tas viegli varētu." Pamatā šī pārliecība ir viņa pārliecība, ka Bitcoin sāks meklē vairāk kā valūtu, tiklīdz nākotnes tirgus darbojas. (Viņš atgādina, investorus, ka šāds solis veicinās kreditēšanu, un nodrošina Bitcoin ar procentu likmju līkni).

Tomēr, tāpat kā Lee, viņš uzskata, ka cryptocurrencies saskaras akmeņains nākotni tuvākajā laikā, komplektā ar 50% korekcijas. Kā viņš nesen atzīmēja Cryptovest "Tur būs savvaļas avarē to, jo jūs gatavojas nokļūt līdz līmenim tik tālu priekšā, kur tehnoloģija ir at. Tas padara investīcijām ļoti, ļoti aizraujoši, bet grūti. "

Un tad tur ir John McAfee

Iespējams, lielākā bullish no visiem ir kiberdrošība pionieris Džims McAfee. Bijusī brīvdomātājs kandidāts ASV prezidenta iepriekš prognozēja, ka Bitcoin varētu pieaugt līdz 5000 $ 2017. Gadā, pēc tam $ 500,000 līdz 2020. Gadam Tā Bitcoin ir uz pareizā ceļa, lai ievērojami pārsniedz šo cenu, McAfeeis tagad prognozē, ka Bitcoin sasniegs $ 1 miljonu līdz 2020. Gadam (Un viņš lieliski tweeted, ka viņš ēd savu d ** k, ja tā nav.)

Kā nevalstiska nodrošināti valūtas (vai aktīvu), Bitcoin ir kļuvis par iecienītāko cilvēkiem, kuri vēlas, lai saņemtu prom no valdības politiku un tradicionālajām finanšu tirgos (piemēram, McAfee 's). Ja nestabilitāte streiki globālo ekonomiku vai ģeopolitisko vidi, Bitcoin varētu smaile. Pašlaik Bitcoin tagad, šķiet, ir drošā patvēruma aktīvs. Tom Price A Morgan Stanley kapitāls stratēģis, arguesthat Bitcoin ir daudzas tās pašas īpašības, kā zeltam: Tas ir aizvietojams, izturīgs, pārnēsājamie, dalāmas, un maz.

Crash ir iespējams īstermiņā

Citi analītiķi ir bullish par Bitcoin, bet apnicis avārijas. Shane Chanel, ieguldījumu padomnieks ASR Wealth konsultantu, uzskata, ka Bitcoin, iespējams, varētu sasniegt $ 15,000 līdz gada beigām 2018. Gadā nesen CNN Moneyarticle, Chanel apgalvoja, ka jebkādi žagas ar Bitcoin nākotnes varētu radīt "dramatisku īstermiņa veļas."

Tāpat mājas lapā Nasdaq, Chanel norādīja, ka ievērojams korekcijas "varētu dot Bitcoin atpakaļ iepriekšējā līmenī diagrammas atbalstu ap $ 7500. Tas ir vairāk nekā 20 procentu kritumu no tās pašreizējo cenu. "

Kaut arī prognozes par Bitcoin cenas parasti ir optimistisks, analītiķi un šifrēšanas vērotāju tagad, šķiet, lai ierobežotu savas prognozes ar brīdinājumiem par kursa korekciju. Turklāt, šie prognosticators arvien pārskatīt savas prognozes-, reaģējot uz neseno, negaidītu izaugsmi. Abi šie notikumi pastiprināt ļoti spekulatīva rakstura kriptonauda ieguldījumiem.

Galu galā, šifrēšanas investoriem ir nedaudz vairāk nekā cenu modelis signālus un dažas izvēlieties tehniskajiem rādītājiem, kas sniedza savas prognozes. Šie jautājumi spēlē labi, lai investoriem, kuri pieskaņoti Warren Buffett cinisms. (Kā Bafets paziņoja: "Cilvēki get satraukti no lielām cenu svārstībām, un Wall Street uzņemti."), Tomēr daži cilvēki tagad šaubos, ka kriptonauda būs būtiski ietekmēs finanšu tirgus vai pasaules ekonomiku ilgtermiņā.

Saistītās ziņas


Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā