Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu

Bitcoin ir sasniegusi jaunu pavērsiens pēdējās dienās: vairāk nekā 10000 dažādi tirgotāji pieņemot monētu kā maksājumu. No paša sākuma, Bitcoin dzīvotspēju kā kriptonauda tika apšaubīta sakarā ar to, ka daži uzņēmumi būs pieņemt to kā samaksu. Kaut 10000 tirgotāji joprojām ir neliels skaits pasaulē piepildīta ar miljoniem uzņēmumu, tas norāda uz pieaugošo dinamiku aiz Bitcoin kustību.

Ziņas izputējis presei pa BitPay, kas ir viens no populārākajiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem par Bitcoin. Uzņēmums palīdz tirgotājiem rīkoties Bitcoin denominētas pārdošanu. Nesen kompānija izveidojuši sistēmu, kas ļauj uzņēmumu īpašniekiem, kas izmanto populāro QuickBooks grāmatvedības programmatūru, lai viegli integrēt Bitcoin maksājumus ar savu programmatūru.

BitPay arī norādīja, ka vairāki tirgotāji, kuri pieņem Bitcoin ir pieaudzis no 1000 līdz 10000, kas tikai gadu laikā. Tātad, kamēr skaits tirgotāju pierakstīšanos Bitcoin saglabājas zems, impulsu pieaug. Turklāt, BitPay ir norādījusi, ka tirgotāji visā pasaulē tagad pieņem Bitcoin. Tikai 50% no darījumiem notiek Ziemeļamerikā, ar vēl 25% nāk no Eiropas un 25% attiecībā uz pārējo pasauli. Ja Bitcoin piekrišana turpina pieaugt, valūtas būs tikai iegūt spēks un popularitāti.

Bitpay ierakstīti arī vairāk nekā 6,4 miljoni dolāru pārdošanas augustā vien, un gandrīz 35 miljoni par gadu līdz konkrētajam datumam. Kaut arī šī summa paliek maza vairāku miljardu dolāru tiešsaistes pārdošanas nozarē, tas liecina, ka Bitcoin tiek ņemti nopietni, tiešsaistes tirgotājiem un pircējiem. Tomēr, Bitcoin vēl nav tieši pieņēmusi jebkura liela mazumtirgotājs.

Citi uzņēmumi, piemēram, Bitcoin 4 Amazon, tomēr strādā, lai nodrošinātu maksājumu risinājumus, izmantojot Bitcoin uzņēmumiem, kas nav tieši pieņemt valūtu. Būtībā, jums iet uz Amazon, atrastu preci, ko vēlaties iegādāties un pēc tam iesniegt pasūtījumu Bitcoin 4 Amazon. Kamēr sistēma paliek neapstrādāts, tas ir nozīmīgs solis uz priekšu, lai Bitcoin un šādu darbību galu galā var mudināt tiešsaistes mazumtirgotājiem tieši izgriezt vidu vīriešiem un pieņemt Bitcoins.

Bezsaistes mazumtirgotāji arī arvien biežāk pieņem Bitcoin kā maksājumu. Pagājušajā pavasarī, EVR kļuva par pirmo bārs New York City pieņemt Bitcoins par samaksu. Būtībā, lietotājiem būs skenēt svītrkodu ar savu smart tālruni, un izmaksas to dzērienu tiek atskaitītas no saviem Bitcoin kontiem. Ja vairāk ķieģeļu un javas uzņēmumiem sāk pieņemt Bitcoin, tas varētu kļūt populārs veids, kā savienot tiešsaistes un bezsaistes pasaulēm.

Lai gan šīs norises, protams, veido atklājumus Bitcoin faniem jāpaliek piesardzīgiem. Līdz šim tikai neliels skaits veikali un restorāni pieņemot Bitcoin un ik lielākie mazumtirgotāji ir līdz šim vairījās valūtu. Ātri un dramatiski valūtas maiņas kursa svārstības, trūkums valdības pārraudzība, un daudzas citas lietas, tomēr padarītu Bitcoin ir izmantot kā faktiskā valūtas problemātiska, lai neteiktu vairāk. Tomēr, ja impulsu turpina būvēt, šīs bažas varētu ātri nes malā.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Lietojumprogramma, kas nozag jūsu Bitcoins, Paypal prezidenti uzņem Bitcoin un citus

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Bitcoin atrodoties ceļā: šeit ir Android lietotnes seifs

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību