Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm

Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm

Tas ir bijis aizņemts pāris nedēļas cik aktiem un noteikumiem par Bitcoin iet. Ņujorkas BitLicense ir stājusies spēkā, japāņu tiesa ir lēmusi, ka Bitcoin nevar īpašumā, un Austrālijas valdība tagad apsver atzīstot Bitcoin kā digitālo valūtu. Faktiski, Austrālija, šķiet, ir gatava kļūs par vienu no visvairāk "pro-Bitcoin 'valdībām visā pasaulē, nosakot valsti līdz potenciāli kļūt par centru starptautiskajā kriptonauda nozarē.

Ar "Land Down Under '- jau slavena ar savu zirnekļveidīgo radījumu lietus vētras, indīgu zīdītājiem un dinozauru izmēra krokodiliem - veikts virsrakstus pēdējo dienu, kad Senāta amatpersonas izlaisti garu ziņojumu, kas būtībā atbalsta Bitcoin kā likumīgu valūtu. Tas nāk pēc tam, kad Austrālijas valdība lēma, ka Bitcoin ir nemateriāls aktīvs, pagājušajā gadā.

Lai būtu skaidrs, notiekošās debates par to, vai Bitcoin ir valūta, vai aktīvs nav pilnībā par semantiku, bet ir svarīgas nodokļu sekām (vairāk par to vēlāk).

[Tweet_box dizains = "box_02"] Ja Bitcoin pieņemšana turpinās pieaugt, spiediens vajadzētu uzstādīt uz valsts amatpersonām atzīt Bitcoin kā valūtu. [/ Tweet_box]

Lai gan ziņojumā nav faktiskās izmaiņas likumos, tas piedāvā skatu uz Austrālijas valdības attīstās skatu uz Bitcoin. Svarīgi, ka valdības soļi atzīt Bitcoin kā valūta sniegtu BTC investīcijas atbrīvojumu no Austrālijas dūšīgs preču un pakalpojumu nodokli, kas izraisa daudzu Bitcoin darījumos būtībā tiek dubultā aplikti ar nodokli.

Pa to laiku, Japānā

Tas ir pilnīgi pretēji ar nolēmumu pasludinājusi nesen Japānas tiesa, nospriežot, ka Bitcoin nevar īpašumā, jo tas bija nemateriāls aktīvs. Lēmums nāca kā daļa no nesenās tiesiskās cīņas, iesaistot sabrukumu Bitcoin apmaiņas Mt. Gox un tika veikts ar rajona tiesnesis, kas nozīmē, ka lēmums varētu tikt atcelta. Tiesa nonāca pie lēmuma, jo saskaņā ar Japānas tiesību aktiem tikai ķermeniskas lietas var īpašumā, savukārt nemateriālās lietas var būt tikai piešķirtas tiesības. Tomēr, ņemot vērā iepriekš globālā ekonomikas zināšanām, šis viedoklis īpašumtiesību šķiet antiquatedand Japānas amatpersonas jau atzinušas nepilnības likumā.

Pārējās pasaules līderi ir arī runāt par Bitcoin nesen. Krievijas prezidents Vladimirs Putins atzina, ka digitālās valūtas kalpo derīgam mērķim, bet vecākās amatpersonas pie Melindas un Bila Geitsu fonda, ir minēts Bitcoin saistītas tehnoloģijas, kā varētu mazināt nabadzību. Kombinētie, visi pļāpāšana norāda uz pieaugošo nozīmi un ticamību Bitcoin.

Tomēr, par "pīrāgs debesīs" paliek pilntiesīgu valūtu atzīšanu par Bitcoin, kaut kas progresīvie valdības jau apsver un īstenošanā. Kāpēc ir oficiālā valūta statuss tik svarīga? Kā mēs apspriestu, tā vārīties uz leju, lielā mērā nodokļiem.

Kāpēc nodokļu statuss ir tik svarīgi

Iegūšana valūtas statusu būtu milzīgs svētīgs Bitcoin un, iespējams, varētu veicināt tās pieņemšanu. Lielākais viena priekšrocība valūtas statuss ir apstrīdami nodokļu priekšrocības, kas nāk ar to, jo īpaši gūst no valūtas maiņa, kas parasti netiek aplikti ar nodokli.

Pieņemsim, ka jūs esat Eiropas investors un atpakaļ no 2011. Apmaiņa £ 1 miljonu ASV dolāru. Tajā laikā viens eiro varētu nopirkt par $ 1,4, lai jūs būtu ieguvis $ 1,4 miljoni, lai jūsu £ 1 miljonu. Tagad pieņemsim, ka 2015. Gadā jums tirgot savu dolāru atpakaļ eiro pašreizējās cenās. Tā vērtība eiro ir dramatiski samazinājusies pēdējo gadu laikā, eiro un dolāra ir gandrīz par nominālvērtību ar otru, un jūs varētu saņemt miljonus £ 1.26 par jūsu $ 1,4 miljoni.

Paziņojums, kas notika šeit? Tikai caur valūtu apmainoties veicāt £ 260,000. Tas ir diezgan labs peļņas un vairumā jurisdikciju, ka peļņa netiks aplikti ar nodokli. Ja tika aplikta ar nodokli apmaiņa valūtu, tas attur valūtas konvertēšanu, kas pats par sevi var ietekmēt tirdzniecību. Tādējādi Lielākā daļa valdību atteikties no nodokļu valūtas maiņa (bez darot, būtu ļoti grūti).

Aktīvi, no otras puses, bieži vien stipri aplikta ar nodokli, un tagad daudzas valdības uzskata, ka Bitcoin būt aktīvs. Ja tas pats investors bija ieņēmis eiro, un nopirka māju Amerikas Savienotajās Valstīs, kas pēc tam novērtēti vērtības, tad investors visticamāk parādā nodokļus, kad viņš pārdeva māju.

Kas notiks?

Neviens nezina, kas ir diezgan godīgs, bet impulss valūtas atzīšanu ir audzis. Jā, dažas vietas ir veikušas pasākumus, atpakaļgaitā, piemēram, Japānā, bet tas ir svarīgi atzīmēt, ka tiesnesim, ja vienkārši norādīja, ka pašreizējie tiesību akti neaptver Bitcoin. Tiesnesis arī bija, šķiet, nozīmē, ka likumi ir jāatjaunina.

Ar pieaugošo valdību un pasaules līderiem atzīstot potenciālu Bitcoin un Bitcoin saistīto tehnoloģiju numuru, kriptonauda reputāciju ir audzis. Lai gan tas negarantē, ka Bitcoin tiks pieņemts kā valūta, tā ir pozitīva zīme. Ja Bitcoin pieņemšana turpinās pieaugt, kas gandrīz šķiet, nolemtība, spiediens vajadzētu uzstādīt uz valsts amatpersonām atzīt Bitcoin kā valūtu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Bitcoin maksājumu apstrādātājs Egopay iesaldē fondu starp baumām par nepareizu spēli

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin ir jauns zelts: kāpēc Bitcoin kļūs par drošu haven valūtu

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties