Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Bitcoin ir izraisījusi daudzas avansu izteiksmē tiešsaistes finansiālo drošību, bet, diemžēl Bitcoin sabiedrība nav brīva no tiem, kas vēlas veikt ātri buks, vai šajā gadījumā Bitcoin, izmantojot negodīgi līdzekļus. Izstrādātājs Ryan Ramminger un Equiliv investīcijas bija spiesti panākt izlīgumu ar ASV Federālās tirdzniecības komisijas pār apsūdzībām, ka uzņēmums nelikumīgi nolaupītas tautu smart phones un uzstādīta ieguves programmatūru.

Šie izkrāpšanu veidiem ir viens no vairāk populārs izkrāpšanu Bitcoin izstrādātāji ir mēģinājuši izmantot. Priekšnoteikums ir vienkāršs, nolaupīt personu veidotu skaitļošanas jaudu, un izmantot to, lai mine bitcoins. Par krāpniekiem ieguvumi ir acīmredzami, viņi var acs datoru jaudu tūkstošu lietotāju kopā mīnu bitcoins. Visu laiku, viņiem nav ieguldīt dārgs kalnrūpniecības iekārtām vai maksāt par elektrību.

Kā ieguves, kā kļūt arvien grūtāk, apelācijas ieguves ļaunprātīgas ir kļuvis lielāks.

Par "vērtīga" scam bija viens no vairāk gudrs Bitcoin ieguves ļaunprātīgas programmas, kas tur. Sākotnēji tas tika pārdots kā patērētāju atlīdzības app un kļuva samērā populāra Google Play veikalā. Slepeni tika uzstādot raktuvju programmatūru tautu telefoniem, kas pēc tam tika izmantoti mīnu bitcoins. Equiliv tur visus ieņēmumus no atmīnēšanas operācijās.

Tika prasīts uzņēmums un Ramminger maksāt tikai $ 5,200 dolāri par $ 50,000 dolāru norēķinu. Iesaistītās norēķinu dalībnieki arī saskaras desmitgadēs ziņošanas prasības, lai nodrošinātu, ka tie nav mēģinājums līdzīgu scam vēlreiz. Lai gan galīgais norēķins bija diezgan zems, tas joprojām ir nepārprotams vēstījums topošajiem hakeri, ka FTC ir ņemot Bitcoin krāpšanas nopietni.

Tas vien ir labas ziņas par Bitcoin kopienai. Kamēr Bitcoin tika izveidots, lai samērā valdības bezmaksas, daži pamata valdība uzraudzība un tiesiskā aizsardzība piešķir ticamību un juridisko stabilitāti Bitcoin. Līdz šim lielākā daļa valdības ir samazinājies atzīt Bitcoin kā valūtu, bet atzina, ka tas ir kaut vērtības un pelnījis tiesisko aizsardzību.

Ja jūs interesē, ņemot apskatīt pilnu norēķinu, jūs varat izlasīt šeit.

Bitcoin izkrāpšanu, kas maksā miljoniem dolāru gadā

Šogad tika ziņots, ka kopējā naudas summa zaudēti Bitcoin izkrāpšanu sasniedza $ 11 miljonu dollars.The pētījumu veica skenēšanu, izmantojot tiešsaistes forumiem un citiem resursiem, tāpēc summa ziņots jāņem ar graudiņu sāls. Sakarā ar grūtāk, atklātu un atklātu šādus izkrāpšanu, faktiskā summa naudas zaudēta, varētu būt daudz lielāks.

Turklāt, šis kopējais faktiski izslēdz malware, maksāt par klikšķi portālus un cita veida izkrāpšanu.

Bitcoin lietotājiem nevajadzētu būt pārāk noraizējies, tomēr. Pareiza piesardzības pasākumus, var palīdzēt samazināt risku scammed. Ievērojot piesardzību darījumos laikā, izmantojot papīra maki, un veidojot stipras paroles, var palīdzēt aizsargāt jūsu Bitcoin bagātību. Tas ir arī iesaka lielas saimniecības sadalīta starp vairākām maki. Nekad nodot visas savas olas vienā grozā, labi?

Kad runa ir par lejupielādi programmatūru, tās ieteicams lietot tikai izveidota un uzticamu uzņēmumiem. Par ļaunprātīgu un citu graujošām programmatūra risks ir lielāks, ar jaunāku un mazāk uzņēmumos. Parasti interneta lietotāji ir labi atklātu krāpšanu, ja dots pietiekami daudz laika.

Ciktāl skatoties uz ļaunprātīgu programmatūru, ja lietotājs pamanīs, ka viņu baterijas dzīve tiek žāvētas nenormāli ātri likmi, to datu izmantošana ir ļoti augsts, vai viņu datora resursi ir neizskaidrojami tiek patērēts, tur ir iespēja, ka daži no ļaunprātīgas programmatūras veids ir nolaupīti viņu ierīces un izmanto datoru jaudu vai citādā veidā.

Lietotājiem vienmēr uzturēt ciešu acu savās ierīcēs, vai tie ir saistīti ar jebko, kas saistīts ar Bitcoin vai ne. Par "vērtīga" scam mērķtiecīgu nav Bitcoin lietotājus, kā arī Bitcoin lietotājiem pašiem. Daudzas citas izkrāpšanu vienkārši nav saistīta Bitcoin vispār, bet izmanto datorus, lai izsūtīt surogātpastu e-pastus, vīrusi un citas lietas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

Vai Bitcoin lietotāji ir viltība vai sapņotāji?

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību