Bitcoin izkrāpšana | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin izkrāpšana

Bitcoin izkrāpšana

Bitcoin ir revolucionāri jauna valūta. Bitcoin iespējams, ir pirmais valūta mūsdienu vēsturē, vai pat visā vēsturē, kas nav nodrošināti ar valsts valdība vai centrālā apstrādes centram. Tā vietā, Bitcoin ir nodrošināti ar kombinēto jaudu globālās tiešsaistes kopienai. Bitcoin ir vērtība, jo tikai tās dalībnieki uzskata, ka tas ir vērtība, bet jums nevajadzētu par zemu jaudu šīs ticības. Ražošanas, apmaiņa, darījumu un reklāmguvumu visi veica un pārrauga pasaules tiešsaistes kopienai. Un valsts virsgrāmatu ļauj ikvienam, visur uzraudzīt Bitcoin ieguves un darījumus. Tomēr tas nenozīmē, ka Bitcoin ir necaurlaidīgu izkrāpšanu.

Kamēr Bitcoin kopiena un Bitcoin Foundation grūti nodrošināt, ka valūta ir droši un droša strādāt, fakts ir tas, ka vienmēr ir skrupulozi cilvēki vēlas veikt buks zagt no citiem. Ja jūs neesat uzmanīgi, kāds varētu beigties zādzībās jūsu grūti nopelnīto Bitcoins. Un varbūt sliktāk no visiem, jo ​​Bitcoin ir lielākoties anonīma systemwithout jebkura centrālajai iestādei, tas bieži vien ir gandrīz neiespējami atgūt nozagto līdzekļus.

Bruce Wagner: Svarīgi Bitcoin veicināšana vai sleazy zaglis?

Viens no vispretrunīgākajiem nosaukumiem Bitcoin sabiedrībā ir Brūss Vāgners. Pirms dažiem gadiem Mr Vāgners bija pazīstams kā viens no Bitcoin spēcīgāko atbalstītājiem. Viņš parādījās diskusija liecina, uzsāka Youtube kampaņu, un darīja daudzas citas lietas, lai veicinātu Bitcoin.

Tajā pašā laikā, Vāgners tika apsūdzēts daļa no episkā Bitcoin Heist. Apsūdzētāji apgalvot, ka viņš uzsāka Bitcoin maku sauc MyBitcoin.com. Tas maks kļuva samērā populāra pirms pēkšņi pazūd no interneta. Tad vietā ātri atkal parādījās, un tās vadītāji paskaidroja, ka vietne tika uzlauzta, un viņi varēs atmaksāt lietotājiem tikai pusi no saviem līdzekļiem. Daudzi cilvēki apgalvoja nediena spēlēt, un apgalvo, ka Vāgners nozaga naudu, nevis hakeriem. Līdz šim, Vāgners paliek nevainīgu, kamēr viņa vaina nav pierādīta, bet fakts ir tāds, ka daudzi cilvēki zaudējuši daudz naudas no MyBitcoin.com.

Bitcoin Sargieties: Citi Bitcoin izkrāpšana

Ir arī citi nepāra veida izkrāpšanu, kas tur pārāk. Viens no populārākajiem scam nozagt skaitļošanas jaudu, nevis Bitcoins sevi. Redzi, Bitcoins nepieciešams "iegūst" ar datoru. Būtībā, datori tiek izmantoti, lai atrisinātu sarežģītas vienādojumus, un, kad vienādojums ir atrisināta, jauns Bitcoin ir izveidots. Daudzi scammers tagad ir ievietojot malware uz nenojauš datoriem, un tad pārņem savu aparatūru darīt Bitcoin ieguvi.

Tikai dažus mēnešus atpakaļ maijā (2013), liels skandāls izcēlās uz tiešsaistes spēļu vietā, ESEA sporta. ESEA bija toying ar domu gaitas Bitcoin raktuvju programmatūru, izmantojot savu tiešsaistes spēļu klients, bet galu galā samazinājās ideja. Augšējā vadība sapratu, ka tas ir pārāk daudz nepatikšanas pārāk maz atlīdzību. Diemžēl, uzņēmuma darbinieks nepiekrita un nolēma slepeni palaist programmu. Tiešsaistes spēlētāji sāka pamanīt, ka viņu mašīnas ir strauji palēninās par neizskaidrojamu iemeslu dēļ. Galu galā cilvēki sapratu, ka ESEA klients tika uzlauž savu datoru ar manējo Bitcoins. Tiklīdz sabiedrība uzzināja, ka atspējots maleware, ziedoja Bitcoins izveidots, un piedāvāja noteikt kāds ir dators, kas bija bojātas. Kaut arī šī scam galu galā bija diezgan labs beidzas, būtu paaugstināt karogu visiem mums PC lietotājiem.

Vai Bitcoin scam pati?

Daži pat apgalvo, ka Bitcoin pati par sevi ir scam. Lielāko daļu laika šie argumenti centrā ap to, ka Bitcoin nav apstiprināts vai atbalsta centrālo valdību, netiek pieņemts virknē veikalu, un tā vērtība nav saistīta ar preci. Kaut arī šī kritika ir svarīgi, tie ne vienmēr ir damning.

Daudzas preces, piemēram, Gold, ir maz faktiskā lietošanas vērtība, bet joprojām ir vērtīgs. Kāpēc? Vienkārši tāpēc, ka cilvēki novērtē tos. Un pēc tik daudzas valdības ir bankrotējuši vai pilnībā likvidēta savu valūtu, kāpēc mēs uzskatām, ka nacionālās valūtas ir kāda īpaša privilēģija? Tā ir taisnība, ka tikai ierobežots skaits veikalu pieņemt Bitcoin, tomēr saraksts pieaug.

Beigās, dienā Bitcoin ir augsta riska ieguldījums. Still, daudzi cilvēki ir devuši naudu nost no Bitcoin, un vēl daudz vairāk, visticamāk, vēl vairāk naudas gados. Lai gan pastāv iespēja, ka Bitcoin varētu pilnībā sabrukt, šobrīd šķiet, ka tas ir diezgan neliela, ja valdība vai kāda cita organizācija nolemj uzsākt uzbrukumu valūtā. Līdz šim pietiekami daudz cilvēkiem ir ticība Bitcoin, kas liecina, ka tas ir šeit palikt.

Saistītās ziņas


Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus