Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Bloomberg LP ir paziņojusi, ka tā ietver Bitcoin cenas finanšu datu termināli. Lēmums ir liels ziņas pasaulē slavenākajiem kriptonauda un tas jau izraisīja interesi vairāku amerikāņu tirdzniecības platformu, saskaņā ar The Wall Street Journal.

"Bitcoin var būt lielākais tehnoloģiju inovācijas, jo internetā vai iedoma, kura avārija būs tikpat strauja, kā tā krītas. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas, virtuālās valūtas kļūst arvien interesanti investoriem un finanšu tirgū participantsaround pasauli. Tieši tāpēc mēs esam gandarīti paziņot šodien, ka Bloomberg sniedz Bitcoin cenas mūsu 320,000+ globālo abonentiem, "teikts kompānijas paziņojumā atbrīvo šo trešdien (30.vieta).

Biznesa un finanšu speciālisti, izmantojot Bloomberg Professional pakalpojumus tikai nepieciešams ierakstīt "VCCY" sistēmā, un viņi varēs uzraudzīt un diagrammas dati no Bitcoin apmaiņas Coinbase un Kraken. Bloomberg dienests arī nodrošina piekļuvi kriptonauda saistītām ziņām un sociālo mediju ziņas "no vairāk nekā 100000 avotiem".

Kaut Bloomberg atzīst digitālās nauda joprojām ir kodols "pretrunīgi tirgū", tā arī norāda trīs iemeslus, kas izskaidro šo lēmumu: pārredzamība, klientu pieprasījumu un jauninājumiem.

Saskaņā ar uzņēmuma, ka "klienti arvien vairāk interesējas Bitcoin un citu digitālo valūtās, un meklē līdzekļus, lai labāk uzraudzīt šajos tirgos".

Attēls no WikimediaBitcoin pārdevējs btcQuick gandrīz svin vienu gadu ar 2 miljoniem ASV dolāru pārdošanas apjomāGandrīz $ 2 miljonus pārdošanu

Tas ir pagrieziena nesen panākta ar Bitcoin dienesta btcQuick. Uzņēmums, kas atrodas Kolorādo (ASV), ir ļoti tuvu, lai savu pirmo dzimšanas dienu, kas tiks atzīmēta novembrī.

BtcQuick ir precīzi zināms par tās ātru darījumiem, pateicoties platforma kodē PHP, izmantojot Twitter bootstrap priekšējā galā, saskaņā ar Coindesk. Pakalpojums darbojas vienkāršā veidā: ja lietotāji vēlas iegādāties Bitcoins ar ASV dolāru, btcQuick iegādājas kriptonauda no apmaiņas un pēc tam nosūta monētas klienta Bitcoin adresi vai savu e-pasta adresi, lai gan Inputs.io.

Kompānija definitelyprovides viens no ātrākajiem veidiem, kā tur, lai saņemtu Bitcoins, bet maksa var nedaudz augsta, pārejot no trim līdz 7,5 procentiem. BtcQuick darbojas galvenokārt ar Ziemeļamerikas klienti - 70,5 procenti no to pārdošanas ir saistīti ar Amerikas Savienotajām Valstīm -, bet pakalpojums ir arī kļūst Bitcoins klientiem Kanādā, Austrālijā, Argentīnā un Ķīnā.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, klientiem ir jāiet cauri pārbaudes procedūrām, pierādot savu identitāti. Bet pēc tam viņi var nopirkt Bitcoins ļoti ātri ar savu kredītkarti vai debetkarti.

Tomēr dažas izmaiņas var būt tuvu, jo btcQuick šobrīd strādā pie FinCEN atbilstību. Kamēr šis jautājums nav noslēgts, uzņēmuma vadītājs Jerrod Bunce paziņoja, ka pakalpojums varētu izvilkšana no trim ASV štatiem: Ņujorka, Kalifornijā un Teksasā.


Bitcoin programmatūra tiek atjaunināta, ASV paskaidro Bitcoin nodokļus un vairāk jaunumu atjauninājumuŅemot vērā neseno izsitumi drošības pārkāpumiem apkārtējo Bitcoin, ir jānāk kā nav pārsteigums, ka Bitcoin kopiena ir meklē, lai palielinātu valūtas drošību. Mt. Gox sakļaut vien tiek lēsts, ka izraisīja iznīcināšanu un / vai zādzības pusmiljonu Bitcoins.

Atjauninātais kodols programmatūra ir firmas Bitcoin Core 0.9.0. Iepriekš tas bija pazīstams kā Bitcoin QT. Programmatūra ir atjaunināta ar sardzes Gavin Andresens, galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation.
Jūs varat uzzināt vairāk un lejupielādēt programmatūru šeit

ASV: Kā File Bitcoin ienākumus no savu nodokļu deklarāciju

Tas ir nodokļu sezona ASV tiesības tagad, un daudzi cilvēki var būt jautājums, kā tās būtu jāziņo savus ienākumus, kas iegūti, izmantojot Bitcoin. Protams, daži cilvēki uzskata, ka ienākumi no Bitcoin nav pat jāziņo, bet citi jūtas atšķirīgs. Katrā ziņā, jums, iespējams, būs atbildīgs par ziņošanu ienākumus no Bitcoin, ja jūs veikt revīziju.

Nodokļu advokāts norādīja, ka drošākais ceļš ziņot Bitcoin ienākumi ir, ziņojot par to kā kapitāla pieauguma aktīva. Gandrīz noteikti Bitcoin neizdodas zem šīs kategorijas, lai jūs būtu droši. Jūs varētu arī apsvērt ziņošanu Bitcoin kā ārvalstu valūtas ienākumu pieaugumu, kas tiek aplikti ar zemāku likmi, bet jūs, iespējams, galu galā, kas ir parādā IRS vēlāk, ja viņi nolemj neizskatīt to ārvalstu valūtā.


Bitcoin sākuma skatuves uzkarsēšana, algas, kas tiek apmaksātas Bitcoin un vairākDrošības biržu komisija ir dažas diezgan neglaimojošs lietas ko teikt par Bitcoin kopienai. Īsāk sakot, regulatīvā komisija uzskata, ka Bitcoin sistēma un Bitcoin lietotājiem paši ir pienācis scammers. Kā Komisija norāda, jaunas tehnoloģijas, ir nosliece uz krāpšanu un augsta riska ieguldījumiem, kas savukārt skābs. Ņemot vērā daudzo Bitcoin skandāli, kas izcēlies, regulatīvā aģentūra, šķiet, ir punkts. Neatkarīgi, kā Bitcoin kopiena turpina nostiprināt sevi, tai jākļūst mazāk neaizsargāti pret šādiem uzbrukumiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Bitcoin Pizza Day Bernard & Millie Duker Bērnu slimnīcas svinības

Post ICO

Bitcoin maksājumu apstrādātājs Egopay iesaldē fondu starp baumām par nepareizu spēli

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

15 vietnes visiem jūsu kriptēšanas jautājumiem

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos