Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Par Bitcoin vietnes blockedby Krievijas iestādes Roskomnadzor janvārī ir atpakaļ tiešsaistē valstī. Reģionālā tiesa Sverdlovskas apgabals, kas atrodas Nevyansk, ir uzskatāms blokādi vietnēm, kas satur kriptonauda saistītā informācija nelikumīga.

Sākotnējais lēmums samazināt visu piekļuvi tīmekļa vietnēm tika ieviesta šī gada sākumā tā pati tiesa pēc Roskomnadzor s (Federālā dienesta uzraudzība jomā telekomunikāciju, informācijas tehnoloģiju un masu komunikāciju) lēmumu bloķēt platformas.

Tajā laikā Krievijas mediji sargsuņa teica, ka tas paredzēts, lai apturētu izplatīšanos kriptonauda ar countrybecause savu "ieguldījumu izaugsmē ēnu ekonomiku."

Vietnes skārusi rulling bija Bitcoin.org, Bitcoin.it, BTCsec.com (pašlaik Bits.media) Indacoin un Coinspot.ru. Saskaņā ar komandu Coinspot.ru, uzņēmums nesaņēma paziņojumu, paskaidrojot, ka tiesas lēmumu bloķēt vietnes, kā no 13. Janvāra.

Bet par vietu īpašnieki nolēma cīnīties atpakaļ. Beigās aprīlī pārstāvji BTCsec.com un Bitcoinconf.ru apmeklēja atklāšanas sesijā pie Sverdlovskas apgabala tiesa, kas kicked-off procesu, lai noteiktu, vai blokāde bija likumīga.

"Visa izmēģinājuma iesaistīti acīmredzamus trūkumus. Vajadzētu atcerēties, ka cryptocurrencies netiek aizliegts Krievijā tagad, un nav informācijas par tiem var tikt uzskatīta aizliegts izplatīšanai Krievijas Federācijā ietvaros. Es uzskatu, ka mēs stāvam, lai uzvarētu, "Ivans Tihonovs, dibinātājs Bits.media, teica pēc iepriekšējās izmeklēšanas.

"Es esmu gaidījis lēmumu bloķēt BTCsec.com tikt atcelts, jo es to uzskata par nelikumīgu," viņš piebilda. Un viņam bija taisnība.

Krievijas ziņu portāls Floklog.net reportsthat gadījumā otro un pēdējo sesiju pie Sverdlovskas apgabala tiesa, kas notika 15. Maijā, bija veiksmīgs iznākums. Tiesnešu samontēti izmeklēt Roskomnadzor lēmumu panelis atbrīvots tiesas pasūtīt uzskata blokādi nelegālas. Pilnu ziņojumu, paskaidrojot lēmumu būs pieejams nākamnedēļ.

Tas nozīmē, ka pieci bloķētās vietnes drīz kļūs availableto Krievijas lietotājiem vēlreiz.

"Personīgi es esmu ļoti apmierināts ar rezultātu," Tihonovs norādīja pēc sesijas. "Es ceru, ka šīs pozitīvās pārmaiņas izprast kriptonauda tehnoloģijas dosies tālāk. Manuprāt, labāk cilvēkiem saprast, kas tas ir, jo labāk būs viņu attieksme. Tur būs mazāk baiļu un mācīšanās par tehnoloģijām. Tie var tos piemēro, ja tie var būt par labu cilvēku. "

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Bitcoin uzvar Virgin Galactic: samaksājiet savu ceļojumu uz vietu ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin