Bitcoin St. Petersburg Bowl | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Šorīt ESPN un Bitpay paziņoja, ka šī gada NCAA Sanktpēterburga Bowl tika pārdēvēta par Bitcoin Sanktpēterburgas Bowl pēc augsta profila sponsorēšanu no Bitpay kas iesaistīs ne tikai pārdēvēšanu šīgada bļoda spēli, bet arī ļauj NCAA faniem iegādāties biļetes par spēli, izmantojot Bitcoin caur Bitpay.

Nosaukuma maiņa ir spēkā nekavējoties un radīs šāgada spēlē gada 26. Decembris darbojas ar jaunu nosaukumu un vārdu paliekot nemainīgai caur 2016.

"Mūsu mērķis ir turpināt virzīties Bitcoin mainstream un sponsorēšanu Sanktpēterburgas Bowl sniedz mums šo iespēju," sacīja Tonijs Gallippi, padomes priekšsēdētājs par BitPay. "Koledžas futbola fani un Bitcoin kopiena pārstāvēt līdzīgs mērķis demogrāfiskās - tech-savvy vīrieši vecumā no 18 līdz 40."

Ar sponsorējot bļoda spēli, BitPay ir ne tikai cer stimulēt Bitcoin kopienu ap notikumu, bet arī vēl vairāk veicināt interesi par digitālo valūtā valsts mērogā. Bļoda spēle būs aizraujoša iespēja, lai ļautu faniem izmantot Bitcoin jautrā, koleģiāla sporta vidē. Ar iejūtību vairāk nekā 33000 tirgotājiem un aug, BitPay ir vadījis Bitcoin ekonomiku, ļaujot uzņēmumiem visā pasaulē, lai viegli pieņemt Bitcoin. Uzmanība vērsta uz Bitcoin ko spēlē būs tikai vēl vairāk palielināt savu augšāmcelšanos mainstream.

"Mēs esam ļoti priecīgi sveikt BitPay uz koledžu futbola un mūsu bļoda mājas Sanktpēterburgā," teica Brett Dulaney, izpilddirektors Bitcoin Sanktpēterburgas Bowl. "Mēs ceram uz ilgu un abpusēji izdevīgu vienošanos."

2014. Gada spēle notiks piektdien, decembris 26, 8 ET Tropicana Field Sanktpēterburgā. Spēle, kas atkal gaisā ESPN ir pirmajā gadu savā jaunajā konferenču piederību Atlantijas krasta konferencē (ACC) un amerikāņu Athletic konferencē.

Biļetes uz 2014. Gada Bitcoin Sanktpēterburgas Bowl nonāks pārdošanā šogad ar cenām sākot no tikai tikai $ 40. Biļetes būs pieejami, izmantojot Ticketmaster vai pa tālruni 1-800-745-3000. Biļetes un preces būs iespējams iegādāties ar Bitcoin arī.

Lai gan informācija ir nepilnīga attiecībā uz oficiālās preces, jo stadiona iegādei un citi elementi, kas ir pērkams ar Bitcoin ir iespējams pa nākamajos mēnešos sīkāka informācija tiks veikti avaliable.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin Job Fair iepazīstas ar Losandželosu, Amerikas Savienotajās Valstīs visvairāk Bitcoin draudzīgo pilsētu

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Bitcoin ir visstraujāk augošā riska kapitāla nozare

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay