Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Ramadāns rit pilnā sparā, un tas nozīmē, ka musulmaņi tiks badošanās tuvāko nedēļu laikā. Kaut badošanās ir viens no vairāk pazīstamu slogu, kas musulmaņiem, daudzi cilvēki neapzinās, ka musulmaņi arī aizliegts veikt aizdevumus ka iekasēt procentu likmes.

Tā sauktās "augļošanu" vai uzlādes par procentiem, ir stingri aizliegta par aizdevumiem. Lai gan procentu likmes tagad bieži un parasti labdabīgi par finansiāli apdomīgi uzlādes intereses ir sena un pretrunīgo vēsturi. Šekspīrs lambasted praksi viņa slavenā lugas, pāvests Benedikts XIV condemnedthe praksi 1745. Gadā, un daudzi citi ir denonsējusi augļošanu.

Tas padara ņemot aizdevumus ļoti sarežģīti musulmaņiem. Vienkārši runājot, bankas nebūs aizdevums, kas naudu par brīvu, un darīt tikai, lai radītu peļņu. Vienkāršs uzdevums, ņemot aizdevumu, lai iegādātos automašīnu vai māju prezentē ētikas un reliģijas problēmas daudziem musulmaņiem.

Bitcoin starta Blossom Financeis vēlas uzņemties šo izaicinājumu, uz kuru sadarbība ar mikrofinansēšanas iestādēm, lai sniegtu aizdevumus, lai musulmaņu uzņēmumiem un privātpersonām. Tikai nevis uzlādes procentu likmes, Blossom Finance nodrošinās finansējumu, un tad 20 procentus no peļņas no uzņēmumiem, viņi aizdevuma naudu pārāk.

Būtībā Blossom Finance investē uzņēmumos, lai radītu peļņu, nevis tos iekasē procentu likmes. Šo peļņas sadale tiek uzskatīts par pilnīgi juridiskās no viedokļa islāmu, un ir samērā izplatīta koncepcija pasaulē islāma finansēm.

House aizdevumi, piemēram, bieži tiek rakstīts kā biznesa investīcijām. Islāma Bankas vienkārši iegūt daļu pieaug īpašuma vērtības, nevis pelnīt naudu nost no procentu likmēm.

Musulmaņi veido apmēram 25 procentus no pasaules iedzīvotāju skaita, bet nav pieejams šariata saderīgām kredītiestādēm. Tiek lēsts, ka tikai 1 procents pasaules finanšu aktīvu ievēro prasības, kas veic islāma tiesību normām.

Jaunās firmas, kas darbojas šajā jomā islāma finanšu varētu traucēt tirgu, nodrošinot finanšu instrumentus, kas atbilst islāma likumu. Zieds Finanses, piemēram, tika uzsākta ar Metjū Martin, kurš Islāmu pirms apmēram pieciem gadiem, pēc tam pavadīja vairākus gadus strādājot finanšu jomā. Tagad viņš ir, apvienojot savu ticību un zināšanām finanšu nozarē uzņemties izaicinājumu nodrošināt finansējumu musulmaņiem.

Zieds Finanses saņēma finansējumu no BMT Nusantara Condet, islāma ieguldījumu sabiedrība, un cenšas nodrošināt finansējumu tik daudz kā 20 jaundibinātiem Indonēzijā. Firma atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, bet vēlas kļūt aktīvi iesaistījusies musulmaņu dominē valstīs, piemēram, Indonēzijā.

Daudzi musulmaņi dzīvo jaunajos tirgos, piemēram, Pakistānā, Indijā un Indonēzijā. Par piekļuvi saderīgām kredītiestāžu trūkumu var turot šos reģionus atpakaļ. Trūkums piekļuvi finansēm padara to daudz grūtāk uzņēmumiem piekļūt finansējumu viņiem ir nepieciešams, lai sāktu.

Aizstāvji islāma finanšu apgalvo, ka uzņēmumi, kas jāveic ieinteresēti labklājību savu klientu, veicot ieguldījumus, nevis kredītu, būs mazāks risks pārcentīgas spekulācijas un aktīvu burbuļiem.

Tagad, ar darbu uzņēmumā, piemēram, Blossom Finance, tas ir iespējams, ka islāma uzņēmumi spēs pārvarēt izaicinājumus izveidojot finanšu nozari, kas neizmanto procentu likmes.

Saistītās ziņas


Post ICO

Android ierīcēm tagad ir Zeroblokas kuģis, pateicoties jaunajai Bitcoin lietojumprogrammai

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Antons Antoninouls saka, ka Bitcoin apmainās daudz elastīgāk

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Bitcoin ekskluzīva platforma Clipperz pārvietojas uz Islandi

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Iestādes koncentrējas uz Ziemeļamerikas pētījumu, kas noliedz Bitcoin anonimitāti

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin