Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Bitcoin saistītās jaunizveidotiem būs iespēja būt par daļu no jauna un ekskluzīvu akseleratora programmu, kas izveidota ar Plug and Play Tech Center, sēklu investors PayPal ar trīs dažādās vietās Silīcija ielejā. Šī iniciatīva būs kick-off 2014. Gada janvārī ar pirmo klasi 10 uzņēmumiem, kas varēs uzzināt vairāk par šiem trīs līdz sešu mēnešu laikā.

Saskaņā vietnes uzņēmējs, Plug and Play Tech Center mītnes, Sunnyvale (California), uzņems Bitcoin programmu, kas plāno sniegt sēklu ieguldījumu $ 25,000 katram startēšanas apmaiņā pret pieciem procentiem kapitāla staba. Bet, "īpašos gadījumos", programma var piešķirt līdz pat $ 100,000, saka Saeed Amidi, dibinātājs un izpilddirektors Plug and Play Tech Center.

Kamēr janvāris joprojām ir tālu, centrs veicinās expo koncentrējoties uz finanšu tehnoloģijas un digitālo valūtām decembrī. Tas kalpos kā sagatavošanās Bitcoin paātrinātājs. Pirmie pieteikumi var tikt nosūtīti pēc akcijas noslēguma.

Ar septiņu gadu pieredzi, Plug and Play Tech Center jau palielinājusi darbu 1500 agrīnās stadijas uzņēmumiem. Bez tam, Bitcoin nav gluži jauns, lai iestādes, jo centrs ir rīko iknedēļas Bitcoin Rīkojiet sanāksmi, kas ir lielākais Silīcija ielejā. Pēc Saeed Amidi domām, Bitcoin ir šeit palikt: "Es domāju, ka tas iet cauri dažiem kāpumus un kritumus, bet tas paliks apmēram uz ilgu laiku."

Plug and Play Tech Center arī plāno ieguldīt pieciem citiem Bitcoin jaunizveidotiem ārpus akseleratora programmu. Pirmie būs zināmi līdz 2013. Gada beigām.Bitcoin cieš no DDoS uzbrukuma un joprojām atveseļojasBitcoin tīklā, iespējams, cietusi DDoS (noliegšanu-of-pakalpojumu) attacklast nedēļu, liekot galveno komandu uz kriptonauda laboties atsauces dizainu. Nav daudz detaļas tik tālu, bet informācija mājas lapā Coindesk, kurš saņēmis ziņu no galvenā attīstītājs Jeff Garzik tika publicēts pirmo reizi.

E-pasts nosūtīja eksperts tikai teica: "šobrīd nodarbojas ar notiekošo, tīkla mēroga pasākumā". Un, tā kā uzbrukumu, Bitcoin tīkls ir atgūstas lēni, bet acīmredzot efektīvā veidā. Pagājušajā piektdienā (21), Garzik paziņoja tuvējo 0.8.3 releaseof pārskata īstenošanai. Mērķis bija "noteikt pakalpojumatteices uzbrukums, kas ietekmē dažus tīkla mezglu". Nākotne sniegs sīkāku informāciju par to, kā solīts.

Šīs tīkla mezgli ir atšķirīgs no kalnračiem, jo ​​nav ieguves mezgli nerada ieņēmumus. Tā vietā šie mezgli relejs darījumus brīvprātīgi labad tīkla uzturēšanu. Tomēr, ņemot vērā šo svarīgo funkciju, šie mezgli var būt mērķis tiem, kuri vēlas sabojāt tīklu.

"Operatīvi tīkla uzbrukumi ir daudz lētāki. Jebkurš gudrs uzbrucējs dodas meklēt lētāku veidu uzbrukumus Bitcoin. Tīkla uzbrukumi ir viens no lielās rūpes tieši tagad," apstiprina Jeff Garzik.

Šis uzbrukums, turklāt nekaitējot tīklu, dodas atpakaļ uz sākotnējo Bitcoin protokolu un programmatūru, kas izveidota ar Satoshi Nakamoto. "Satoshi atstājis daudz labu ideju pirmkodā, un mums ir bloķēt tos off. Tur bija līdzeklis, kas Satoshi pievienot un nekad nav izmantots, un uzbrucējs varēja izmantot, ka mazliet," viņš piebilst. Diemžēl sākotnējais avots kods Bitcoin ir daudz pusi pabeigta funkcijas.

Taču šoreiz, plāksteris atrisināt tīkla ievainojamību, apstāšanās sekas uzbrukumu. Jebkurā gadījumā, tas nav kā DDoS parādīšanās ir padarījusi dzīvi grūti jebkuram Bitcoin lietotājam. Un tas pierāda tikai stiprumu kriptonauda.

Via coindesk.com


Bitcoin simbols, kas parādās Bobby Dodd stadionāBitPay paziņoja partnerību ar Džordžijas Tehnoloģiju institūts s Athletic Association. Sponsorēšanas vidutājs IMG koledžas Athletic Association multimediju tiesības partneris, segs Georgia Tech ir futbola un basketbola programmas un palīdzēs radīt lielāku izpratni par Bitcoin, īpaši ar koledžas ainavu.

Ar partnerības, BitPay logo kopā ar Bitcoin simbolu būs apskatāma Bobby Dodd stadiona un McCamish paviljonā caur 2014-15 mācību gadu.

"Izmantojot mūsu partnerattiecības ar IMG College, BitPay varēja atbalstīt Gruzijas Tech vieglatlētikā ar Bitcoin," teica Stephen pāris, BitPay izpilddirektors un līdzdibinātājs. "Šis sponsorēšanas ļauj BitPay lai palielinātu informētību par Bitcoin un atbalstīt mūsu alma mater, tajā pašā laikā."

Tony Gallippi Executive priekšsēdētājs un līdzdibinātājs kopā ar Andri Pair ir gan absolventi Georgia Tech.

"Savienojot inovatīvu tehnoloģiju kompānija Celmlauža jaunu digitālo valūtu ar Georgia Tech ir liels spēles," teica Kristen Rose, General Manager no Gruzijas Tech IMG Sports Marketing. "Par Bitcoin lietošana sporta pasaulē ir pavisam jauna, un mēs esam lepni Gruzija Tech ir vadošā tendence caur šo partnerību."

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Bitcoin London 2013 ir šeit, un mēs dodam jums pilnu priekšskatījumu

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas