Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk

UPDATE 13. Jūlijā: Grieķu izeja eirozonā, šķiet, ir jāizvairās, jo tagad. Pasaules finanšu tirgi ir nomierinoša un Bitcoin cenas dzesēšanas

No 5am pirmdienas EST Bitcoins pārdod par $ 290).

Ja jūs meklējat, lai uzņemt dažas vairāk Bitcoins, jūs "d labāk gatavs apvalks no dažas nopietnas naudas. Bitcoins tagad pārdod vairāk nekā $ 300 dolāriem gabalā, kam sasniedza vairāk nekā nedēļas nogalē. Nesenais cena smaile visticamāk sakarā ar pašreizējo finanšu krīzi Grieķijā. Norisēm nedēļas nogalē tagad noteikts posms iespējamai Grieķijas izeju no eirozonas, kas varētu destabilizēt Eiropas Savienību un, iespējams, pati eiro.

Vācija ir novilkta līnija smiltīs, būtībā stāsta Grieķiju, ka tai ir veikt vienu no divām izvēlēm. Pirmkārt, viņi var pieņemt visus taupības un reformu pieņēmumiem, kas noteiktas ar Vācijas un citām ES iestādēm. Ja viņi to izdarītu, diskusijas par otru sanācijas var sākties. Otrkārt, viņi izvēlas noraidīt kādu no taupības pasākumiem, un nekādas diskusijas var sākties, kas būtībā nozīmē, ka Grieķija varētu nonākt noklusējuma, un iespējams, tiks izspiesta no eirozonas.

Par tā saukto Grexit iespēja nekad nav bijis tik augsts

Ņemot vērā, cik saspringti apstākļi ir bijuši un cik ticams, ka Grieķijas noklusējuma parādījās agrāk, kas ir patiešām saka kaut ko. Pašreizējā valdošā partija Grieķijā leftest Radikāli kreiso koalīcija partija nes pie varas īpaši uz platformas pretojoties ES taupības pasākumus un centrālo iestādi. Turklāt Grieķijas iedzīvotāji paši mierīgi noraida taupības pasākumus pirms nedaudz vairāk nekā nedēļu valsts mēroga referendumā. Tas notiek, lai padarītu to grūti, ja ne neiespējami, jo Grieķijas valdība atpakaļ uz leju.

Ja Grieķijas valdība dara pieņemt taupības pasākumus, valdošā partija varētu saskarties ar milzīgu pretreakciju. No grieķu sabiedrības savēršamas Nevar ignorēt vai nu kā iepriekšējie taupības pasākumi ir izraisījuši masveida protestiem. Jaunākajā kārta taupības pasākumi varētu būt viens no toughest un būtiskākais tomēr, tajā pašā laikā pagājušajā kārtās pasākumu jau novājināta grieķu sabiedrību un sociālās drošības tīklus.

No savas pirmās dienas birojā, vairums vadošie biedri valdošās partijas, ieskaitot premjerministru Aleksis Ciprs, ir cieši pārliecināta, ka tie varētu piecelties, lai taupības pasākumiem. Tagad, ar Vāciju nevēlas kompromisu, Grieķijas iestādēm nav citas izvēles, bet, lai noraidītu taupības un ļaujiet kartes kritums, kur tie būs.

Tikmēr neviens nav pārliecināts, ko Grexit darīs par eiro un Eiropas Savienību. Politikas veidotāji ieies kartē neatzīmēts teritorijā, un, lai gan liela daļa pašreizējo uzmanības ir uz Grieķiju, citas valstis, piemēram, Itālijā, Portugālē un Spānijā - un pat Eiropas Savienībā kopumā - ir cīnījušies ar lēnu izaugsmi pēdējo gadu laikā. Satricinājumi, ko rada Grexit varētu destabilizēt Eiropas Savienību, gan ES vadītāji ir pārliecināti, viņi var pārdzīvot.

Visi satricinājumi Eiropas Savienībā, šķiet, ir nostiprināt Bitcoin cena

Pirms mēneša, gada 13. Jūnijā, Bitcoins pārdeva tikai par apmēram $ 230 gabalā. Kā spriedze pieauga, kriptonauda cena sāka kāpt, un ar laiku jūlijs 1strolled apkārt, Bitcoin bija sasniedzis gandrīz $ 260. Tikmēr nosacījumi starp ES un Grieķijas tikai pasliktinājās, un vairāk nekā nedēļas nogalē Bitcoin ir pieauga no mazāk nekā $ 270 piektdien vairāk nekā $ 300 dolāriem gabalā.

Ja apstākļi turpina pasliktināties, un tagad tas ir grūti iedomāties citādi, Bitcoin cena, iespējams, turpinās kāpt. Plaisa starp Grieķiju un ES, var vienkārši būt pārāk tālu un pārāk plaša, un tas var būt par vēlu, lai atrisinātu šo jautājumu sarunu ceļā. Ar Vācija atsakās pakustēties, un Grieķijas tam, iespējams, krāsots sevi stūrī, iespēja izšķirtspēju nekad nav parādījies vairāk drūma.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Bitcoin mikro darījumi bez maksas? Jā, šī ir jauna Coinbase funkcija

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Post ICO

5 Bitcoin spraudņi, lai maksimāli izmantotu jūsu WordPress vietni

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoin Marketing for startups - 9 praktiski pasākumi, kas jāveic

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi