Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus

Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus

Šodien pasaules finanšu vērtspapīru nozarē ir vērts vairāk nekā $ 101000000000000. Tomēr $ 1700000000000 jau ārā uz aizdevumu. Dažreiz, tirgotājiem aizņemties līdzekļus, lai iegādātos krājumus un pārdot pēc tam īsā laikā veikt peļņu. Savstarpējās un drošības fondi nepieciešama arī aizdevumus kādā brīdī. Saskaņā ar DataLend, $ 954.000.000.000 ir uz aizdevumu ASV un tās formā vērtspapīriem.

Šis tirgus ir reti apspriež, bet tas noteikti ir izdevīgi vienu. Aizņēmēji pelnīt naudu un tas pats notiek ar drošības aizdevējiem, kas ietver pensijas līdzekļus un lielas akciju turētājiem. Pat starpniekiem ir iespēja saņemt savu roku uz kaut ko. Primārie starpnieki, piemēram, Morgan Stanley un Goldman Sachs un aģentu aizdevējiem, piemēram, Valsts Street un bny Mellon arī iegūt savu daļu no griezuma. Tiek lēsts, ka aģenta aizdevēji padarīt $ 19.200.000 dienā, palīdzot organizācijām aizdot no krājumu.

Šis ienesīgs tirgus kontrolē ar nelielu, bet spēcīgu grupu, galvenokārt sastāv no galvenajiem brokeriem. Saskaņā ar Josh Galper, finanšu konsultants, kreditēšanas vērtspapīru vienmēr ir bijusi slēgta tīkls, kur tikai zināmie tirgus dalībnieki var aizņemties un aizdot vērtspapīrus.

Tomēr viena Patrick Byrne, kurš ir izpilddirektors Overstock.com un spēcīgu brīvdomātājs balss pastāvīgi cīnās Wall Street, kas ir gatavs darīt to, ko tā veic, lai atvērtu šo tirgu un padarīt to pārredzamāku.

Viņš vēlas izmantot Bitcoin s blockchain tehnoloģiju, lai padarītu akciju aizdevums pieejama ikvienam, kas ļauj mazajiem spēlētājiem, lai pelnītu naudu, piemēram, galvenajiem brokeriem un aizdevējiem. Byrne uzskata šis tirgus joprojām tumsā un ir stratēģiski mainīt, ļaujot ikvienam piedalīties.

[Tweet_box dizains = "default"] TØ.com var neizdoties, lai pilnībā aizstātu lielie spēlētāji tagad, bet tas būs vadīt Volstrīta atklātā un pārredzamā virzienā. [/ Tweet_box]

Izgaismošanā

Byrne uzsāka savu Bitcoin bāzētu sistēmu, ko izmanto akciju aizdevumu pie kokteilis puse notika NASDAQ biržā. Sistēma, ko sauc TØ.com, atbalsta lieks un izmanto blockchain padarīt sistēmu pieejamu tiešsaistē. Byrne mērķis aizvietos pašreizējo akciju tirgū, tostarp masveida platformām, piemēram, NASDAQ un Ņujorkas fondu biržā. Saskaņā ar uzņēmēju, sistēma gaida apstiprinājumu no Vērtspapīru biržu komisija (SEC).

Galvenais mērķis TØ.com ir toshed gaismu uz finanšu tirgū un ļauj pārliecināties par katru transactionto zināt, kam pieder īpašu daļu. Tas ierobežo lomu brokeri un lielie Wall Street spēlētāji pateicoties blockchain, milzīgs tiešsaistes virsgrāmatā brīva no jebkura centralizētu varu. Banku un valdību loma ir ierobežota, jo cilvēki var piekļūt sistēmai, jebkurā vietā un jebkurā laikā. Nauda ir, burtiski, savās rokās.

Daži joprojām brīnos, vai Byrne izdosies viņa centienos neskatoties spēcīgu tehnoloģiju, bet patiesība ir tāda, ka pat Wall Street sāk saprast, ka blockchain var palīdzēt finanšu tirgus darbotos pareizi. NASDAQ ir viens no nosaukumiem eksperimentē ar Bitcoin pamatdarbību tehnoloģija: tirdzniecības platforma būs braukšanas blockchain balstītu privāto akciju tirgus 2016. Gada sākumā.

Par Pats

Pats ir Pre-Aizņemties Assurance talonus, un tie palīdz akcionāri izsekot aizdevumu akciju darījumiem. Byrne sistēma ir viens no veida, bet tas ir viegli Undertsand teorētiski. Akciju īpašnieki, kuri izmanto platformu izmantos ciparu žetoniem, kas līdzīgi Bitcoins. Tie būs pievienot tos savu krājumu un tirgotājiem būs cenu, lai iegūtu tiesības aizņēmuma daļu.

Šī sistēma var raksturot kā ideja, ka pieauga no pieredzes, ka Byrne ir bijusi Volstrītā. Viņš uzskata, ka tas novērsīs finanšu atteici, piemēram, kāds novērojams 2008.gadā.

Finanšu eksperts Džošs Galper uzskata, ka sistēma ir diezgan interesants, bet ir šaubas par tās lietojamību, jo īpaši tāpēc, ka cilvēki izmanto, lai tirdzniecību finanšu akciju tirgū. Daudzi aizdevēji un aizņēmēji nebūs gatavi izmantot jauno sistēmu, Galper saka, jo tie nevar apdrošināt akcijas dotos uz aizdevumu.

Byrne saka TØ.com ir veids, lai novērstu darījuma partneru risku. Viņš norāda, thatusers joprojām var saglabāt savu milzīgo akcijas ar galvenajiem brokeriem, kā viņi sāk izmantot šo sistēmu. No brokera ieņēmumi var samazināties, taču tie joprojām būs daļa no procesa.

TØ.com ir jauna starpnieks

Tie ar mazu riska ieguldījumu fondiem, ir priekšrocības, ja tie izmanto Byrne jauno sistēmu. Tās var aizņemties lētāk, kā arī novērst izmaksas saistībā ar galvenajiem brokeriem. Šajā gadījumā, Wall Street jaunie starpniekiem ir TØ.com un Bryne, bet ar mazāku peļņu un lielāku pārredzamību.

Byrne sola zemu maksu, jo sistēmas progresīvu tehnoloģiju, un norāda uz jauno platformu tiks palielinātu pārredzamību finanšu tirgū.

TØ.com var neizdoties, lai pilnībā aizstātu lielie spēlētāji tagad, bet tas būs vadīt Volstrīta atklātā un pārredzamā virzienā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bitcoin ir jauns zelts: kāpēc Bitcoin kļūs par drošu haven valūtu

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Post ICO

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN