Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums

Katram visums ir savas rakstzīmes. Star Wars visuma ir Jedi bruņinieki, britu karavīri un Wookiees. Gredzenu Visuma Kungs ir karavīri, magicians un zagļiem. Katram no viņiem ir īpaša loma, kas uztur šo visumu sabalansēts, un Bitcoin visums nav tik daudz atšķiras.

Tātad, pieņemsim to apskatīt dažādas rakstzīmes, kas piedalās teh Bitcoin Visumu un mēģināt lai redzētu, kura vislabāk raksturo tevi...

Bitcoin evaņģēlisti

  Thechy

Sapīcis parasti ir hardcore programmētājs, kad viņš aplūko Bitcoin viņš redz Matrix. Viņš saprot, kas tas ir, kā tas ir veidots un algoritmi, ka varu to. Viņš var izskaidrot jums, protokoli, kas tiek izmantoti, lai veiktu darījumus un dažādu encryptions tiek izmantoti visā procesā. Sapīcis ir svarīga loma, jo viņa veida izveidots Bitcoin, un bez viņa nebūtu Visums.

  Trader

Pēc sapīcis nāk Trader. Tirgotājs redz Bitcoin kā investīciju instruments. Viņš saprot, ka sapīcis vīziju, bet arī aplūko Bitcoin no tirdzniecības viedokļa. Viņš zina, kā analizēt tās svārstības cenu, viņš mēģina prognozēt, kur Bitcoin dosies tālāk. Ja Tehniķi radīja Bitcoin Visumu tad Tirgotāji savu dzinēju. Viņi ir tie, kas ietekmē valūtas kursu un tirdzniecības apjomu. Bez tirgotājam Bitcoin joprojām būtu vēl viens absurds, ka neviens iedarbojas.

  Hustler

Hustler plankumi biznesa iespēju Bitcoin. Viņš redz Trader darbā, un saprot, ka jauna tirgus šobrīd veidojas. Hustler nāks klajā ar dažādiem uzņēmējdarbībai un jaunizveidotiem saistīti ar Bitcoin. Viņš uzstādīšanas vietnēm monetizēt ideju. Lai gan viņa draugs Trader ir aizņemta "meklē zeltu" viņš tiks vērsta uz "pārdot viņam lāpstu". Hustler ir svarīga loma šajā Bitcoin Visumu, jo viņš ir vienīgais raksturs, kas rada priekšstatu par Bitcoin jaunajiem lietotājiem viegli satvert veidā. Tas ir saistīts ar faktu, ka viņš ir pārdevējs raksturs, un kā pārdevējs, viņš saprot, ka ideja par Bitcoin ir jāvienkāršo, lai sabiedrībai.

Bitcoin lietotāji

  Tirgotāja

Viena no divām lietotāju grupām. Komersants atļauj vārdu par Bitcoin izplatīties, jo viņš ļauj to kā maksājuma veidu savā veikalā. Tirgotāja loma ir ļoti svarīga, jo bez viņa nebūs Pircējs un NOLŪKAM nekāda pamatojuma esamību šādas valūtā. Par Tirgotājiem ir tas, ko dod Bitcoin tas ir faktiska vara - spēja būt vērts kaut ko.

  Pircējs

Katra persona, kas izmanto Bitcoins iegādāties preces tiek uzskatīts par pircēju. Tas varētu būt apmeklētājs uz e-komercijas vietnes, piemēram, BitMit vai kāds, kurš mēģina iegūt šaujamieročus vai narkotikas nelegāli. Pircējs apstiprina pilnvaras Merchant diktē par Bitcoin, izvēloties to kā savu valūtu. Lai gan pircēju, gan tirgotāju šķist "plain" burtiem, bez viņiem nebūtu Bitcoin.

Bitcoin Dabblers

  skeptiķis

Skeptiķis būtībā ir Douchebag. Ne tāpēc, ka viņš ir slikts puisis, bet, galvenokārt sakarā ar to, ka viņš kritizē Bitcoin bez faktiski nezinot, kas tas ir, vai pat mēģināt to izmantot. Skeptiķi parasti dara neizglītots paziņojumus, piemēram, "Bitcoins neizdosies, jo tie ir nelikvīdi" vai "Bitcoin neizdosies kā valūtu, jo piedāvājums pēc būtības ir ierobežota". Bet skeptiķis ir arī loma Bitcoin Visumu, viņš palīdz mums saprast, ko cilvēki baidās. Kurš labumu visvairāk no skeptiķis darba ir enerģisks cilvēks, kas saprot, ko ir kopīgas iebildumi valūtā un atrod veidu, kā neitralizēt tos.

   Tradicionālā iestādes

Visbeidzot mēs nonākam pie tradicionālajām institūcijām. Bankas, valdības, lielas korporācijas, viss, kas kustas lēni un ienīst pārmaiņas. Tās ir iespējams skarbākā pretinieku Bitcoin evaņģēlisti sejas, un, ja tie tiks uzvarēts, tad Bitcoin varētu uzvarēt. Šo institūciju jauda ir spēcīga, un viņi var darīt visu veidu šķebinošs stuff no joslas izmantošanu Bitcoin visu ceļu, lai tikai nav ļauj pārskaitīt naudu uz Mt.Gox (patiess stāsts).

Tātad jums ir tā, pilnīga Bitcoin Visumu ar tās dažādu rakstzīmes. Ir idejas jauniem varoņiem? vienkārši ievietot tos zemāk komentāros.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties