Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

New York Times: Bitcoin ir lemta neveiksmei

Edvards Hadas rakstīja New York Times, ka Bitcoin ir lemta neveiksmei. Šajā atzinumā nav tieši jauni, daudzi analītiķi ir prognozēt valūtas "neizbēgama" nāve, jo tas pirmo reizi stājās spēkā esamību. Saskaņā ar Hadas, Bitcoin ir lemta neveiksmei, jo tas ir "privatizēts", un nav pamatoti ar valdību. Attiecībā Bitcoin, Hadas saka: "Tā vērtība ir apšaubāma, tās juridiskais statuss ir neskaidrs, un tas varētu viegli kļūt nevērtīgas, ja lietotāji zaudē ticību."

Lasīt sākotnējā post

Bitcoin pārspēj $ 1000 Mark

Bitcoin ir sasniedzis sasniedzis visu laiku augstāko līmeni, pārdodot tik daudz kā $ 1224 in tirdzniecību. Pēdējo 7 dienu laikā vien, Bitcoin vērtība ir vairāk nekā divas reizes (pēc sasniedzot pēc tam ierakstīt pārkāpj augstumu). Kopš gada sākuma, Bitcoin vērtība ir pieaugusi par vairāk nekā 4000%. Bitcoin iepriekš bija sadalīti $ 1000 dolāru atzīmi par BTC Ķīnu, bet tas iezīmē pirmo reizi, tas ir pārsniedzis šo zīmi uz Mt. Gox, kas parasti tiek uzskatīts vissvarīgākā apmaiņa uzskaites cenas pasaules tirgos.

Lasīt sākotnējā post

Bitpay uzsāk Global tirgotāja Directory

Domājat, ko un kur jūs varat pavadīt savu Bitcoins? Bitpay, pasaules lielākā Bitcoin maksājumu pakalpojumu sniedzējs, ir paziņojusi, ka tā ir uzsākusi globālu direktoriju tirgotājiem, kuri pieņem Bitcoins. Bitpay uzskata, ka šis katalogs radīs pieaugošo pieņemšanu Bitcoin jo cilvēkiem būs vieglāk laiks atrast tirgotājiem, kuri pieņem valūtu. Katalogs nāk par labu laiku ar brīvdienu sezonas uzsākšanai un daudzi tirgotāji, kas piedāvā atlaides pirkumiem Bitcoin.

 Lasīt sākotnējā post

Dodieties uz Space ar Bitcoin

Vēlaties doties kosmosā? Ja tā, jūs tagad var izmantot Bitcoin atstāt planētu Zeme un ceļojumu kosmosu ar Virgin Galactic. Gan BTCTrip un CheapAir tagad pieņemt Bitcoins un ļaus jums rezervēt ceļojumu kosmosā. Ričards Brensons arī iepriekš atklāja, ka viņš ir ieguldījusi Bitcoin, tāpēc var būt punktu nākotnē, kad jūs varat maksāt uzņēmumu tieši.

Lasīt sākotnējā post

Man izmet 7,5 miljonu dolāru vērtībā Bitcoin

Sēžot Velsas poligonā, ir viens no vērtīgākajiem apglabāto dārgumiem pasaulē. James Howells izmeta ārā veco cieto disku, pagājušajā vasarā tīrot ārā savu darba vietu. Diemžēl, Mr Howells nespēja saprast, ka viņa veco cieto disku, kas ietverti savu vienīgo eksemplāru drošības atslēgu nepieciešama, lai piekļūtu viņa $ 7,5 miljoniem dolāru Bitcoin laimi. Viņš guvuši ka laimi atpakaļ 2009. Gadā, izmantojot savu klēpjdatoru mīnu monētas. Pēc izliešanu glāzi limonādes uz sava datora, viņš junked savu cieto disku, aizmirstot, ka Bitcoins bija tā.

Lasīt sākotnējā post 

Bitcoin burbulis Building? The Economist Says So 

Bitcoin ir iegūt daudz tvaika pēdējos mēnešos. Bens Bernanke paziņoja, ka digitālās valūtas ir ilgtermiņa potenciālu, bet Vācijas valdība piedāvāja Bitcoin sev zināmu atpazīstamību. Pieņemšanas starp mazumtirgotājiem pieaug, kamēr Ķīnas investori meklē atlicināt naudu ārzonu ir flocking uz valūtu. Tomēr Ekonomisti apgalvo, ka jautājuma nesen plūdi ieguldījumiem valūtā tiek izraisot Bitcoin burbulis, lai veidotu un ka galu galā tā būs "pop", iespējams, tādējādi valūtu uz leju, kad tā dara.

Lasīt sākotnējā post

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Atbrīvots jurisdikcijas likums Bitcoin foundation Primer

Post ICO

5 awesome Bitcoin stāsti, ko kopīgoja Redditors

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Post ICO

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu