Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Visi dati tiek šeit ir balstīta uz uzticamiem ziņu avotiem. Ja pamanāt neprecizitātes varat nosūtīt tos zemāk komentāros vai sazinieties methrough šo veidlapu.

Bitcoin ir jauns un radikāls valūta, tāpēc tās juridiskais statuss var mainīties diezgan strauji laika gaitā. Lielākā daļa valstu šobrīd nav oficiālu politiku vai nostāju attiecībā Bitcoin, gan valdības sāk ņemt. Līdz šim dažas valstis ir skaidri aizliegta Bitcoin, tomēr jāatzīmē arī tas, ka dažas valstis ir pagarināts oficiāli juridiski atzīt to, vai nu.
Ar un liela, Bitcoin bieži tiek uzskatīta par sava veida investīciju transportlīdzekļa, nevis faktisko darbojas valūtā. Sākumā daži cilvēki pieņēma, ka zog Bitcoins nebija nelikumīga, jo valūta nav oficiāla juridiska statusa. Lielākā daļa valstu un tiesību sistēmas atzīst, ka Bitcoin tomēr ir vērtība, un tāda tā ir nodrošināta dažus pasākumus tiesiskās aizsardzības līdzekļi. Kaut arī tiesu sistēmas joprojām mēģina izstrādāt informāciju par Bitcoin valūta pamazām tiek dota atzīšanu.

Austrālija: Bitcoin Land Down Under

Līdz šim, Austrālijas valdība ir bijusi diezgan warmtowards Bitcoin. Uzņēmumi ir atļauts tirgot Bitcoins un pirkšana vai ieguve Bitcoins nav uzskatāma par nelikumīgu. Austrālijas valdība ir izlaidusi nodokļu vadlīnijas valstī, tādēļ, ja jums ir pelnīt naudu nost valūtā, jums labāk būtu gatavs dakša pār valdības daļu. Zināmā mērā, tomēr, tas liecina, ka valdība atzīst vērtību un potenciālu valūtā.

Beļģija Bitcoin nav problēma

Belguim ir zināms par to, ka ir diezgan atvieglinātas un progresīva valsts. Līdz šim governmenthas decidedto veikt hands-off pieeju valūtā. Belguim finanšu ministrs ir publiski paziņojis, ka viņš neredz nekādu problēmu ar valūtu, un ka valsts bankai nebūtu nekādu iebildumu pret to. Valsts naudas atmazgāšana aģentūra arī nav izlaidusi nevienu vadlīnijas vai brīdinājumus pret valūtu, vismaz pagaidām ne.

Kanāda: Bitcoin Ho!

Kanāda ir zināms, ir diezgan draudzīgi valdība, un izrādās, ka Kanādas valdība ir gatava pieņemt Bitcoin ar atvērtām rokām. Līdz šim valdība ir decidedthat pret naudas atmazgāšanu un finanšu noziegumi noteikumi nav nepieciešams pilnībā piemērot Bitcoin. Bitcoin darījumi tiek uzskatīti par bartera darījumi, un visi gūtie panākumi tiks aplikti ar nodokli. Tas arī sniedz dažus tiesisko aizsardzību, tomēr, lai Bitcoin lietotājiem vajadzētu justies pārliecinātiem par Bitcoin un tās likumību Kanādā. 

Ķīna: mīlestības-naida attiecības

Vēl viena valsts, kas ir sācies, lai vērstos pret Bitcoin ir Ķīnas. Ķīnas valdība sākotnēji izskatījās gatavi, lai aptvertu Bitcoin, bet investīcijas valūtu pieauga, valdība mainīja kursu. Kad Ķīnas investori sāka pour naudu Bitcoin valūta vērtība debesis rocketed virs $ 1000 dolāru. Labāk vai sliktāk, tomēr tas izraisīja Ķīnas valdība, lai iegūtu auksti kājām.

Decembra sākumā valdība sāka izsniegt warningsagainst valūtu. Valdība arī sāka meklēt veidus, kādā valūtā varētu veicināt naudas atmazgāšanu un citas nelikumīgas darbības. Ķīnas valdība arī norādīja, ka tā būtu agresīvi aizstāvēt vērtību Ķīnas renminbi pret Bitcoin. 

Dānija Bitcoin atstāta aukstajā

Dānija ir pazīstama visā pasaulē kā viens no progresīvākajām valstīm. Kas attiecas uz Bitcoin Tomēr Dānija joprojām iestrēdzis ledus laikmetā, jo valdība nav uzsildīts līdz valūtai. Dānijas amatpersonas iepriekš noteikta seku masveida Bitcoin zādzību, ka valūtas pamatota nekādu tiesisko aizsardzību.

Dānijas Centrālā Bankalso announcedthat tā atbrīvojot Bitcoin no savas valūtas funkcijām. Valdība apsver plūstošu kopumu reformām un jauniem noteikumiem, kas varētu novest pie Bitcoin to regulētu, vai vismaz uzrauga un aizsargā tirgu.

Somija: Bitcoin Apstiprināts šeit

Somija ir viena no tām valstīm, kas vienkārši mīl vadīt ceļu uz gandrīz visu. No tā top-iecirtums izglītības sistēmā, lai tā pasaulē slavens veselības aprūpei, Somija bieži topi diagrammas ziņā livability. Tas ir jānāk kā nav pārsteigums, tad, ka Somijas valdība ir apstiprinājusi likumību Bitcoin un paziņoja, ka tas ir atkarīgs no cilvēkiem izvēlēties, kuru valūta viņi vēlas turēt savu naudu.

Ne tikai tas, bet Somija ir viena no pirmajām valstīm, kurām ir Bitcoin bankomātu uzstādīta. Tas ir labi, ja jūs vēlaties veikt Bitcoin darījumu, tagad varat doties uz Helsinku dzelzceļa stacijas un veikt tirdzniecību, izmantojot Bitcoin ATM, viena no pirmajām Eiropā.

Vācija: Bitcoin nav nauda, ​​bet ir preču

Vācijas valdība ir paziņojusi, ka Bitcoin ir ne tradicionālā vai elektroniskā valūta. Valdība ir, tomēr atzina, ka Bitcoin tomēr ir vērtība, un ir nolēmusi, ka tā būtu jāuzskata par preci vai finanšu instrumentu. Lai gan tas varētu šķist trieciens dažiem Bitcoin lietotājiem, tas faktiski sniedz valūtā, kādu ievērojamu daudzumu tiesisko aizsardzību. Protams, kā prece jūs esat atbildīgs par maksā nodokļus par jebkuru pieaugumu.

Indija: Centrālā banka Setting tās vizuāli?

Bitcoin nonācis uguns Indijā. Sākotnēji investori bija ļoti ieinteresēti Bitcoin, jo īpaši Indijas rūpija nonācis uguns pēdējo mēnešu laikā. Investori redzēja Bitcoin kā iespēju izraut savu naudu ārā no rūpiju. Tā kā Indijas valdība ir stingrāku kapitāla aizplūdi un zelta / sudraba pirkumus, Bitcoin piedāvāja vienkāršu veidu, lai aizsargātu cilvēka "bagātību no samazināšanās vietējā valūtā.

Centrālā banka, tomēr ir izdevusi brīdinājumu pret Bitcoinand diriģēšanas tirdzniecību Bitcoin. Indijas policisti pat iebruka birojus vienā apmaiņas un izņēma darījumu uzskaiti. Tas nosūtīts milzīgs pulsāciju caur tirgu, izraisot daudzas Indijas Bitcoin biržās slēgt savas durvis. Centrālā banka ir aizcirta Bitcoin par drošības jautājumiem, kā arī apšaubīja vērtību valūtā.

Par vēlu 2013. Gada decembrī Indijas federālā izpilde direkcija iebruka buysellbitco.in- Indijas lielākais Bitcoin apmaiņu.

Izraēla: Bitcoin s Fate Neizšķirts

Vai Bitcoin juridiska valūta? Vai tas ir ieguldījumu instruments pakļauts aplikšanai ar nodokli? Vai tas ir vienkārši nelikumīga? Šie jautājumi tiek uzdoti Izraēlā, taču atbildes vēl var nebūt taisns. Līdz šim Banka Izraēlas nav aizliegtā vai regulēta valūtu, lai gan tas ir pondering pasākumus par vai pret to. Turpmākie spriedumi varētu būt liela ietekme uz Bitcoin statusu. Vairāki cilvēki ir ziņots, lai gan, ka bankas darbība ir apturēta Bitcoin saistītus darījumus.

Lielākais bažas par Izraēlas valdības centrā ap iespējamo izmantošanu Bitcoin nelegālās un nelikumīgu darījumu. Bitcoin vēl ir aizliegta, tomēr nespēju ikvienam, lai varētu uzraudzīt valūtu var novest pie turpmākām regulām pret to.

Japāna: Nav Lemjot Neskatoties Mt. GOX klātbūtne

Līdz šim, Japānas valdība ir palikusi lielā mērā klusē par Bitcoin. Tas var šķist pārsteidzoši, izņemot vienu svarīgu faktu: Japāna ir mājvieta Mt. Gox, pasaulē lielākā Bitcoin apmaiņa. Tas ir labi, neskatoties uz to, ka Japāna ir epicentrs Bitcoin tirdzniecību, vismaz zināmā mērā, valsts nav lēmusi par likumību Bitcoin. Tas ir normāli, ja mēs nogrieztu un teikt "vairāk par tēmu", bet kā vēl nav lielāka par tēmu. Neatkarīgi visas turpmākās nolēmumu par vai pret Bitcoins Japānā varētu būt atzari uz pasaules Bitcoin tirgū.

Kenija: Bitcoin mīlēja ar cilvēkiem, bet valdība klusē

Līdz šim, Kenijas valdībai nav izlaidusi nevienu viedokli par Bitcoin. Neviens-the-mazāk, valūta ir pieņēmusi Kenijas darba abroadto sūtīt naudu mājās. Daudzi Kenijas izmanto Bitcoin sūtīt naudas pārvedumus uz mājām bez nodokli. Ar Kenijas nosūtīt vairāk nekā 1 miljards dolāru mājas gadā, Bitcoin ir ātri kļūst par galveno lomu šajā Austrumāfrikas valsti. Tomēr valdība vēl nav noteikts viedoklis par valūtu, lai lietas varētu mainīties nākotnē.

Libāna - Ne tik labu

Gada 19. Decembrī 2013. Gada, Banka Libānas izdeva brīdinājumu pret iegādi, turot vai izmantojot e-naudu. Ar paziņojumu Izdots bankām, finanšu iestādēm, apmaiņu un sabiedrībai, centrālā banka brīdina par briesmām, kas varētu rasties no spekulējis naudas un īpaši Bitcoin. 

Nīderlande: Juridiskā, bet nodokli apliekamā

Lielākā daļa valstu ir atzīstot to kā aktīvu, tomēr, un līdz šim valdības patīk aplikt ar nodokli Bitcoin. Nīderlande nav ārpus likuma Bitcoin, taču paziņoja, ka tā būs nodokļu valūtu.

Norvēģija: Bitcoin kā valūtu? Nevar būt. Bet Trading Still Juridiskās.

Kur Zviedrija iet, tik bieži tas Norvēģija un otrādi. Norvēģija ir vienojies ar Zviedriju daudzos aspektos. Bitcoin nav nelikumīga, un Bitcoin tirdzniecība ir pilnīgi likumīga. Tāpat kā citu valstu valdības, tostarp Zviedrijā, tomēr, Norvēģija ir nolēmusi, ka Bitcoins ir likumīgi, bet arī var tikt aplikta ar nodokli. Currencyies parasti netiek aplikta ar nodokli, galu galā tas ir tikai apmaiņa vienas valūtas uz otru. Ja Bitcoin var aizrādīt, tad tā nav īsta valūta, bet gan ieguldījumu transportlīdzekli. Tas varētu būt lielas sekas uz nākotni Bitcoin.

Polija: valsti nevar izlemt

Sākotnēji Polijas valdība paziņoja, ka Bitcoin bija likumīga, tomēr neapstiprināja to kā juridisku valūtā. Tas ir svarīgi, jo Polija ir PVN nodokli, un, ja Bitcoin nav prece, bet gan ieguldījumu aktīvs, tas varētu potenciāli tiktu aplikta ar PVN nodokli.

Nesen, tomēr, Polija veikusi mazliet soli atpakaļ attiecībā uz likumību Bitcoin. Digitālā valūta joprojām ir likumīgi, bet valdība ir noliegusi savu statusu kā valūtu. Bez tam, un, iespējams, vēl svarīgāk, valdība ir pieņēmusi "nogaidīt un redzēt" pieeju, un teica, ka tas varētu uzraudzīt, kā citas Eiropas Savienības valstis reaģē uz Bitcoin, kas attiecībā uz regulējumu.

Singapūra: neredzu Bitcoin, dzirdēt Nē Bitcoin, Traucēt Nr Bitcoin

Singapūra ir izveidojusi reputāciju kā tirgus draudzīgu valsti, un valdība ir pieturās pie saviem ieročiem, kad runa ir par Bitcoin. Kaut Singapūra var būt mājās, tikai pieci miljoni cilvēku, valsts ir viens no Āzijas nozīmīgākajiem finanšu centriem, lai tās darbiem veikt daudz svara. Singapūras governmenthas paziņoja, ka tā nebūs regulateor interfer ar Bitcoin, bet tā vietā ļaut tirgus braukt. Centrālā banka arī paziņoja, ka tas ir atkarīgs no uzņēmumiem, lai noteiktu, vai tie vēlas pieņemt Bitcoins.

Zviedrija Sweet On Bitcoin? Ne tik ātri

Pirmkārt, jūs varat pirkt un pārdot Bitcoin Zviedrijā bez bailēm no tā ir aizliegta, vismaz ne tuvākajā nākotnē. Tas nenozīmē, ka tomēr Bitcoin tiek atzīta par pilnībā juridisku un konvertējamā valūtā. Kā kļūst kopēja tendence visā pasaulē, Zviedrijas valdība nav tuvojas Bitcoin, bet gan vēlas gūt nost no Bitcoin ieguldījumiem. Zviedrijas valdība meklē pievienot pievienotās vērtības nodoklis, kas dažas domāt varētu iznīcināt savu potenciālu kā juridiska valūtā.

Taizeme: Bitcoin Zem Fire

Neviena valsts vēl aizliegtā Bitcoin, gan Taizemes Centrālā banka norādīja, ka veicot darījumus ar Bitcoins ir nelikumīga. Tas nav uzskatāma par oficiālu aizliegumu, tomēr, kā Banka Taizemes nav tiesības pieņemt likumus. Līdz šim Taizemes Finanšu ministrija vēl nav lēmusi par jautājumu.

Kaut Bitcoin vēl nav oficiāli aizliegtā, tas nebūtu pārsteidzoši, ja Taizemes valdība izdarīja rīkoties pret valūtu. Pēc 1997. Gada Āzijas finanšu krīzi, Taizemes valdība ir bijusi ļoti agresīvi, aizstāvot vērtību savas valūtas un stabilitāti finanšu sistēmas. Ja Bitcoin tiek uzskatīta par draudu, valdība visticamāk pārvietoties pret to.

Apvienotā Karaliste: vieno Uz Juridiskās Bitcoin?

Apvienotā Karaliste ir līdz šim lēmusi par labu Bitcoin. Saskaņā ar valdības, Bitcoin ir likumīgi, bet vēl nav lēmusi par valūtu. Tā vietā, Bitcoin tiek uzskatīta par "vienreiz lietojama talons", kas atstāj to pie atbildības par pievienotās vērtības nodokļa. Jāatzīmē tomēr, ka šis spriedums vēl nav pastāvīgs. Ja jūs atrodas Apvienotajā Karalistē, vai plānojat veikt tirdzniecību ar AK, pārliecinieties, ka Jums saglabāt up-to-date par jaunākajiem spriedumiem.

ASV: of America Home par brīvu, zeme Bitcoin

Daudzos veidos, Bitcoin ir galvenais mērķis ir uzņemties ASV dolāra kā pasaules premier valūtā. Ņemot vērā, ka tas ir nedaudz pārsteidzošus ka Amerikas Savienotās Valstis ir bijis viens no nācijas piedāvāt lielāko atbalstu Bitcoin, vismaz Federālajā līmenī. ASV Kongress pat rīkoja uzklausīšanas sanāksmi par valūtu un dzirdējuši no ievērojamu finanšu ekspertu un Bitcoin kopienas locekļiem. Ar un liela, komiteja vienojās, ka Bitcoin bija laba lieta. Federālā tiesnesis Teksasā arī nolēma, ka Bitcoin ir oficiālā valūta.

Daži valsts valdības, tomēr lietojat problēmu ar Bitcoin. Piemēram, valsts Kalifornijas nosūtīja vērstu darbību pārtraukšanas rakstu ar Bitcoin fondam. Tomēr Valsts valdības vārdi līdz šim nekas, bet karstā gaisa un Bitcoin tirdzniecības un pakalpojumu turpināja lielākoties nemazinājās, pat tad, ja tas irks valdības amatpersonām. 

Saistītās ziņas


Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Amazon turklāt noraida PayBase. GAW Miners iesaistīšana

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Bitcoin Job Fair iepazīstas ar Losandželosu, Amerikas Savienotajās Valstīs visvairāk Bitcoin draudzīgo pilsētu

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju