Bitcoiners Taivānā tagad var iegādāties BTC no vairāk nekā 5000 veikaliem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoiners Taivānā tagad var iegādāties BTC no vairāk nekā 5000 veikaliem

Bitcoiners Taivānā tagad var iegādāties BTC no vairāk nekā 5000 veikaliem

Gandrīz 2000 OK Mart un Hi-Life kioskiem atrodas Taivānā tagad var piegādāt BTC to clientsthanks personālsabiedrībai starp Honkongas apmaiņas platformu KBBEX un vietējo Bitcoin uzņēmuma BitoEx. Pievienojiet šīs jaunās atrašanās vietas vairāk nekā 3000 FamilyMart veikalos, kas jau ir pieņemts BTC un Taivāna pašlaik ir vairāk nekā 5000 Bitcoin draudzīgi mazos uzņēmumus.

"Pēc pašreizējiem 3000 + FamilyMart veikalos, BitoEX ir parakstījusi līgumus ar diviem citiem mega ērtības veikalu uzņēmumiem [OK Mart un Hi-Life], padarot to tagad kopējais skaits ir vairāk nekā 5000 vietās Taivānā pieejams iegādei Bitcoins 2014. Gadā beigās "izpilddirektors BitoEX Cheng Kuang Tai teica.

Saskaņā ar biržas direktors, uzņēmums cer, ka partnerība var veicināt atzīšanu Bitcoin par derīgu veidu valūtu Taivānā.

"Mēs esam pārliecināti, ka sadarbībā ar KBBEX un saistīto uzņēmumu atzīšana Bitcoins būs augt un sabiedrība kopumā balsot par uzticību, lai Bitcoins", Cheng Kuang Tai atklāts.

No KBBEX izpilddirektors Patriks Lam, piekrīt un saka, ka "Bitcoins globālie tirgi ir stājušies pavisam jaunu finanšu ēra. Bitcoin saistītus finanšu instrumentus, un tā atvasinājumi ir piesaistījuši miljardiem investīciju fondu no Wall Street un Silicon Valley".

Esošās bezsaistes darījumus tirgi ir pietiekami, lai tiktu galā ar pieprasījumu no mūsu klientiem visā pasaulē, kas liek mums, lai atvērtu Bitcoin apmaiņas platformu.

Bez tagad piegādā BTC vairāk nekā 5000 veikalos Taivānā, valūtas KBBEX atbalsta arī 11 veidu pasaules lielāko tirdzniecības currenciesat brīdī. Sarakstā iekļauti USD, CNH (ārzonas RMB), EUR, HKD, GBP, AUD, CAD, CHF, JPY, SGD un NZD par Bitcoin tirdzniecību.

Lam arī paziņoja apmaiņā plānus jaunajam gadam. CEO piebilda, ka "KBBEX plāno uzsākt savu Ķīnas platformu, kad lietotāji var izmantot sauszemes renminbi veikt darījumus 2015. Gada sākumam Un mēs turpināsim strādāt grūti paplašināt savu tīklu. Mēs ticam, ka globalizācija ir viena no atslēgām attīstības paplašināšanai par Bitcoin nozarē ".

Attēla avots: WikimediaBitcoīni nevar nopirkt tev laimi, bet tie var droši nokļūt pie kļavas bekons svecesMazā Tennessee balstīta sabiedrība Ikdienas Eclectic, kas ražo handcrafted amatnieku preces, ir pieņēmusi Bitcoin paymentsand tagad piedāvā savu roku dabas produktus ar kriptonauda lietotājiem, kas tur.

Uz lielu prieku par bekonu mīļotājiem, kas ir viens no viņu bestselleri, Maple Bekons karstākie Sojas svece - par "handcrafted sojas vaska svece, gudri ievadīts ar esences saldu kļavu sīrupu un dūmu kūpinātu bekonu" - ir viens no pieejamajām iespējām. Kurš negribētu savas mājas, smaržo kā "kā mājās valsts brokastīm"?

Bet tas garšīgi izvēle nav tikai par bekonu, jo ir arī kanēļa rullis vai ķirbju suflē sveces, turklāt daudzveidīgu klāstu vannas un ķermeņa produktu, rotaslietas, pārtikas un dzērienu.

Varbūt jūs varat saņemt kādu iedvesmu tagad, svētku sezona ir ap stūri.


Bitcoin nākamā nodaļa: regulatoru sanāksmeLai gan tas ir aptuveni četrus gadus, Bitcoin nesen sasniedza savu popularitāti virsotni ar krīzi Kiprā. Bet tagad, kad digitālā valūta ir daļa no mūsu ikdienas dzīves, var kaut ko mainīt reālā? Var būt. Bet, pirms nonākšanas tirgū, Bitcoin ir prezentēt sevi regulatoriem.

Pēc tumults Kiprā, ir pienācis laiks, lai seehow Bitcoin nogatavojas no virtuālā uz likumīgu un juridisku valūtu. Neatkarīgi tas nozīmē, ka viena lieta ir pārliecināts: nodokļi tiek iekasēti.

Problēma ir tā, ka, lai gan šāda veida monētas ir daudz priekšrocību, tas ir arī daudz trūkumu, un pašreizējās sekas savas eksistences veida biedējoši. Kāpēc? Tā Bitcoin tiek izmantota, dažos gadījumos, negatīvām mērķiem, piemēram, maksājot par narkotiku satiksmi un teroristu organizāciju finansēšanu. Par Bitcoin Iespēja kļūt milzīgs scam arī biedē tirgus un daži no tās lietotājiem.

Iespējamie scenāriji ir pārāk daudz, lai uzskaitīt. Tomēr, sliktākajā gadījumā, kad regulatori tikušies Bitcoin, viņi var pieņemt galīgo lēmumu: padarot to izzūd.

Bet iedomājieties, ka Kongress ASV sāk regulēšanas procesu. Šis lēmums būtu, īsā laika sprīdī, ietekmē pasaules valūtas tirgū. Tas, protams, ņem Bitcoin no aizdomīgu shadowswhere ciparu valūtu tagad slēpjas.

Via hereisthecity.com


Bitcoin cena atgūst pēc krituma, ko izraisīja Silk Road konfiskācijaBitcoin vērtība tiek atgūstas pēc hitcaused ar izslēgšanu no nelegālā tirgus Zīds Roadand arests tās administratoru, kas pazīstams kā bīties Pirate Roberts. Mūsu mīļākie kriptonauda zaudēja trešo daļu no savas vērtības, bet tas ir atpakaļ uz sliedēm.

Pēc tam, kad tirdzniecības apmēram $ 110, tāpat 99Bitcoins ziņoja ceturtdien (3), Bitcoin ir hit apakšā 85 $. Tomēr pēc īsa brīža panikas, tad kriptonauda dabūja atpakaļ uz kājām atkal un šobrīd tirdzniecības at apmēram $ 121.

Lai gan ir bažas sākotnēji kopiena varētu vairums kriptonauda lietotāju uzskatu, ka tas ir neliels solis atpakaļ. "Silk Road bija negatīvs aspekts Bitcoin pasaulē, kas saņēmis daudz preses. Manuprāt, tas nebija tik liels, kas nodarbojas," stāsta Anthony Di Iorio, dibinātājvalsts Bitcoin alianses Kanādas citē CBC News.

"Bitcoin rāda savu izturību. Cilvēki domāja Zīda ceļš būtu lielāka ietekme, bet tas, ko mēs redzam, ir, ka tas bija tikai neliela daļa no lielāka kopiena, kas drīz tiks aizmirsta. (...) Daudzu valstu valūtas ir faktiski. Nestabilāka nekā Bitcoins Tas ir ļoti jauna valūta, cenu svārstības ir sagaidāms, "viņš piebilst.

Tomēr līmenis darījumu pāri daudziem pieejams biržās acīmredzot joprojām atgūstas no nesenajiem notikumiem. BTCChina ir atbildīga par lielu operāciju, kā jūs varat redzēt šeit.

Tikmēr Bitcoin un Silk Road ir padarīt virsrakstus visā pasaulē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā

Post ICO

Jauna Bitcoin Ponzi shēma? Exchange MyCoin izzūd kopā ar 387 miljoniem ASV dolāru

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

1-800-Flowers gatavojas pieņemt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem