Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību

Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību

Pirms kāda laika, 99Bitcoins tuvojās šis Tēmas un uzmini nu... Mums bija taisnība! Bitcoin ir skaidri kļūst spēcīgāka un stabilāka, jo nesenie notikumi, kas pēdējā mēneša laikā nav pat šķiet šķipsnu digitālo valūtu. Pēc tam, kad visas sākotnējās problēmas, Bitcoin ieguva caur šo tumšo periodā ar cieņu nekad nav redzējis.

Nav pat samazinājums par 3,4%, kas reģistrēts ASV dolāra messed ar kriptonauda stabilitātei, kā tas izmantots. Šajā nedēļā, no 7. Līdz jūnijam 14, vērtība Bitcoin tikai samazinājās par 10%. Mēs sakām "tikai", jo, ja pareizi atceros, ciparu monētu reģistrēts biedējošu 70% kritumu aprīlī, padarot visi aizturēt elpu. Ne šoreiz!

"Bitcoins piesaista jaunāku paaudzi valdības skeptiķiem", norāda Džeimss Angel, asociētais profesors Džordžtaunas universitātes McDonough Biznesa skolā. Un jo vairāk lietotāju spēlēt pašu spēli, jo vairāk viņi pastiprināt to.

Bez tam, vairāk lietotāju nozīmē lielāku interesi no investoriem: "daži Allure Bitcoin nāk no tradicionālās zelta investoriem", saskaņā ar Adam Rabie dibinātāja Gold.net. "Bitcoin ir acīmredzami jauna un aizraujoša, bet zelts ir vecs un nostalģisks," viņš piebilst.

Un mēs nevaram aizmirst par vienu no faktoriem, kas ir padarīt Bitcoin globāls fenomens, pēc četru gadu pastāvēšanas: medijiem. Prese un jauno mediju ir padevās Bitcoin ir vilinātu, padarot to arvien vairāk populārs. Protams, joprojām ir cilvēki, kas redz to kā burbulis, kas var pop jebkurā brīdī, bet šie skeptiķi lēnām izzūd.

Via marketwatch.comBitcoinvention Asia 2013 parādīs, kāpēc kriptogrāfijas valūta ir nākamais risinājums Āzijas tirgumBitcoin būs zvaigzne Bitcoinvention Āzijas 2013, kas notiks no 17. Oktobrī, Filipīnās. Pasākums, kas plāno palielināt Bitcoin izpratni Āzijā tiks notiek pie Peninsula Hotel Makati (Manila), un organizācija ir gaida, lai būtu ap 450 dalībniekus, lēš Oron Barber notikums plānotājs un kriptonauda uzņēmējs.

Par organizēt šo Bitcoinvention lēmums bija saistīts ar to, ka "Bitcoin ir nākamais risinājums daudzos tirgos, un šeit, Dienvidaustrumu Āzijā, tā apkopojot vairāk jaudas un iespējas", Oron Barber skaidroja Bitcoin eksaminētājs. Par daudzām valstīm pulcējās Āzijas kontinentā ir "liels jauns tirgus daudziem Bitcoin produktiem un pakalpojumiem," viņš piebilda.

Konvencija programma būs četri paneļi ar piecām skaļruņiem katrā, kā arī divas "open mic" sesijas, kas nodrošinās iespēju ikvienam, kas vēlas runāt par virtuālu monētu vai citā saistītā jautājumā 60 sekunžu laikā. Ar dalībnieki ", var būt pārliecināti, ka visa informācija par Bitcoin, kas attiecas uz Āziju un kopumā, līdz tās sīkākajām detaļām, ir ļoti autentisks, jo visi runātāji ir labi ne tikai, bet sertificētu ticama, jo tie ir eksperti Bitcoin nozarē", teikts preses relīzi.

Bez tam, uzņēmumi un uzņēmēji, kas vēlas atbalstīt šo konvenciju arī tiek aicināti pievienoties. Tagad, Bitcoinvention jau ir "dažas lielas sponsorus".

Tas ir nākamais lielais solis Āzija bija gaidījis, lai savāktu vietējo Bitcoiners un darīt zināmu tīklu. Tagad, izskatās, ka kontinents redz kriptonauda tādā pašā veidā, ka Barber dara ". Bitcoin ir nākamais pasaules valūta Nekas nevar apturēt to".


BitFantasy: jaunā MMORPG, kas ļauj spēlētājiem pārdot Bitcoin virtuālos priekšmetusPēc ieviešot "Pūķa Tales", pirmais masveidā multiplayer lomu spēle (MMORPG), kas darbojas ar Bitcoin, pasaule kriptonauda prezentē jaunu līdzīgu nosaukumu: "BitFantasy".

Spēle, kas joprojām ir tās beta stadijā, kas ļauj spēlētājiem tirgoties ar otru darbību, izmantojot Bitcoin laikā. Tās autors, Darren Tarbard, ir pavadījis pēdējos 20 gadus izstrādā programmatūru un viņš nodrošina "BitFantasy" nebūs šāda veida spēle, kur jums ir jāmaksā, lai uzvarētu.

Šajā Bitcoin orientētu MMORPG spēlētāji dzīvo par "bezgalīga pasaulē, un jums izpētīt to, veidojot ceļus, lai atklātu jaunus ciemus, resursus vai noslēpumus", skaidro Tarbard. No otras puses, tur ir "pasaules-ēšanas", briesmonis, kas sagrauj zemi un, lai padarītu to sliktāk, karaļa aizsargs ir arī sāka sacelšanos pret Queen. Uzminiet, kas ir, lai palīdzētu viņai: Jums, protams!

"Mēs sagaidām, BitFantasy būs spēlei ikviens ar modernu pārlūkprogrammu. Tas rada būtiskas problēmas, pamatojoties uz atšķirībām starp pārlūkiem, jo ​​īpaši mobilo, bet mēs domājam, tas ir tā vērts, lai to viegli ikvienam, lai piekļūtu", saka gan spēle radītājs.

Tā vietā, lai iet cauri kopfinansējuma platformu, lai uzsāktu MMORPG, Darren Tarbard izveidota 0.01 BTC pierakstīties cenu par spēli. Tomēr, ja jūs vēlaties maksāt vairāk jūs saņemsiet dažas awesome perks.

Saskaņā ar Tarbard, iekļaušana Bitcoin spēlē bija pragmatiska izvēle: "Es nedomāju, ka tas būtu iespējams īstenot tiešo spēlētājs-pret-spēlētāju tirdzniecību jebkādā citā veidā mums darīt to pašu ar (. Piemēram) PayPal prasītu katram spēlētājam ir PayPal tirgotāja kontu, un man ir savas API atslēgas un citus Radās, ka man nav pat vēlas domāt par ".

Ja vēlaties pieteikties un ir viens no pirmajiem spēlētājiem, lai mēģinātu "BitFantasy", dodieties uz spēles mājas lapā un pieteikt.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Bitcoin ir visstraujāk augošā riska kapitāla nozare

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību