Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Digitālā valūta pasaule ir jauna īpaša sastāvdaļa, lai uzlabotu tā garšu. To sauc Bitfash, un tas palīdzēs youspend jūsu Bitcoins par apģērbu un aksesuāru no lielākajiem modes zīmoliem. Jā, pat tie, kas nav vēl kas pieņem digitālo valūtu.

Jaunais start-up Bitfash, kas atrodas Austrālijā un Ķīnā, darbojas kā starpnieks starp mazumtirgotājiem un pircējiem. Šī platforma ļauj pārlūkot tiešsaistes veikalus un iegādāties preces, izmantojot Bitfash, izmantojot Bitcoins. Pēc tam uzņēmums organizē jūsu tikko iegādājās produktus, kas nosūtīti tieši no pārdevēja jums.

Pēc tam, kad tās uzsākšanas aprīlī, Bitdash s katalogā tagad piedāvā trīs galvenās zīmoli tagad - Zara, Forever 21 un Mr Porter-, bet ceturtais zīmols tiks pievienota tuvāko divu nedēļu laikā.

Dibinātāji Chris Woods un Keyur Kelkar ir smadzenes aiz šo ideju. "Mēs sākām mācīties vairāk par telpu no uzņēmējdarbības viedokļa, un redzēja, ka lielākā daļa uzņēmumu, ņemot Bitcoins ir elektronikas pamatā. Tāpēc mēs mēģinājām skatīties uz priekšu nākotnē, un redzēt, kur ir potenciāls mainstream pieņemšanai. [Keyur Kelkar], un es gan ir interese par modi, tāpēc tas bija ne brainer, un tas ir iemesls, kāpēc mēs tiešām gāja par to, "saka Kriss Woods.

"Ko jūs redzēsiet iet uz priekšu, ir spēcīgāki apmaiņa un vairāk uzņēmumu, vairāk noteikumu, piesaistot jaunus lietotājus un valūta kļūs diezgan stabila," līdzdibinātājs piebilst.

Saskaņā ar Chris Woods, Bitfash nemaina cenas vai piegādes maksu un veikala noteikumi ir stingri jāievēro. Tāpat kā parasti, Bitfash dod naudu, izmantojot darījuma feesand ideja ir bijuši patiesi veiksmīga, jo starta ir vērsušies vairāki tiešsaistes modes mazumtirgotājiem, kuri vēlas tikt iekļauti mājas lapā.

Via techcrunch.comBitfloor ir ziņas: Bitcoin apmaiņa beidzot atmaksā savus lietotājusKriptonauda apmaiņa Bitfloor beidzot atmaksa saviem lietotājiem. Platforma, kas noslēdzās aprīlī, nesen sākusi ļautu klientiem izņemšanas ASV dolāros, saskaņā ar paziņojumu veikts izmantojot Twitter.

Instrukcijas atsaukt naudu ir publicēta Bitfloor oficiālajā lapā. Pēc tam, kad lietotājs ir pieteicies, viņi atradīs visus nepieciešamos norādījumus, lai atgūtu savus līdzekļus. Bet tas var nebūt viegli tagad...

 Pēc dažu ekspertu, tas ir labāk nogaidīt vēl vienu nedēļu pirms tam to. Reddit lietotājs Audenx apgalvo ir daudz lietotāju ziņo, ka pastāv "kļūdām un konta piekļuves problēmām". Jūs varat izlasīt visu par to šeit.

Ja jūs atceraties, Bitfloor slēgta pagājušā gada aprīlī, neilgi pēc tam, kad apmaiņā ir ASV bankas konts tika slēgts. Tajā laikā, banka izsniedz čeku par konta atlikumu un uzņēmums tika atstāta ar uzdevumu izveidot jaunu kontu un līdzekļu sadali atpakaļ visiem lietotājiem.

Via coindesk.com


BitFunder.com aizver visas darbības ASV lietotājiemBitcoin piesaistei un tirdzniecības platforma BitFunder.com aizver visas darbības uz Ziemeļamerikas lietotājiem. Kompānija paziņoja, ka ziņas, izmantojot savu tīmekļa vietni, bet nesniedzot reālu paskaidrojumu, lai gan tas ir viegli uzminēt, kāpēc tie ir padarīt šo lēmumu. Amerikas Savienotās Valstis saglabā piemērojot spēcīgu spiedienu uz katru kriptonauda saistītu biznesu.

Pirmā daļa to izsludināšanas saka, ka "no oktobra 8. [šis otrdienas] BitFunder nepieņems jaunus reģistrācijas no jebkuras ASV personām vai organizācijām".

Tas pats datums ir derīga "visiem pašreizējiem BitFunder lietotāji, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs, vai kurus nosaka, ka Amerikas Savienotās Valstis personām vai organizācijām", kas nebūs spējīgs noslēgt jebkādu jaunu pozīcijām Bitfunder mājas no šī brīža. Tāpat "no 1. Novembra, šie lietotāji arī nav atļauts pārdot positionson ar BitFunder mājas lapā."

Ja jūs neesat ASV lietotājs, bet vēlaties, lai jūsu BitFunder.com kontu, jums joprojām būs sniegt pieprasīto informāciju toobtain verificētas statusu līdz 1. Novembrim "Jebkura šāda lietotājiem, kuri nespēj nodrošināt nepieciešamo informācija nevarēs slēgt vai pārdot pozīcijas uz BitFunder mājas ", sākot no šī datuma.

Saskaņā ar tīmekļa vietni, klienti var atsaukt savu līdzdalību un Bitcoins no saviem kontiem, pirms un pēc pirmās dienas novembrī.


BitFury iegulda GoCoinBitFury Capital, ieguldījumu roku Bitcoin infrastruktūras nodrošinātājs un Bitcoin darījumu apstrādes uzņēmuma BitFury Group, šodien paziņoja par stratēģisku ieguldījumus GoCoin.

Šis ir trešais ieguldījums BitFury Capital, kas tika dibināta 2014. Gada jūlijā vadīt izaugsmi Bitcoin ekosistēmu. Ar stratēģiskas partnerības un investīcijas, BitFury Capital atbalstīs vairākus spēlētājus strauji augošo kriptonauda nozari, uz neekskluzīvu pamata.

"Maksājumu apstrāde ir būtisks elements, stimulējot Bitcoin ekonomiku," teica Marat Kichikov vadošais partneris BitFury Capital. "Mēs esam apņēmušies atbalstīt turpmāku pieņemšanu un ļautu turpināt pieņemt cryptocurrencies. Partnerība ar GoCoin ļaus maksājumu apstrāde digitālā valūta ar mūsu piegādātājiem un klientiem visā pasaulē. "

GoCoin ir iegūt nozīmīgu impulsu alternatīvo maksājumu telpu, paziņojot nozīmīgas partnerības ar Aprivaand, nesen, PayPalfor apstrādes digitālās valūtas.

"BitFury ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmumiem Bitcoin telpā," teica Stīvs Beauregard, līdzdibinātājs un vadītājs GoCoin. "Mēs esam pagodināti, lai pievienotu BitFury mūsu augošo sarakstu ar stratēģiskajiem partneriem un turpina stiprināt digitālo e-komerciju."

GoCoin ir starptautiska maksājumu platforma Bitcoin un jauno digitālo valūtām. GoCoin ļauj tiešsaistes un mazumtirdzniecības tirgotājiem pieņemt Bitcoin, Litecoin un dogecoin pie kases.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin speciālists saka, ka digitālā valūta jau ir sākusi aizstāt ASV dolāru

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei