BitGive tagad ir pirmā IRS nodokļa atbrīvotā Bitcoin labdarība | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitGive tagad ir pirmā IRS nodokļa atbrīvotā Bitcoin labdarība

BitGive tagad ir pirmā IRS nodokļa atbrīvotā Bitcoin labdarība

Bitcoin labdarības BitGive Foundationhas tikko saņēmusi oficiālu IRS statusu, kas griežas iestādi vērā pirmā beznodokļu kriptonauda saistītu labdarībai. Tas ir liels ziņas par pamatu, kas ir arī kicking-off jaunu vākšanas kampaņu ar palīdzību BitPay, Xapo, LibraTax un Roger Ver, starp citiem uzņēmumiem un personībām.

Nedaudz vairāk kā gadu pēc tā dibināšanas, BitGive - fonds, kas rada līdzekļus sabiedrības veselības un vides cēloņi - kļūst par "pirmais Bitcoin bezpeļņas organizācija, lai saņemtu 501 (c) (3) apstiprinājums".

Connie Gallippi izpilddirektore BitGive, saka, ka nodrošinot IRS atbrīvojums bija viens no Fonda pirmajiem mērķiem. Tas "ļauj BitGive, lai nodrošinātu ASV donoriem nodokļu atskaitījumu par ziedojumiem, un nodrošina vairākus juridiskus un finanšu priekšrocības organizācijā", Gallippi atklāja.

Mēs esam ļoti pateicīgi par ekspertu juridisko komanda mēs esam pie Perkins Coie, LLP, kas nodrošināja pro-bono pakalpojumus, lai izveidotu pamatu un pieteikties uz šo beznodokļu apzīmējums.

Saskaņā ar Gallippi, BitGive tagad var koncentrēties uz radīšanu "ir vairāku miljonu dolāru investīciju fondu, lai nodrošinātu ilgtspējīgu atbalstu organizācijai, un veikt finansiālus ieguldījumus laiuzlabotu sabiedrības veselību un vidi visā pasaulē" ar partneru palīdzību, piemēram, maksājumu procesors BitPay vai "Bitcoin Jēzus" Roger Ver.

Fonds ir iepriekš izveidojis partnerību ar ūdens projekta un plāno paaugstināt BTC līdzvērtīga $ 10,000, kas tiks izmantoti, lai nodrošinātu tīru, drošu ūdeni Subsahāras Āfrikā. Pateicoties ziedojumiem no daudziem ziedotājiem, kampaņa ir pašlaik vairāk nekā 75 procentus no mērķa.

Tomēr tas nebija BitGive vienīgais projekts līdz šim: iestāde ir izvirzījusi arī naudu Glābiet bērnus uz Filipīnām haijans Bērnu palīdzības fonds un Team Rubicon, bezpeļņas organizācija, izvēršot veterāni katastrofu gadījumā.

Amidst visi labas ziņas, BitGive arī uzsāka savu dibinātāju Donori kampaņas un biedra Programfor organizācijām un individuāliem ziedotājiem no visas pasaules, kuri vēlas, lai atbalstītu organizācijas misiju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin apmaiņas