BitGold uzsāk jaunu Bitcoin iedvesmoto zelta tirdzniecības platformu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitGold uzsāk jaunu Bitcoin iedvesmoto zelta tirdzniecības platformu

BitGold uzsāk jaunu Bitcoin iedvesmoto zelta tirdzniecības platformu

Pēc ekskluzīvā beta tests, BitGoldhas uzsāka savu jauno platformu: programmatūras pakalpojumu, kas savieno bezmaksas velvju krātuvi ar maksājumu tīklos, ļaujot a'banking "patīk platforma zelta iedvesmojusi Bitcoin.

Privāto beta testa laikā uzaicinātie lietotāji varēja atvērt kontus, sūtīt un tērēt zelta pa e-pastu vai īsziņu, pirkt zeltu no viena BitGold desmit velvēm visā pasaulē un izpirkt fizisko zelta gabaliņus.

BitGold konti ir bezmaksas, un var būt openedin jautājums minūtes, skan uzņēmuma vietni. Starta, ar birojiem Kanādu un Itāliju, kas ļauj lietotājiem iegādāties fizisko zeltu, izmantojot tradicionālās norēķinu iespējas, piemēram, kredītkartes, bet arī Bitcoin.

Saskaņā ar līdzdibinātājs un izpilddirektors Roy Sebag, komanda aiz BitGold jaunajā platformā ir strādājusi pie šī projekta gadus, attīstot pakalpojumu, ka "tagad ļauj lietotājiem ērti lietot zeltu atkal kā vērtību uzkrāšanas un vidēja maksājumiem."

Kā pasaules aktīva, zelts tiek atzīta gandrīz katrā kultūrā kā ilgtermiņa aizsargs vērtības, bet ir bijis slikts apmaiņas līdzeklis, salīdzinot ar avansu naudas tehnoloģijā. Mēs uzskatījām, ka zelts nepieciešams modernizēt un mobilizāciju, kas ir tagad notiek globālā maksājumu revolūciju.

Mēs esam izveidojuši finanšu pakalpojumu platformu, kas ir tik tuvu tam, lai darījumu partneris bez iespējas, ļaujot saimnieciskos darījumus esošajā pasaules finanšu sistēmā izšķir pilnā rezervētā zelta. "

Kaut BitGold platforma ieguva savu iedvesmu no Bitcoin, lietotāji neveiks nekādus riskus. Programmatūra dienests darbojas kā "uzticamu, ierobežota trešā persona", kas ļauj veikt "ātru atrisinājumu neatkarīgas zelts darījumiem tā, lai lietotāju zelts ir viegli iegūtas un pieejama pa dažādiem maksājumu tīklos."

Pēc iegādes zelta, lietotāji var izvēlēties, kur viņi vēlas, lai viņu zelta fiziski saglabāta un BitGold savienos zelta ar starptautisko maksājumu sistēmu, piemēram, Visa, MasterCard un UnionPay, among others. Uzņēmumam ir desmit velves, kas atrodas Toronto, Ņujorkā, Londonā, Cīrihē, Honkongā un Singapūrā, among others.

"Pie BitGold mums ir misija, lai demokratizēt globālu pieeju zeltu par stabilām ietaupījumiem, un, lai padarītu zelta noderīga mikro darījumiem, izmantojot internetu vai mobilo telefonu," sacīja Džošs Skaidiņas, kompānijas līdzdibinātājs un galvenais stratēģijas amatpersona.

Crumbs piebilst, ka "neatkarīgi no tā, kur tu dzīvo pasaulē, ka zelts ir vērtība laika gaitā, salīdzinot ar izmaksām, piemēram, pārtiku un enerģiju, kas mums ir nepieciešama, jo cilvēkiem, padarot to par vienu svarīgākajiem ietaupījumu rīki vairums cilvēku populācijas. Mēs uzskatām, ka, paplašinot piekļuvi preču-naudas, kas satur vērtību, mēs varam palīdzēt cīnīties pieaugumu labklājības nevienlīdzību un īstermiņa domāšana. "

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin aptauja liecina, ka 26% Bitcoiners ir ietekmējuši izkrāpšanu vai hacks

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Bitcoin pieņemšana ir MovieTickets.com labvēlība

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

Bitcoin: mazie uzņēmumi mani mīl, lielie uzņēmumi to nedara