BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā

BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā

Charlie Shrem, labi zināms Bitcoin uzņēmējs un dibinātājs apmaiņas BitInstant.com, ir vainīgie šonedēļ, lai palīdzētu tirgotājs "BTCKing" ar nelikumīgu pārdošanu $ 1 miljona BTC uz Silk Road klientiem. Lieta iet atpakaļ uz pretrunīgi domnieka Dark Web nelegālā tirgū, kur klienti var anonīmi iegādāties un pārdot narkotikas un ieroči.

Shrem, kurš apstiprināja darījumu Ņujorkā, tagad varētu tikt piespriests piecu gadu cietumsods. Tomēr darījums ļauj Bitcoiner izvairīties garu un šķebinošs izmēģinājuma vai pat daudz nopietnākas apsūdzības par naudas atmazgāšanu un no bankas noslēpuma likuma pārkāpumu, USA Today ziņo.

"BTCKing" segvārds Silk Road izplatītāja Roberts Faiella, arī vainīgie darbojas nelicencētu naudu sniegušo uzņēmumu, kas tika sūta naudu kriminālā uzņēmumam. Gan vīriešiem, tiks sodīti ar 2015.gada 20. Janvārī.

Saskaņā ar paziņojumu, ko izdevusi Tieslietu departamenta, "strādājot kopā, Shrem un Faiella apmaiņa gandrīz $ 1 miljonu skaidrā naudā Bitcoins labā Zīda Ceļu lietotāju, lai lietotāji varētu, savukārt, padara nelikumīgas pirkumus Silk Road".

Prokurori apgalvo, ka Shrem bija zināms par Zīda ceļa patieso dabu kā narkotiku tirdzniecība tīmekļa vietnē. Viņi arī apgalvo, viņš zināja Faiella darbojās nelegāls kriptonauda apmaiņas pakalpojumu tumši tīmekļa bazaar, personīgi apstrādes darījumu paslēpt uzņēmumu no saviem partneriem BitInstant.

Pēc Silk Road krūtīm un aresta Charlie Shrem, uzņēmējs atkāpās no Bitcoin Fonda valdē.BitInstant izslēdzas, kamēr tas tiek atjauninātsBitInstant ir uz laiku slēgts, lai atjauninātu savu website.The kompānija nesen uzsāka atjaunoto versiju tās pakalpojumu, bet nolēma veikt jaunas izmaiņas. Kaut arī maksājumu apstrādes platforma nedarbojas, jūs joprojām varat piekļūt mājas lapā un izlasiet uzņēmuma paskaidrojumus.

Pirms kāda laika, BitInstant "ieviesa daudzas jaunas funkcijas un izmaiņas" un, saskaņā ar uzņēmuma publisko paziņojumu, "šis process ir bijis mācīšanās pieredze" ar klientiem, nodrošinot "daudz lielisku atgriezenisko saiti par to, kā lietas strādā un kā viņi varētu strādāt labāk ".

"Mēs augstu vērtējam šo ieguldījumu un atziņas, ka tas noveda mūs, un mēs vēlamies, lai nodrošinātu to, ka, kā mēs strādājam, jums, mūsu klientiem, nejūtos augošās sāpes, kas saistītas ar šiem uzlabojumiem. Šī iemesla dēļ mēs esam nolēmuši, ka labākais veids, kā rīkoties, ir apturēt jaunus pasūtījumus un veltīt visu komandu centienus, lai izveidotu nākamās paaudzes BitInstant ", saka uzņēmuma, kas apstiprina, ka platforma ir patiešām strādā pie jauniem uzlabojumiem.

Kaut BitInstant apliecina, ka viņu "visa komanda strādā visu diennakti, lai sniegtu jums jaunu, uzlabotu versiju" pakalpojumu, viņi nevar pateikt, cik ilgi tas būs vajadzīgs, lai pabeigtu šo uzdevumu. "Mums nebūs pabeigts rīt, bet mēs cītīgi strādājam, lai iegūtu šo izdarīt. Liekas, jūs, kas ir nākamais ir pietiekami liels darbs, kas burtiski ikviens mums strādā pie tā. Tiklīdz mēs zinām, jūs zināt. Pa to laiku, tiks atjaunināta šo vietni ar jaunu informāciju par atkārtotās palaišanas tik bieži, jo mums ir ziņas, "paziņojumā piebilst.

Ja rodas kādas problēmas un nepieciešama palīdzība, jūs varat sazināties ar klientu apkalpošanas pārstāvjiem (caur), kas "arī turpmāk būs pieejami, lai palīdzētu jums ar darījumiem, kas jau ir uzsākta". Jūs varat arī parakstīties uz BitInstant jaunumiem par šo atjauninājumu uz tīmekļa vietnes galvenajā lapā.


BitJoy nodrošina atjauninātu informāciju par Bitcoin, kas ietvēra plānu dizainuVai jums ir nepieciešams atšķirīgs vieta, kur var saņemt reālā laika atjauninājumus par Bitcoin? BitJoy varētu būt atbilde. Beta versiju šajā platformā tika uzsākta jūnijā, un kopš tā laika tas ir palīdzējis daudz kriptonauda lietotājiem atjaunināšanai.

Tīmekļa vietne, kurā ir apdares dizains un īpašu uzmanību detaļām, apkopo datus no galvenajiem apmaiņas platformām iesniegt apmeklētājiem interesē Bitcoin.

Tā ir arī ziņu plūsmu un pat tērzēt. Tagad, BitJoy strādā tikai ar ASV dolāriem, bet veidotāji sola iekļaut citu currenciesin tuvākajā nākotnē.


BitKonan ir jauna Bitcoin tirdzniecības platforma no HorvātijasIr daži jaunumi, lai tiem Bitcoiners vienmēr lūdz lielāku daudzveidību kriptonauda tirdzniecības ekosistēmā: jauna tirdzniecības platforma sauc BitKonan. Pakalpojums, kas atrodas Horvātijā, ļauj spekulanti un Bitcoiners no četriem stūriem pasaulē tirdzniecības Bitcoin ASV dolāru.

Viņu ideāls "Tirdzniecība Bitcoins kā profesionālis" ir ideāli gan pieredzējušiem tirgotājiem un newbies, saskaņā ar BitKonan CEO. Viens no platformas labākajām iezīmēm ir zemākas tirdzniecības maksas apmēram 0,29%, saka Sime Bakic. "Bitcoin spekulācijas būs ļoti konkurētspējīgu nozari, un mēs esam gatavi konkurēt," uzņēmējs piebilst.

"Tirgotāji pie BitKonan var izolēt sevi no mokoša samazināšanās Bitcoin vērtības ar iepriekš pieturas zaudējumu pasūtījumus. Tirgotāji var arī uzstādītais pieturas ierobežotos pasūtījumus ienākt tirgū virs vai zem pašreizējo tirgus cenu, lai tirdzniecībā izlaušanos. Ņemot vērā pašreizējo varza realitāte Bitcoin cenu svārstībām, mazie vai plašām likteni var veikt vai noniecināt sekundes daļu. Spekulanti ir jāspēj panākt ar ātrumu Cobra darbības uzlabošanai narkotikām. BitKonan ļauj kas ar savu zibens ātri ātrās pasūtījuma ieraksta sistēmā ", saka presei.

BitKonan ir nodrošināti ar reģistrēto Horvātijas kompānijas RES REI JDOO un ir komanda programmētāji, kuri ir izstrādājuši tirdzniecības platformu-house, ieskaitot BitKonan s API. Presei piebilst, ka "katrs BitKonan aspekts ir izstrādāta ar vajadzībām dienas tirgotāja domājot, viens no BitKonan s līdzīpašniekiem ir vairāk nekā desmit gadu pieredzi tirgot mainstream akciju un preču biržās, piemēram, CME NYMEX un DAX.. Šī pieredze ir pagriezts uz uzdevumu sniegt labāko iespējamo tirdzniecības pieredzi pie BitKonan ".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus

Post ICO

Bitcoin strauji kā Grieķijas sabrukums kļūst viss, bet nenovēršami

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Apple līdzdibinātājs Steve Wozniak pievienojas ATM uzņēmumam, kuru iedvesmoja blokshēma

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin kasete pakalpojumu Inputs.io iebrucēja zaglis, kas nozadzēja 4100 BTC

Post ICO

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Post ICO

Bitcoin Afganistānā: divi uzņēmēji valstī veic pirmo kriptogrāfijas darījumu

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu