Bitmain cīnās pret DDOS grupu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitmain cīnās pret DDOS grupu

Bitmain cīnās pret DDOS grupu

Bitmainis viena no lielākajām kalnrūpniecības iekārtu ražošanas uzņēmumiem pasaulē un operators mākonis ieguves darbība Hashnestand ieguves baseins Antpool.

Uzņēmums sūtīts klientiem nesen cenšoties būt pārredzamai un sagatavotu viņus par jebkuru potenciālo pārtraukumiem. E-pasta lasīt,

Cienījamais Bitmain klient

Šorīt mēs saņēmām par e-pastu no grupas hakeri apdraud Bitmain un mūsu pakalpojumus ar DDoS uzbrukumu un pieprasot izpirkuma maksu, lai novērstu šo uzbrukumu. Bitmain ir apņēmusies nodrošināt vislabāko iespējamo pakalpojumu saviem lietotājiem, un neuzaicinās turpmākus uzbrukumus šāda veida, padodoties uz prasībām hakeriem.

Par hakeri ir pierādīts, ka tie piemīt spēja izpildīt DDoS, un ka tas nav pilnīgi tukši draudi, lai gan mēs nezinām visas savas iespējas. Tuvāko dienu laikā, Bitmaintech.com, AntPool, AntPool.com, un & NBS p; Hashnest.com var rasties intermitējošu zudumiem. Mūsu komanda cītīgi strādā, lai nodrošinātu, ka sekas jebkuru iespējamo uzbrukumu būs pēc iespējas minimālas.

Tiem klientiem ieguves uz AntPool, lūdzu, pārliecinieties, ka esat konfigurējis savu rezerves baseini pareizi gadījumā, ja jūs nevarat piekļūt AntPool.

Par HashNest lietotājiem, ieguves izmaksa turpināsies kā ierasts, un nav jāuztraucas par zaudēti ieņēmumi.

Attiecībā uz pārdošanu, ja jūs nevarat piekļūt mūsu galveno mājas lapā, jūs varat sazināties ar mums tieši.


1 "> Paldies paturot kopā ar mums šajā laikā. 

Visu to labāko,

Bitmain

E-pasts tika ātri nosūtīts uz reddit vairākiem lietotājiem, un vēlāk apstiprināja vairāki Coin Fire lasītājiem, izmantojot e-pastu. Coin Fire vērsās pie Bitmain sīkāku informāciju un komentārus.

Bitmain pārstāvji apstiprināja, ka apdraudējumi Bitmain pakalpojumus saimes bija reāla uz Coin Fire redakcijas komandu. Viņi arī sniedza e-pastus no extortionists kas atklāja labi pazīstama grupa DDOS uzbrucējiem ir aiz draudiem.

E-pastu no uzbrucējiem tika nosūtīts uz lielāko daļu darba ietvaros Bitmain, un pieprasīja Bitcoin maksājums tiek veikts vai uzbrukumi turpinās pieaugt. E-pasts no DD4BC grupas lasīt,

Sveiki,

Ieviest sevi vispirms:

Http://blogs.akamai.com/2014/12/dd4bc-anatomy-of-a-bitcoin-extortion-campaign.html
http://cointelegraph.com/news/113499/notorious-hacker-group-involved-in -excoin zādzībām īpašnieks-apsūdz-ccedk-of-ieturamā-info

Vai vienkārši google "DD4BC", un jūs atradīsiet vairāk informācijas.

Tātad, tas ir jūsu kārta.

Ja vien jūs maksājat 10 BTC uz [rediģēta] 12 stundu laikā no brīža, jūsu baseins serveri iet zem smago DDoS uzbrukumu.

Maksājiet, un jūs nekad dzirdēt no mums vēlreiz.

Parasti, mēs uzbrūkam, pēc tam lūgt BTC apstāties, bet, jo jūsu baseins ir pārāk liels, kas ir viens no lielākajiem Bitcoin baseini, mēs dodam jums laiku darboties, pirmkārt, tāpēc, ka mēs esam labi apzināmies, ka pat 1 stunda offline radītu daudz lielāks bojāt tad 10 BTC.

12 stundas, jo mēs neesam tādā pašā laika zonā, un tas ir no rīta Ķīnā, tāpēc mēs gribam, lai pārliecinātos, ka jums bija laiks rīkoties.

Kā apliecinājumu, ka tas nav tukšs drauds, mēs darbosies nelielu uzbrukumu jūsu serveriem, tagad - [IP rediģēta]. Neuztraucieties, tas nav būs grūti un darbosies tikai 1 stundu, lai jūsu serveris netiks get null novirzīts.
Bet, ja nav samaksāts, visi jūsu serveri ir iet uz leju, lai labi.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas nebūs viegli, lai mazinātu mūsu uzbrukumu, jo mūsu pašreizējais UDP plūdu jauda ir 400-500 Gbps.

SVARĪGI: Jums nav pat atbildēt. Tikai maksā 10 BTC uz [rediģēta] - mēs zinām, tas ir, un jūs nekad dzirdēt no mums vēlreiz.

Bet, ja jūs ignorēt mums, uzbrukums sāks un cenu, lai apturētu dosies 20 BTC un turpinās iet uz augšu par katru nokavēto dienu.

ONE MORE LAIKS: Tas ir vienreizējs maksājums. Pay un jūs nedzirdēsiet no mums kādreiz atkal!

Paldies.

DD4BC grupa ir labi zināms, ka daudzi kriptonauda sabiedrībā par šo taktiku. Pagājušajā gadā grupa uzbruka GreatBigBit, Nitrogren Sports, Bitalo, un vairākus citus pakalpojumus, padarot tās pašas prasības.

Grupa sākotnēji plānots Bitcoin azartspēļu vietnēm, zinot, ka daudzi no viņiem nevarētu aizsniegt tiesībaizsardzības amatpersonām palīdzību. Kopš tā laika viņi ir paplašinājuši un sākuši uzbrukt ziņu portālus, tiešsaistes radio pakalpojumus, Bitcoin ieguves baseini, apmaiņu un citus kriptonauda pakalpojumus.

Tā vietā, noliecoties uz prasībām par DD4BC grupu, komanda Bitmain pavadījis 10 BTC, piedāvājot to ar bountyon Bitcoin Bounty Hunter. Tas ir drosmīgs solis, lai Bitmain komandu, kas varētu neizbēgami uzaicināt uzbrucēji streikot grūtāk kā rezultātā; Tomēr, uzņēmumi un vietnes, kas priekšgala uz leju, lai spiedienu DD4BC un līdzīgu grupu vienkārši iedrošināt uzbrucējus turpināt izspiež citas vietnes nozarē. Coin Uguns ir saņēmusi līdzīgu pieprasījumu no anonīmiem grupām pagātnē, kas nav tikušas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?