Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5 | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Bitmain saprot, ko liela izplatīts liegšanai pakalpojumu attackor DDoS var darīt, lai apturētu darbību Bitcoin kalnrūpniecības baseinu.

Katru reizi, kad Bitcoin ieguves baseins iet uz leju, jo DDOS uzbrukumu tas maksā baseina operatoru un kalnračiem saistīti ar baseinu ar faktisko, reālo, finanšu zaudējumus.

Bitmain ir strādājusi par risinājumu mazināt DDoS uzbrukumus AntPool un AntMiners. Nevis mēģinot apkarot uguni ar uguni, jo efektīvāks veids, lai samazinātu ietekmi uz DDoS uzbrukums ir izvairīties uzbrukumu, nevis, lai cīnītos atpakaļ.

Jaunākā atbrīvošanu AntMiner programmaparatūras ir paredzēta darbam ar AntPool serveriem, lai atklātu un izvairīties ietekmi DDoS uzbrukumu. Kad DDoS uzbrukumu tiek konstatēts, jaunā programmaparatūra automātiski norādīt kalnraču uz nonpublic IP adresi, kas darbojas kā vārti uz AntPool, ļaujot lietotājam turpināt ieguves pat ja galvenie serveri ir zem uzbrukuma.

AntPool uztur daudzus izplatīti proxy mezglu un maina IP adresi, regulāri, nevis saistošs URL. Labākais pasākums var veikt, lai aizsargātu pret DDoS uzbrukums ir neatklāj IP adreses. Ja AntPool ir saskaņā ar uzbrukumu, kas ir AntMiner mašīna ar jauno firmware instalēta varēs atklāt uzbrukumu 20 sekunžu laikā, un pāriet uz reprezentatīvu IP adresi, izvairoties zaudēto savienojumus un finansiālos zaudējumus.

Lai atklātu šīs slēptās reprezentatīvas IP adreses, uzbrucējs būtu savu fizisko AntMiner mašīna. Tas dod mums iespēju, lai atlasītu un atklāt uzbrucēja reālo atrašanās vietu un IP adresi, jo kas pārstāvim IP kalnraču savieno, ir atkarīgs no lietotāja fiziskās atrašanās vietas. Mēs varam nepārtraukti mainīt IP adreses šajā reģionā, lai sašaurinātu uzbrucēja reālo atrašanās vietu, un galu galā atklāt kalnraču MAC adresi un citu unikālu identificējošu informāciju.

Priekšrocība ar minēto reģionālā IP komutācijas, ir tas, ka tikai tie lietotāji, kas atrodas tajā pašā reģionā, kurā uzbrucējs izjutīs ietekmi uzbrukumu, un pat tad tikai īslaicīgi. Lietotāji ieguves skartajā reģionā ir savas mašīnas, tad norādīja uz jaunu apakšgrupu reprezentatīviem IP, tālāk sašaurinot uzbrucēja atrašanās vietu, līdz brīdim, kad mēs beidzot varam atklāt unikālo MAC adresi uzbrucēja kalnraču, faktiski viņu identificētu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka šī antiDDoS programmaparatūra ir neatkarīga atjaunināt, un tam nav nekāda sakara ar cgminer vai ierīces draiveri. Sakarā ar jutīgu drošības raksturu šo programmatūru, avota kods netiks atvērts, lai novērstu uzbrucējiem no atklājot precīzu loģiku izmantots. Bez tam, jo ​​šis atjauninājums pieprasa kalnraču, lai sazinātos ar savu baseinu, pagaidām šis antiDDoS atjauninājumu darbosies tikai AntPool.

Šī programmaparatūras atjauninājums jau ir publicēts versijām saderīgs ar S4 un S5 modeļiem AntMiner.

Saistītās ziņas


Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Jūlijā ierodas jauna un īpaša Bitcoin tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Amerikāņi ir slimi naudas manipulācijas: Bitcoin varētu būt atbilde

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Bitcoin cena ir mazāka par 300 ASV dolāriem pirmo reizi kopš 2013. gada beigām - sabiedrība nav noraizējusies

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas