BitPay Bitcoin izrakstā pievieno 150 valūtas un jaunas valodas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitPay Bitcoin izrakstā pievieno 150 valūtas un jaunas valodas

BitPay Bitcoin izrakstā pievieno 150 valūtas un jaunas valodas

Pazīstamais maksājumu procesors BitPayrecently paziņoja, ka tā ir pievienojusi deviņas jaunas valodas uz tās platformas kases pieredzi. Bez angļu, BitPay pakalpojumi tagad ir pieejami holandiešu, dāņu, spāņu, somu, itāļu, japāņu, korejiešu, poļu un krievu, ziņoja vietā BTCBible.

Tas nozīmē, ka tirgotājiem, kas strādā ar starptautiskiem klientiem tagad var uzrādīt Bitcoin maksājuma norādījumus pircēja dzimtajā valodā, funkcija, kas būs īpaši svarīgi jaunajos tirgos, kur kriptonauda joprojām ir jauns temats.

"Eiropas tirgus Bitcoin pieņemšanai ir ļoti liels, varbūt lielāks nekā Amerikas Savienotajās Valstīs. Gandrīz ikviens Eiropas biznesa jau var rīkoties dažādās valūtās, kas ir priekšnoteikums, kas ir reti redzams ASV. Daudzi mazie uzņēmumi Eiropā ir bieža krusteniski pārrobežu darījumus uz Austrumeiropā, Tuvajos Austrumos un Ziemeļāfrikā, kur bezrobežu maksājumu sistēma, piemēram Bitcoin ir liels potenciāls, "saka Tonijs Gallippi, BitPay CEO, paziņojumā presei.

Bet tas vēl nav viss. Saskaņā ar tajā pašā dokumentā, uzņēmums ir arī paplašinājusi valūtu sarakstu komersanti var izmantot, lai noteiktu pricesfor savus pārdošanas apjomus.

Piezīme piebilst, ka "jaunie papildinājumi ietver Argentīnas peso (ARS), un zelta un sudraba trojas unci (XAU un XAG). Piemēram, ja zelta tirgotājs vēlas pārdot vienu unci zelta 5% vairāk vietas, viņi var noteikt cenu 1,05 XAU un BitPay aprēķinās Checkout Bitcoins likmi up-to-the-minūšu ".Bitpay uzvar 10000 klientus no vairāk nekā 160 valstīmViens gads bija pietiekami, lai ņemtu Atlanta balstīto maksājumu procesors Bitpayfrom 1000 līdz 10000 klientiem 164 dažādās valstīs. Tas nozīmē, ka 10000 tirgotāji visā pasaulē tagad izmanto pakalpojumu un maksājumu pieņemšanai formā digitālo valūtā.

Saskaņā ar paziņojumu publicēts Bitpay blogā, aptuveni 50 procenti no šiem klientiem atrodas Ziemeļamerikā, 25 procenti Eiropā un 25 procenti no pārējās pasaules.

Lielākā daļa no šiem jaunajiem klientiem ir galvenokārt e-komercijas tirgotāji

Precīzāk 90 procenti no tiem, "tostarp patērētāju elektronikas, dārgmetālu un IT pakalpojumi". Saskaņā ar BitPay, skaitļi ir pozitīvi, protams, bet tas nav galīgais zīme, ka Bitcoin iet mainstream... Yet.

Tikai 2013. Gadā, uzņēmums, kas ir nodrošināta ar riska kapitālistiem, kas saistīti ar PayPal, kā apstrādāt 34 $ miljonus Bitcoin maksājumu iekasēšanas tirgoņi pakalpojumu maksa par vienu procentu, lai apstrādātu darījumiem.

Tikai, lai ir ideja par skaitļiem, tad mājas GigaOM.com runāja Bitpay CEO, Tony Gallippi, lai uzzinātu, cik daudzi no šiem tirgotājiem kļūst samaksāta Bitcoin regulāri. Viņš teica, ka viena trešdaļa uz pusi no tirgotājiem, kuri izmanto Bitpay pēdējā mēneša laikā saņēmuši vismaz darījumu. Bet ir "pāris simts", kas kļūst vairāk nekā piecus darījumus dienā.

"Mēs joprojām esam sākumā pielietotājam ciklā. Tikai trīs līdz četri miljoni cilvēku visā pasaulē ir Bitcoins", izpilddirektors skaidro. Saskaņā ar Gallippi, visbiežāk klienti ietver publicēšanas platformu WordPress un tiešsaistes dāvanu kartes sniedzējam Gyft, kas nesen uzsāka jaunu pakalpojumu dāvanu reģistra.


BitPay palīdz Toshiba VisualTouch POS sistēmai pieņemt BitcoinPasaules līderis biznesa risinājumus par Bitcoin ekonomikā, BitPay, sadarbojas ar VisualTouch, Toshiba pirmizrāde POS programmatūras risinājums, kas par vairāk nekā 6000 tirgotāju, sadalot 1600 vietās pašlaik izmanto.

Integrācija ar punktu pārdošanas sistēma ļaus kriptonauda sasniegt tūkstošiem jaunu uzņēmumu un vēl vairāk lietotāju viesmīlības, pārtikas, pārtikas, mazumtirdzniecības un koncesijas nozarēs.

"Šī partnerība ievērojami paplašina skaitu uzņēmumiem, kas tagad varēs pieņemt Bitcoin. BitPay ir ļoti satraukti par attiecībām un iespēju paplašināt Toshiba VisualTouch risinājumu iekļaut Bitcoin", sacīja Tonijs Gallippi, BitPay izpildvaras priekšsēdētājs.

Par klientu Spēja izmantot Bitcoin pie uzņēmumiem ar VisualTouch POS sistēmas nodrošina tirgotāji ļoti lojālu klientu bāzi, kas aiziet no viņu veids, lai atbalstītu uzņēmumus, kuri pieņem Bitcoin.

Tony Gallippi

No otras puses, Marius Kimel prezidents vizuālā informācija Produkti (komanda, kas atbild par Toshiba VisualTouch), garantēta viņš bija tikpat satraukti ar labas ziņas. "Mēs esam patiesi satraukti paziņot savu sadarbību ar BitPay lai panāktu uzlabotās spējas mūsu esošajiem klientiem un vilinātu jaunus darījumus, izmantojot mūsu apvienojumā vadošo lomu šajā jomā," viņš teica.

Kaut arī partnerība -, kas nodrošina pieaugumu Bitcoin izaugsmi un globālo izpratni - jau ir apstiprināts ar abu uzņēmumu oficiālā atklāšana notiks pie Nacionālās restorānu asociācija ir 2014 šovs, kas notiks šo sestdien (17.) Čikāgā tikai.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin un naudas pārvedumi: vai tas var darboties?

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin: mazie uzņēmumi mani mīl, lielie uzņēmumi to nedara

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus

Post ICO

Bitcoin tirdzniecības platforma GBL pazūd līdz ar 4,1 miljonu dolāru nozagšanu no ieguldītājiem

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu