BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Vadošo maksājumu procesoru BitPayis izziņota palaišanu trīs jaunu all-inclusive cenu plānus, pamatojoties uz vērtību un funkcijas, nevis transakcijas maksu. Saskaņā ar paziņojumu presei, no novembra, komersanti, kuri darbojas ar platformu varēs izvēlēties plānu ar iezīme ir tie nepieciešami, kas ļaus viņiem apstrādāt neierobežotu skaitu pasūtījumu ar nav transakcijas maksu. Visi viņi ir jādara, ir veikt ikmēneša maksājumu, un tas arī viss.

"Nav apkalpošanas izjādes uz tradicionālo apmaiņas sliedēm var piedāvāt pilnas pansijas cenas, jo ir trīs vai četri starpnieki, kuri vēlas samazināt katram darījumam. Daži pārstrādātāji ķircināt ar vienotas likmes cenu, bet ir daudz slēptās maksas un ierobežojumi, kas padara vienotas likmes piedāvā ilūziju, "skaidro BitPay līdzdibinātājs un izpilddirektors Tony Gallippi.

Ar šo jauno funkciju, BitPay piedāvā spēcīgu vērtību piedāvājums mazajiem uzņēmumiem, kas būs 100 reizes lētāk nekā laukumā, populārākajiem vienotas likmes piedāvājumu ar kredītkarti telpā.

BitPay viss ir iekļauts plāni ir tiesības profesionālajām, biznesa un Enterpriseand jūs varat uzzināt vairāk par viņiem šeit. Profesionālās plāns ir lētāka, sākot no tikai $ 30 mēnesī un nodrošinot piekļuvi 20 iepirkumu grozs plugins, parauga kodu bibliotēkas, klientu norēķinu instrumentu un Bitcoin maksājumu vārteja API. Divi premium plānos ietilpst arī prioritāru telefona atbalstu un VPN piekļuvi augstāko sniegumu.

"Tirgotājiem izvēloties pieņemt Bitcoin savā biznesā ātri atzīstot milzīgu vērtību, kas BitPay nes. Tirgotāji, izmantojot top e-komercijas platformas, piemēram, Magento, Drupal un WordPress var instalēt vienu no BitPay ir plugins būs pieņemt Bitcoin nerakstot programmēšanas kodu", piebilst presei.

No šī brīža, tirgotāji, kas ir kuģniecības produktus var automatizēt savu pārdošanas ar gandarījumu, Amazon, lai ērti nosūtīt līdz 60 valstīm. Bez tam, tirgotāji, izmantojot populāro QuickBooks mazo uzņēmumu grāmatvedības paketi varat viegli lejupielādēt un saskaņot savu Bitcoin pārdošanu.

Tikai pagājušajā mēnesī, BitPay svinēja pagrieziena 10000 klientu 164 valstīs. Lai uzlabotu savu pakalpojumu Checkout, platforma nesen pievienoti vairākas jaunas valodas un currenciesto to.

Saistītās ziņas


Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Vieglāks veids, kā saņemt e-pastus, izmantojot jūsu Bitcoin adresi? Jā, lūdzu

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

BitOasis uzsāk Tuvo Austrumu pirmo Bitcoin pirkšanas platformu

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

3,454 triljoni sterliņu mārciņu ir pietiekami labs iemesls, kā nopirkt Bitcoin

Post ICO

Bitcoin tehnoloģija, lai atklātu Wall Street noslēpumus