BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju

BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju

Maksājumu procesors BitPay ir paziņojis par jaunu un ļoti noderīgu funkciju, it īpaši tagad, ka brīvdienas tuvojas: a Bitcoin tirgotāja katalogā, kuru jūs varat apmeklēt šeit.

BitPay jaunā funkcija piedāvā cienījamu avots, lai iegūtu informāciju par Bitcoin draudzīgiem tirgotājiem, un, iespējams, būs liels palīdzēt par pārdevējiem, kuri tagad var integrēt sava maksājumu apstrādes paša direktorijā. Platforma ir pakalpojums piedāvā arī sarakstu ar bezpeļņas organizācijām, kas var palīdzēt ar savu Bitcoins.

Gan tiešsaistes platformas un ķieģeļu un javas uzņēmumiem - - Kaut BitPay vairāk nekā 12000 uzņēmumiem un labdarības tiek izmantots, šajā gadījumā ir tikai daži simti tirgotājiem ir, līdz šim, kas ir daļa no direktorijā. Par pārdevēji tika paziņots par jauno funkciju oktobrī un jāreģistrējas, lai kļūtu locekli direktorijā.

Šis pakalpojums ir bezmaksas un diezgan vienkārši darboties. Visiem tirgotājiem ir jādara, ir augšupielādēt logotipu, reģistrēt savu mājas lapā un pievienot nelielu aprakstu par savu uzņēmējdarbību.

Daži "slaveno" Bitcoin draudzīgi uzņēmumi jau ir daļa no direktorija: ņemt piemēru ģimenes biznesa bitēm Brothers, tad Bitcoin ATM ražotājs Lamassu, kalnrūpniecības iekārtu ražotājs CoinTerra vai pionieri Grass Hill alpakas.BitPay Bitcoin pārved vairāk nekā 100 miljonus dolāru un pārsniedz 15 500 tirgotājusZiemassvētki ir vēl dažas dienas prom, bet maksājums procesors BitPay jau neiesaiņotu divas dāvanas. Saskaņā ar uzņēmuma, viņu platforma pārspēja decembrī $ 100 miljonus Bitcoin transactionsand tagad ir vairāk nekā 15.500 tirgotāji izkaisīti pa 200 valstīm.

BitPay "vaino" savus All Inclusive cenu plānus, uzsāka atpakaļ oktobrī, par pieaugošo panākumiem platformu. Bez tam, integrācija ar Shopify vairāk nekā 50 procentiem ir pieaudzis skaits jaunu tirgotāju, trīskāršot darījumu apjomu.

Martin Fernandez, BTCTrip izpilddirektors, kas ir viens no daudziem uzņēmumiem, kas darbojas, izmantojot BitPay, uzskata platforma "vārti maksājums uzņēmumam, kas vēlas pieņemt Bitcoin. Tas ir galvenais spēlētājs attīstīt tirgotāja ekonomiku par Bitcoin kopienai".

Par Adafruit dibinātājs piekrīt. "Šogad, 2013. Gada brīvdienu sezonā bija Adafruit liel¬k¬s. Mēs esam priecīgi piedāvāt Bitcoin maksājumus, izmantojot BitPay mūsu sabiedrībai un klientiem. Tas bija ātri un viegli, simtiem pasūtījumu un apmierinātiem klientiem iegūt izglītības elektronika, izmantojot Bitcoin," teica Limoras Cepta.

Šie un daudzi citi tirgotāji var viegli atrast BitPay globālās direktorijā, kas nesen tika uzsākta, lai veicinātu klienta piekļuvi tūkstošiem uzņēmumu un labdarības, kas tagad pieņem Bitcoin visā pasaulē.


BitPay Darbs ar Heartland maksājumu sistēmāmHeartland Payment Systemsis zināms, ka daudziem tirgotājiem mazumtirdzniecības telpu. Uzņēmums, kas atrodas Fortune 1000, nodrošina kredītkaršu, debetkaršu, priekšapmaksas un tirgotāja apstrādi vairāk nekā 270000 mazumtirgotājiem.

Šorīt BitPayannounced jaunu sadarbību un partnerību ar Heartland, kas piedāvā jaunas Bitcoin maksāšanas iespējas Heartland klientiem, izmantojot BitPay platformu.

Heartland cer ļaut pašreizējā ES SMB klientiem spēja piedāvāt Bitcoin maksājumu darījumus. Heartland ir paziņojusi, ka šī jaunā partnerība ļaus viņiem strādāt ar BitPay, lai nodrošinātu dzīvi pircēju konversijas likmes, samazinātu kopējās izmaksas maksājumu pieņemšanu, un veicinātu pirkumus starp ne-ASV bāzētās pircējiem un ASV bāzētās SMBs.

Heartland Payment Systems nodarbina gandrīz 3200 cilvēku un atrodas New Jersey. Uzņēmumam ir plašs reģionālo biroju, kas izvietot komandas biedriem palīdzēt SMBs iestatīšanu un dot tirgotāja termināli tiešsaistē.


Bitphone uzsāk pirmo Bitcoin draudzīgo digitālo tālruņa pakalpojumuBitphone tikko uzsākusi jaunu pakalpojumu, kas ļauj Bitcoiners veikt globālās zvanus, izmantojot digitālo valūtu. Bitcoin Taksofonu tagad ir pieejama beta, bet lietotāji jau tagad var reģistrēt un izmēģināt jauno pakalpojumu.

Bitphone nav slēpjas savu galveno mērķi, jo uzņēmuma mērķis ir konkurēt ar digitālo sakaru gigants Skype, ļaujot tās lietotājiem, lai izmantotu pakalpojumu datoru vai klēpjdatoru, turklāt piedāvājot tradicionālo telefona balstītu pakalpojumu.

Bitcoin Taksofonu ir pieejams 200 countriesand kompānija sola lielisku skaņas kvalitāti, izmantojot šifrēšanas draudzīgas tālruņa pakalpojums.

Bet kas padara Bitphone jaunais pakalpojums vēl pievilcīgāku Bitcoiners ir fakts, ka apstrādātie pakalpojumu zvani "pilnīgi privātas, drošu un šifrētu," saskaņā ar uzņēmuma mājas lapā.

Lai būtu viens no pirmajiem lietotājiem Bitcoin Taksofonu, viss, kas jums jādara, ir reģistrēt un tad noguldīt BTC vai cita veida digitālo valūtas savā kontā.

Izmaksas, lai izmantotu Bitphone s pakalpojums ir diezgan samazināts

No piecu minūšu sarunu starp Apvienoto Karalisti un Singapūras cena, piemēram, bija 0.369950 mBTC (vai £ 0,07 GBP) brīdī rakstiski. Pēc tam uzņēmums iekasē pieslēguma maksu 0,1 mBTC vienu zvanu.

Izklausās maza cena, kas jāmaksā augstas kvalitātes un drošu telefona saruna, salīdzinot ar tradicionālajām lielie uzņēmumi sniedz un apmaksā ar fiat valūtu tālruņa pakalpojumus.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoiners var nopirkt BTC 3000 mazumtirdzniecības uzņēmumos Spānijā

Post ICO

Kanādas bankas jaunākais ziņojums norāda, ka Bitcoin var radīt riskus vispārējai finanšu stabilitātei

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Bitcoin kā valūta pret Bitcoin kā tehnoloģiju

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus