BitPOS un International Anti Poaching Foundation komanda, lai glābtu Āfrikas dzīvniekus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitPOS un International Anti Poaching Foundation komanda, lai glābtu Āfrikas dzīvniekus

BitPOS un International Anti Poaching Foundation komanda, lai glābtu Āfrikas dzīvniekus

Malumedniecība joprojām ir viens no postiem, kas ietekmē Āfriku un tās faunu ikdienā. "Bet ko tas ir saistīts ar Bitcoin?", Jūs varētu būt jautā. Nu, viss. Vismaz kopš pagājušās nedēļas, kad Austrālijas uzņēmums BitPOS vienā komandā ar Starptautisko Anti malumedniecību fonda (IAPF) pieņemt kriptonauda ziedojumus, kas tiks izmantoti, lai saglabātu Āfrikas dzīvniekiem. 

Partnerība piedzima, kad Jason Williams, dibinātājs BitPOS - Austrālijas pirmais Bitcoin tirgotājs pakalpojumu sniedzējs -, atklāja IAFP par Reddit un sazinājās Ian Mackenzie-Ross, Fonds rīkotājdirektors. Kopā tās tagad sola izmantot Bitcoin ziedojumus, lai palīdzētu apmācīt Āfrikas anti malumedniecību komandas.

"Man nāca pāri IAPF interneta pārlūkošanas Reddit. Es saņēmu sazināties ar Ian jautā, ja tur bija kaut kādā veidā BitPOS varētu palīdzēt, un pirms es zināju to, mēs nodrošinot līdzekļus Bitcoin ziedojumus. Bitcoin kopiena ir pazīstama ar savu dāsnumu un IAPF dara lielu darbu, tas ir dabas fit ", Jason Williams teica presei.

Bitcoin ir pasaules valūta un izveidojot ziedojumus uz IAPF mājas lapā, mēs ļaujam globālo kopienu iesaistīties saglabāšanā Āfrikas savvaļas dzīvniekiem.

Un, no otras puses, tas nav ilgs laiks, lai pārliecinātu IAFP apskaut digitālo naudu. Iedvesmota atbalstu Bitcoin kopienas pamats ātri nolēma strādāt ar BitPOS šajā novatorisko projektā.

"The IAPF ir gandarīts par jaunu un izmaksu efektīvu līdzekli iegūšanu fondu," saka Ian Mackenzie-Ross, piebilstot, ka "pāreja pieņemt Bitcoin ziedojumus, ir ļoti daudz atbilst IAPF pieeju pieņemtu jaunus un augsti efektīvas tehnoloģijas uz priekšējā līnija dabas saglabāšanai ".

"Ideja, ka mēs varam iekļūt ziedojumus no visas pasaules, izmantojot vienu savākšanas punktu ir ideāls, tas nevar būt vienkāršāka," Ross paskaidroja.

Visi ziedojumi veikti ar IAPF finansēs pret malumedniecību apmācību un darbību, kā arī tehnoloģiju un informācijas sistēmas, ko izmanto vietās, kur pamats darbojas. Lai padarītu ziedojums doties uz IAPF websiteand noklikšķiniet uz "Ziedot Tagad" pogu, seko saiti Bitcoin.

Attēli no IAPF mājas lapā

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

Iesācēja rokasgrāmata Monero (pirkšana, tirdzniecība, ieguves rūpniecība)

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

Bitcoin draudzīgie darbinieki var saņemt samaksu ar kriptogrāfijas valūtu, pateicoties BitPay jaunajam API

Post ICO

Austrālieši mīl Bitcoin Bill Pay

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

ASICMiner USB Block Erupter tiek pārdots BTCGuildā tikai 40 minūtes

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība