Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Globālais priekšapmaksas mobilo top-up pakalpojums Bitrefilland New York balstītas apmaiņu Celeryhave uzsāka integrācijas balstītu partnerību, kas ļauj ASV lietotājiem sūtīt tūlītējos mobilo airtime pārskaitījumi vairāk nekā 100 valstīs.

Ziņas tika paziņots par ikgadējo Starptautisko naudas pārskaitījumu Conferencein Las Vegas šodien notika.

Pakalpojums neprasa nu sūtītāju vai uztvērēju saprast kriptonauda. Sūtītājs var vienkārši pieslēgt savu bankas kontu un izvēlēties summu sūtīt saņēmēja valūtā. Tad īsziņa tiek nosūtīta saņēmējam minūti, norādot, ka nauda ir ieskaitīta viņu kontā.

Iļja Subkhankulov, izpilddirektors Selerijas, saka,

"Šī integrācija izmanto visas priekšrocības Bitcoin, bet slēpj sarežģītību no lietotāja. Mēs vienkārši izmantot Bitcoin kā norēķinu sliedēm."

Bitrefill piedāvā pakalpojumus, kur lietotāji visā pasaulē var nopirkt raidlaiku vairāk nekā 100 valstīs. Selerijas ir tiešsaistes maku un maiņas digitālo valūtās, piemēram, Bitcoin.

Ar šo integrāciju, lietotāji Selerijas vienkārši izvēlieties jaunu posteni "Tālrunis Atkārtoti" no izvēlnes, ievadiet tālruņa numuru, kas nepieciešams, un izvēlēties summu, lai nosūtītu. Viss notiek automātiski, dolāru tiek atsaukts no lietotāja ASV bankas kontu, un ierodas minūti par saņēmēja tālrunī ietvaros.Zelta biti ļauj izraēliešiem personīgi pirkt bitumusJaunā partnerība starp Bitcoin apmaiņas biti Goldand Global naudas pārskaitījumu (GMT) tagad ļauj izraēliešus iegādāties Bitcoins savā vietējā apmaiņas birojā, par maksimālo summu 10000 Izraēlas šekelis (ap $ 2,800).

Šī sadarbība nozīmē, ka Biti Gold ir pareizi pēc pašreizējās un nākotnes Naudas atmazgāšanas apkarošanas un klientu saistītus noteikumus valstī. Lieliska ziņa CEO apmaiņu, kas apgalvo, ka ir iemīlējies Bitcoin kopš viņš dzirdējis par "pārrobežu dabas" kriptonauda pirmo reizi, atpakaļ 2010. Gadā.

Jonathan Rouach saka, ka viņš "nevar gulēt trīs nedēļas" laikā. "Man bija lasīt visu, es varētu un būtībā no jauna mācību jēgu naudas. Butit nepieciešams zināms laiks, lai cilvēki patiešām uzticas ideju par matemātikas balstītas valūtā. Man tas bija aptuveni 1,5 gadi," viņš paskaidroja.

Uzņēmējs sasniedzis punktu dzīvē, kur viņš patika ideja par Bitcoin tik daudz, ka viņš dabūja drosmīgs. "Es atmest savu skaistu darbu, izmantot iespēju un atvērt uzņēmumu", Rouach stāsta. Un tāpēc viņš nolēma sniegt jaunu iespēju jaunam pūļa: "tā kā lielāku interneta pakalpojumu tirgi sāk pieņemt Bitcoin, izraēlieši, kuri vēlas piedalīties šajā ekonomikā ielēkt Mēs arī sarunas ar lieliem vietējiem mazumtirgotājiem ir Izraēlas produktus. Pārdod Bitcoin, bet tas prasīs kādu laiku ".

Pašlaik nav regulējums Izraēlā, kas attiecas uz Bitcoin jebkādā veidā. Vai digitālo valūtām vispār. "Izraēlas valdība būtībā gaida ASV ieņemt skaidru nostāju. Gan Izraēlas ekvivalents FinCEN un Centrālās bankas nevēlas iesaistīties šo jauno tehnoloģiju, līdz tie tiešām ir", saka Rouach.

Tomēr digitālās tēma ir interesanti Izraēlas valdība tik daudz, ka valsts vadītāji ir sākuši nodarbojas ar vietējo Bitcoin kopienai. Un ko par nākotni inovatīvu biti Gold? Kā paziņoja Rouach, uzņēmums vēlas paplašināt savu darbību Dienvidamerikā un Tuvajos Austrumos. Pirmā daļa no izaugsmes projekta sāksies gada pirmajā ceturksnī 2014. Gadā.

Via coindesk.com


Biceed v2 Aparatūras mezgli Preorders sākasBitseed tagad pieņem iepriekšējos pasūtījumus nākamās paaudzes to veltīta Bitcoin pilnu mezglā ierīci.

No Bitseed servera 2. Variants būs iespēja jaunu lietu dizainu, modernizētas lietotāja saskarni, un labākas mezglu pārvaldības instrumentus, kuru mērķis ir padarīt to vieglāk, nekā jebkad agrāk netehnisko lietotājiem palaist savu Bitcoin pilnu mezglu.

Bitcoin izdevums Bitseed personas Server nāk konfigurēta kā Bitcoin pilnu mezglā. Running oficiālo Bitcoin Core open source klientu, tā saglabā visu Bitcoin blockchain.

Produkts izmanto mazāk nekā 10 vatu jaudu, saskaņā ar jaunākajiem paziņojumiem par uzņēmuma, salīdzinot ar standarta darbvirsmas, kas var izmantot vairāk nekā desmit reizes tik daudz jaudas.


Bitstamp, lai atsāktu darbību 24 stundu laikā pēc iznīcināšanas, kas izraisa zaudējumus 5 miljonu ASV dolāru apmērāPēc liela uzbrukuma, Slovēnijas Bitcoin apmaiņas Bitstamp tagad gatavojas atsākt savu darbību mazāk nekā 24 stundas. Platforma prognozē visas darbības vajadzētu doties atpakaļ uz normālu šo trešdien (7.), saskaņā ar rakstu, ko Slovēnijas mājas Rtvslo.si publicēts. 

Šobrīd, mājas Bitstamp.netis tikai parādīt ziņojumu, ka sākas, informējot klientus, kas Bitstamp ir "uz laiku apturēta" savus pakalpojumus. Maiņas bija mērķis masveida kapāt svētdien. "Par 4 janvāris, daži Bitstamp operatīvo maki tika apdraudēta, kā rezultātā zaudējumu mazāk nekā 19.000 BTC", kas ir vienāda ar kaut ko līdzīgu $ 5 miljonus brīdī uzbrukuma.

Bet, neskatoties uz dūšīgs summas nozagts ar hakeriem, uzņēmums garantē, nav iemesla panikai. "Šis pārkāpums ir maza daļa no Bitstamp kopējiem Bitcoin rezervēm, lielākā daļa no kuriem notiek drošā nesaistes auksti uzglabāšanas sistēmu. Mēs vēlētos, lai pārliecinātu visus Bitstamp klientiem, ka viņu noguldījumi pirms mūsu pagaidu apturēšanu pakalpojumiem netiks ietekmēta un tiks pagodināts pilnībā ", skan ziņu publicēta Bitstamp.net mājaslapā.

Tomēr, tā kā maiņas cieta seifa pārkāpumu, Bitstamp klienti ir beingwarned nav noguldīt nevienu BTC vērā iepriekš izsniegto Bitcoin depozīta adreses. "Uzzinot pārkāpumu, mēs nekavējoties paziņo visiem klientiem, ka viņi vairs vajadzētu veikt noguldījumus uz iepriekš izsniegto Bitcoin depozīta adreses".

Kā papildu drošības pasākums, esam apturējuši savas sistēmas, kamēr mēs pilnībā izmeklēt notikušo un aktīvi sadarboties ar tiesībaizsardzības amatpersonām.

Bez sadarbojas ar iestādēm, lai atrastu vainīgos, Bitstamp arī "izveidot dublikātu visu infrastruktūru Sanfrancisko", kas ļaus uzņēmumam atsākt visas operācijas pār tuvāko stundu laikā, Bitstamp līdzdibinātājs Damijan Merlak pastāstīja Rtvslo.si.

"Bistamp paliek šķidrums, bet es nevaru pastāstīt vairāk, jo izmeklēšana", Merlak teica, piebilstot, ka uzņēmums slēdza apmaiņu, jo pretējā gadījumā "svarīgas takas var izdzēst".

Attēlu avots: Bitstamp

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju

Post ICO

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

BitInstant izpilddirektors Charlie Shrem tika arestēts aizdomu par naudas atmazgāšanu dēļ

Post ICO

BitPay Bitcoin izrakstā pievieno 150 valūtas un jaunas valodas

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Bitcoin cena ir mazāka par 300 ASV dolāriem pirmo reizi kopš 2013. gada beigām - sabiedrība nav noraizējusies