Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Slovēnijas Bitcoin apmaiņa Bitstampis atpakaļ ar "tikko pārdalīti mājas un aizmugursistēmās, kas ir drošāks un mazāk nekā jebkad agrāk." Tas ir solījums, ko Nejc Kodric, uzņēmuma CEO, kurš paziņoja atriebība pēc masveida uzbrukumu, kas skāra apmaiņu par 4 janvāris. 

Svētdien, daži Bitstamp operatīvo maki tika apdraudēta, kā rezultātā zaudējumu mazāk nekā 19.000 BTC, ekvivalentu līdz $ 5 miljonus. "Šis pārkāpums ir maza daļa no Bitstamp kopējiem Bitcoin rezervēm, lielākā daļa no kuriem notiek drošā nesaistes auksti uzglabāšanas sistēmas. Mēs varam apliecināt, klientiem, ka jebkuras Bitcoins turēti kopā ar mums pirms pagaidu apturēšanu pakalpojumu 5. Janvārī pie no 9 UTC ir pilnīgi droši un tiks pilnībā pagodināts, "teica Kodric.

Uzzinot pārkāpumu, mēs nekavējoties paziņo visiem klientiem, ka viņi vairs vajadzētu veikt noguldījumus iepriekš izsniegtas Bitcoin depozītu adreses. Kā papildu drošības pasākums, esam apturējuši savas sistēmas, lai pilnībā izmeklētu notikušo un aktīvi sadarboties ar tiesībaizsardzības amatpersonām.

Lai gan tas bija mazliet vairāk laika, nekā sākotnēji paziņoja, Bitstamp izdevās atgūt un atsākt visas operācijas piecās dienās. Labā ziņa tika paziņots šī piektdiena (9) par uzņēmuma jauno lapā un Twitter.

Saskaņā ar CEO Slovēnijas apmaiņu, šīs pēdējo dienu laikā ir būtiski atjaunot platforma ir sistēmas "no zemes uz augšu no drošas rezerves var būt vairāki iemesli".

"Ar pārkārtojot mūsu sistēmu no drošas rezerves uz pilnīgi jaunu aparatūru, mēs varējām saglabāt pierādījumus pilnu tiesu izmeklēt šo noziegumu. Mēs esam arī veikusi šo laiku, lai īstenotu vairākas jaunas drošības pasākumu un protokolus, lai klienti var varētu atsākt lietot Bitstamp ar pilnu pārliecību un uzticību. Lai gan šis lēmums nozīmē, ka mēs neesam spējuši nodrošināt jūs ar pakalpojumiem, par dienu skaitu, mēs uzskatām, šis papildu piesardzības pasākums bija interesēs mūsu klientiem, "Nejc Kodric pievienotas.

Tas nozīmē, ka Bitstamp ir ne tikai atpakaļ normāli, bet tas ir atgriezies tiešsaistes statusu ar vairākiem galvenajiem uzlabojumiem. Sarakstā iekļauti BitGo multi-sig tehnoloģiju un jaunu hardwaredeployed no pilnīgi drošu backup Bitstamp kodā un datus.

Arī platforma ir "tagad darbojas Amazon pasaules klases AWS mākonis infrastruktūra, arhitektūra ir viens no drošākajiem un uzticamu mākonis skaitļošanas vidē pieejamos".

Lai pateiktos klientus par viņu "pacietību un sapratni šī pārtraukuma pakalpojumu laikā," maiņas tiks piedāvājot bez komisijas maksas darījumiem līdz beigām Ziemeļamerikas Bitcoin konferencē, 17. Janvārī.

Attēla avots: Bitstamp un Twitter

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin nav drošs - banku un valdību izskaidrojums (kāpēc)

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

BitLicense komentāri kļūst publiski, un tas ir teikt, ka ir jāpasaka Western Union, Amazon un Walmart

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

BitFury palielina vēl 6 miljonus ASV dolāru pēdējā finansējuma kārtā

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bitcoin ziņu atjauninājums 5. decembrī