Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Londonas balstītas Bitcoin apmaiņas Bitstamp uzsāka jaunu priekšapmaksas debetkaršu programmu. Šī iniciatīva ļauj Bitstamp klienti, lai iegūtu ASV dolāru, eiro vai britu mārciņas denominētas debetkartes, kas var būt vai nu virtuālo vai fiziskā piekrauts ar Bitcoin.

Programma tiek uzsākta pateicoties partnerībai starp Bitstamp un maksājumu procesors AstroPay. Šīs kartes būs pieejamas apmaiņai klientiem, kas atrodas Eiropas Savienībā, un tiks pieņemti ar jebkuru uzņēmumu, kas šobrīd pieņem galvenās kredītkartes un debetkartes.

Bitstamp ir karte, kas tika uzsākta trešdien (27.), ir trīs dažādi posmi pārbaudi. Un, lai pārliecinātos, ka programma ir pilnīgi drošs par klientiem, katrā posmā ir savs tēriņu limitu.

Pirmais posms neprasa pazīsti savu klientu pārbaudi un ļauj € 2500 vērtu darījumu gadā. Drošība ir ļoti prasīga attiecībā uz 2. Posmu, bet gada iekraušana limits ir augstāks un kartes ietver piekļuvi bankomātiem. Trešais posms ir nepieciešama valsts ID, pierādījumus par uzturēšanos un sertificētu avots līdzekļu dokumentu. Tomēr gada tēriņu limits ir diezgan augsts, pie € 125,000.

Bitstamp jau pieņem pasūtījumus saviem jaunajiem debeta kartēm. Sākumā kartes tiks sniegta digitālā formā, un to var izmantot tikai mājas lapām. Maiņas klienti var pasūtīt fizisko karti, ko var izmantot jebkurā ķieģeļu un javas mazumtirdzniecības storesfor $ 10, bet pirmie 100 klienti piespriest cardwill iegūt par brīvu.

Karte būs nepieciešamas aptuveni divas nedēļas, lai iegūtu un pēc tam var ielādēt ar BTC izmantojot Bitstamp kontu. Saskaņā ar biržā "pārskaitot naudas līdzekļus no sava Bitstamp konta uz savu karti veic fiksētu 10 $ maksa par summu līdz $ 1000. Par pārskaitījumiem virs 1000 $, maksa divi procenti ir jāmaksā."

Pārskaitījumi uz kartes denominētas eiro vai britu mārciņu tiks automātiski konvertēta, Bitstamp informēja blog post. Karšu īpašniekiem tiks piekļūt to darījumu vēsturē būs iespēja iegūt savu PIN, pasūtīt jaunas kartes un daudz ko citu, izmantojot vietni Cardportal.com.

Karte nav pieejama ASV pilsoņiem brīdī

bet apmaiņa plāno paplašināt pakalpojumu tuvākajā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Amerikāņu sarkanais krusts tagad pieņem bitcoinu, izmantojot BitPay

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

Bitcoin tirgotāji, lai saņemtu tūlītēju apstiprinājumu

Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem