BitWall apkopo Bitcoin mikro maksājumus par digitālo saturu un samazinās maksas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BitWall apkopo Bitcoin mikro maksājumus par digitālo saturu un samazinās maksas

BitWall apkopo Bitcoin mikro maksājumus par digitālo saturu un samazinās maksas

Tur ir jauns Bitcoin uzsākt šajā mēnesī: BitWallwill ļauj tās lietotājiem, lai pārdotu mazvērtīgo digitālo saturu, izmantojot visu iecienīto kriptonauda. Sanfrancisko bāzētā kompānija plāno apkopot mikro-maksājumi, lai samazinātu no maksām pircējiem svaru.

Ļoti mazas darījumus (parasti uzskata par mikro, ja vērtības ir aptuveni $ 1), ir bijis sarežģīts iezīme tiešsaistes e-komercijas jomā, jo īpaši, ja mēs runājam par digitālā satura monetizācijas, piemēram, lietotnes vai mobilās spēles. Maksājot par $ 0,99 spēles App Store ar kredītkarti, piemēram, noved pie salīdzinoši liela maksa par šo mikro vērtības, kas ir diezgan kaitinoši klientam. Šodienas darījumi vieglāk maksāt lielākas summas nekā mazās vērtības, tāpēc uzņēmumi ir tādu sistēmu, piemēram, abonēšanas pakalpojumiem vai apkopojuma mazākas paymentsonto vienu saņemšanas.

"Jau gadiem, cilvēki ir aicinot mikromaksājumus būt katalizators digitālā satura monetizāciju. Mēs cenšamies izmantot mikro-maksājumus, izmantojot Bitcoin ļaut izdevējiem monetize savu digitālo saturu, nu sīkumi, kas bija brīva, lai sāktu ar vai aiz paywall "saka Alex Meliones, galvenais radoša un mārketinga virsnieks BitWall. Platforma komanda arī veido viņas brālis, Nic Meliones, kas izmantoti, lai būtu daļa no New Absolventu Attīstības programma pie Visa, kā arī inženiera Čada Sahlhoff kas rīkojas produktu attīstību.

Bitcoin jau iekasē mazāku maksu par kredītkartēm - ap 0,0005 BTC, kas ir vienāda ar aptuveni pieciem centiem ASV dolāros pēc pašreizējā valūtas kursa -, bet BitWall vēlas, lai padarītu šo darījumu vēl izdevīgāk lietotājiem, apkopojot vairākus mikro Bitcoin maksājumi. "Lai gan ir daudz maksājumu procesi, kas strādā ļoti labi, ir arī sāpes punkti cilvēkiem, kur labāk maksājumu tehnoloģijas var atbloķēt daudz vērtību," Alex Meliones piebilst.

Pirms oficiālās uzsākšanai pakalpojuma BitWall pabeigta trīs mēnešu kursu ar biznesa akseleratora Boost VC, kā arī bija uzvarējis 2013. Bitcoin Hackathon. Komanda plāno strādāt pie augusta beigām, apstrādes maksājumus ZeroBlock.Nic Meliones, BitWall CEO, skaidro, ka "uzsākot ar viņiem ir laba ideja, jo lielākā daļa to patērētāju interesē Bitcoin un, iespējams, ir Bitcoin tērēt. Kopumā Bitcoin apkalpe vienkārši ir spēcīga tieksme veikt mikro-maksājumi vai ziedojumus ar Bitcoin ".

Tomēr, pirms sākt darboties, BitWall joprojām ir lēmumu veikt: vai tie būtu jāņem procentus no darījuma, vai iekasēt ikmēneša abonēšanas maksu, lai izmantotu šo pakalpojumu. Jebkurā gadījumā, pirmie 1000 darījumi būs par brīvu.

Šī platforma ir oficiāli paziņojot savu palaišanu, bet liels uzņēmums, no Bitcoin ekosistēmas arī avārijām pasaules mazo maksājumiem. Let 's redzēt, kā BitWall tiks galā ar Coinbase jauno funkciju: mikro darījumus ar nulli maksu (izvešanu no blockchain) un tūlītēju apstiprinājumu.

Via paymentssource.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bitcoin Big Parūkas

Post ICO

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin: mazie uzņēmumi mani mīl, lielie uzņēmumi to nedara

Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs