Block26 iegulda gandrīz pusmiljonu Bitcoin naudas maku Airbitz | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Block26 iegulda gandrīz pusmiljonu Bitcoin naudas maku Airbitz

Block26 iegulda gandrīz pusmiljonu Bitcoin naudas maku Airbitz

Vēl viena diena aizgājuši, un vēl viens liels ieguldījums Bitcoin tehnoloģijā veikts. Block26, vadošais blockchain riska firma, ir paziņojusi, ka tā būs injicēt $ 450.000 dolāru Airbitz, decentralizētu un atvērtā pirmkoda Bitcoin maku, kas potenciāli varētu risinātu dažas no aktuālākajiem jautājumiem Bitcoin telpā.

Airbitz apgalvo, ka tas spēs atrisināt daudzas drošības, privātuma un lietojamības jautājumiem izriet no pašreizējās paaudzes Bitcoin maki. Uzņēmums apgalvo, ka tā "dzelzs plaķēti" drošība novērsīs jebkuru un visas trešās personas piekļuvi līdzekļiem, pat pati Airbitz, un ka maka pats par sevi ir smieklīgi viegli izmantot. No zemes uz augšu, šķiet, izmantošanas vieglumu ir bijusi liela uzmanība.

Airbitz būs pieejama Apple iOS un Google Android operētājsistēmu

Makam acīmredzot šifrēt visi dati tiek automātiski nosūtīti un automātiski dublēt lietotāja datus. Izmantojot decentralizētu serveru sistēmu, Airbitz maku būs gandrīz pasargāta no servera atteici. Pat ja uzņēmuma serveri ir uz leju, Airbitz var vienkārši novirzīt uz citiem serveriem, tādējādi nodrošinot nepārtrauktu pakalpojumu.

Protams, kā produktu, kas vēl ir izstrādes stadijā, mēs nevaram pārbaudīt šo informāciju. Mēs zinām, ka tomēr Airbitz uzvarēja 2015 Inside Bitcoin NYC starta konkurenci, un ka uzņēmums tika nosaukts par vienu no AlwaysOn OnFinance ir 50 uzņēmumiem, kas Skatīties 2015. Ar sasniegumi, piemēram, ka viens noteikti nevajadzētu lietot nekādus boasting par līguma uzņēmums viegli.

Kopumā Airbitz meklē piesaistīt $ 1,2 miljoni dolāru šovasar, un ņemot vērā, ka tas jau ir bloķēta up ieguldījumu gandrīz pusmiljons dolāru, mēs uzskatām, ka uzņēmums ir labi pa ceļam uz iegūt naudu tai nepieciešams.

Block26 atzīmē, ka maka pati piedāvā izskatu un profesionālu banku pakalpojumu, un apprecas ar priekšrocībām un pilnvarām blockchain tehnoloģiju. Block26 ir investors ne tikai Bitcoin tehnoloģijas, bet precīzāk blockchain tehnoloģija, ko daudzi uzņēmumi un analītiķi tagad apgalvo, varētu mainīt pasauli.

Airbitz tiek novest komanda pieredzējušu profesionāļu ar pieredzi, kas strādā lielos skaitļošanas uzņēmumiem, jaunizveidotiem un citām organizācijām. Šī pieredze un nozares zināšanas jāatmaksājas un padarīt Airbitz uzņēmums ir vērts skatīties.

Izveidojot kabatas, kas ir vieglāk pieejami, uzticama, un pazīstams klientiem, Airbitz varētu palīdzēt vadīt pieņemšanu. Kā tehnoloģijas uzlabo un drošība kļūst garantēti Bitcoin izskatās arvien pievilcīgu investīcijām un valūtas izvēle mainstream patērētājiem. Un, protams, jo vairāk cilvēku sāk izmantot Bitcoin, mēs dzirdam par vairāk un vairāk ieguldījumu nozarē, kas noved pie turpmākiem uzlabojumiem. Labais tagad tas izskatās Bitcoin var iestatīt, lai baudīt spēcīgu izaugsmes periodu un investīcijas.

Tajā pašā laikā, turpinot investīcijas un interese blockchain tehnoloģija ir kaut kas cilvēkiem vajadzētu paturēt acīs. Izsitumi uz uzņēmumiem, investoriem un vadošie analītiķi ir citējot Bitcoin ir blockchain tehnoloģijas kā nākotnes tehnoloģijas. Norādītas pieteikumus blockchain tehnoloģiju ārpus Bitcoin kļūst liela uzmanība daudziem uzņēmumiem un analītiķi, un tas var dot par dažām galvenajām inovācijām ne tik tālā nākotnē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin London 2013 ir šeit, un mēs dodam jums pilnu priekšskatījumu

Post ICO

BitInstant izpilddirektors Charlie Shrem tika arestēts aizdomu par naudas atmazgāšanu dēļ

Post ICO

BitLicense izraisa dažas apmaiņas, lai samazinātu pakalpojumus Ņujorkā

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin pakalpojums, ko BitX uzsāka Nigērijā

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Bitcoin Afganistānā: divi uzņēmēji valstī veic pirmo kriptogrāfijas darījumu

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas